اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سریال تست شده برای iBackup Bot و iPhone backup extractor (ویندوز)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سریال تست شده برای iBackup Bot و iPhone backup extractor (ویندوز)

درود.

دوستان این رجیستر رو تو یکی از کامنت های یوتیوب پیدا کردم و کار کرد . به شماها هم میگم که از همه امکانات خوب این برنامه استفاده کنید :
    iBackup Bot
    کد:
    Reg Name: iBackupBot
    Reg Key: 9610BAD6AC4BD68B6CA4E985D22376­9062CCCA04436DB7EE406AA5496DF2­065
    دانلود iBackup Bot :

Windows Mac

روی ورژن های اخیر تست شده و جواب داده.

----------------

اینم برنامه iPhone Backup Extractor 3.0.3 کرک شده

Download

موقع استفاده حتما اینترنت رو قطع کنید وگرنه کرش میکنه چون میفهمه فایل کرک رو جایگزین کردید

.:: موفق باشید ::.
    ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 20-09-2013, 11:44 AM

ممنون دوست عزیز ریجستر شد

حیفم اومد اینونگم واقعادمت گرم من خیلی وقت دنبال سریال این نرم افزاز میگشتم

راستی من ورژن 3.5.2 را هم باهمین سریال ریجسترکردم(ibackupbot)
    ویرایش توسط ashil_42 : https://i-phone.ir/forums/member/34141-ashil_42 در ساعت 20-05-2012, 09:46 PM

نظر

اين نرم افزار دقيقا چه كاري انجام مي ده؟؟؟؟

نظر

میتوانید بکاپ های گرفته شده توسط ایتونز را دستکاری کنید.
        نیاز به اموزش نیست.اگر کمی با برنامه کار کنید کاملا متوجه خواهید شد

نظر

با این برنامه میشه بعضی از قسمتهای بک آپ رو حذف کرد به عنوان مثال فقط نوتهای موجود در بک آپ رو حذف کرد؟

نظر

برنامه بسیار کاربردی و مفیدی بود
            آدرس فایلهایی که در سیستم ذخیره میشه و این برنامه اونها را میخواند را هم میتوانید ذکر کنید؟
            متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط L073X نمایش پست ها
              برنامه بسیار کاربردی و مفیدی بود
              آدرس فایلهایی که در سیستم ذخیره میشه و این برنامه اونها را میخواند را هم میتوانید ذکر کنید؟
              متشکرم
              توی ویندوز:
              (نمایش فایل های hidden رو فعال کنید)
              C:\users\*PC Name*\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

نظر

کرک iPhone Backup Extractor چه جوریه!! هر کاری میکنم سریال نامبر رو PASTE کنم گیر میده!! کپی کردم اما اجازه نمیده بچسبونم!!!! حتی نمیشه تایپ کرد.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

شما احتمالا آخرین نسخه رو دارید (یا جدیدتر از اینی که گذاشتم رو دارید). وقتی برنامه خریداری بشه سریال به ایمیل ارسال میشه که کنارش یه گزینه Copy to clipboard میاد و فقط از اون طریق میتونین سریال رو تو برنامه وارد کنید.

نظر

سلام دوستان من backup گرفتم اما وقتی می خوام restore کنم پسورد می خواد
                    پسورد رو که می زنم میگه اشتباهه

نظر

ورژن 3.0.3 همراه با کرک رو هم قرار دادم

نظر

تبریک می گم کرک خرابه :d

نظر

من شماره تلفنامو ازدست دادم و میخوام از بک آپهای قبلیم بر کردونموم . نرم افزار ibackupbot را براشتم و تونستم contacts هامو برگردونم. با نرم افزار iexporer هم رفتم جایگزینش کنم ولی دیدم فایلی که تولید شده با فایل اصلی هم خونی نداره. چکار کنم ؟
                          نام فایل تولید شد توسط نرم افزار ibackupbot : AddressBook.db
                          نام فایل اصلی : AddressBook.sqlitedb و AddressBook.sqlitedb-shm و AddressBook.sqlitedb-wal و AddressBookImages.sqlitedb

نظر

نوشته اصلی توسط pejmana نمایش پست ها
                            من شماره تلفنامو ازدست دادم و میخوام از بک آپهای قبلیم بر کردونموم . نرم افزار ibackupbot را براشتم و تونستم contacts هامو برگردونم. با نرم افزار iexporer هم رفتم جایگزینش کنم ولی دیدم فایلی که تولید شده با فایل اصلی هم خونی نداره. چکار کنم ؟
                            نام فایل تولید شد توسط نرم افزار ibackupbot : AddressBook.db
                            نام فایل اصلی : AddressBook.sqlitedb و AddressBook.sqlitedb-shm و AddressBook.sqlitedb-wal و AddressBookImages.sqlitedb
                            شما همين يك فايل را جايگزين كن و به بقيه كاري نداشته باش. كانتكت هاتون بر مي گرده (البته اگه برنگشت حتما يكبار Contact را يكبار كاملا ببنديد دوباره باز كنيد)...

نظر

اگه منظورتون از جایگزینی، کپی این فایل در addressbook هست ، کپی کردم ولی اتفاقی نیفتاد.

نظر

صبر کنید ..
                              X