اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سایت دانلود؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سایت دانلود؟؟؟

من دارم دنبال سایتی میگردم که مثل سایتهای خارجی خوب که پر از برنامه ویندوز با کرک و گیمهای ویندوزی با کرک هستند نیز اختصاصا برنامه ها و بازیهای ویژه مک رو همراه با کرک پچ .... داشته باشه اگر کسی از دوستان همچنین سایت یا سایتهایی رو در این زمینه چه گیم چه نرم افزار میشناسه اعلام کنه...ممنون
    ویرایش توسط mazda_dalvandi : https://i-phone.ir/forums/member/10815-mazda_dalvandi در ساعت 20-05-2012, 03:14 PM

واسه مک mihandownload هست اما خیلی ضعیفه
    apptracker خیلی خوبه

نظر

سایت فارسی خیلی خوب نداریم
      من خودم از فروم warez-bb.org استفاده میکنم. بخش مکش خیلی کامله

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
        واسه مک mihandownload هست اما خیلی ضعیفه
        apptracker خیلی خوبه
        مگه apptracker فقط برای آیفون آیپد نیست؟؟؟؟ برنامه مک هم داره؟؟؟؟!!!!

نظر

فقط Softpedia.com

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
            سایت فارسی خیلی خوب نداریم
            من خودم از فروم warez-bb.org استفاده میکنم. بخش مکش خیلی کامله
            اینم سایته خیلی خوبیه ولی جدیدا شکلش و داستانش عوض شده و دیگه تاپیکیها رو نشون نمیده .....مثلا دیگه تاپیک مک رو نمیبینی ...درست میگم یا ایراد از کار من هستش؟؟؟؟؟

در ضمن من دنبال یک سایت خارجی برای بازی و برنامه های مک هستم ..زیرا میهن دانلود و p30 دانلود اصلا برنا مهای جالبی ندارند..
            کاشکی چیزی مثل instalus توی مک وجود داشت..البته این برنامه هک استور هم دیدم ولی 2 ریال هم ارزش نداره...

مثلا من الان دنبال بازی rage رو مک هستم هر جا میگردم که یک لینک رپید شیر یا غیره پ
            پیدا کنم نیست که نست....حالا کافی سرچ کنی انگری برد شونصد هزار تا لینک میاد...

نظر

Softgozar.com

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post675214

نظر

من خودم از سایتهای
                  dl4ll.com
                  freshwap.com
                  redown.com
                  دانلود میکنم. لینکهاش از سایتهای fileserver , چیزهای دیگس . ولی من لینکهارو مستقیم میکنم. البته محدودیت حجمی داره لینک مستقیم کننده. یا همون لیچر. مثلا یکی هست تا حجم ۷۰ مگ. یکی دیگه هم هست تا ۲۰۰ مگ مثلا.
                  این سایتها همه برنامه هاشون کرک شدس. برای مستقیم کردن لینکها هم کافی هست لینک دانلود رو توی لیچر کپی کنید. اینم آدرس لیچر :
                  irleech.com
                  رپیدلیچ رایگان
                  leech.aryan-translators.ir
                  اولیه خیلی توپه. ولی محدودیت داره تا ۷۰ مگ. اگه یه پول ناچیز بدید میتونید بی نهایت دانلود کنید.

نظر

من میگم اینهمه سایت برای برنامه های ویندوز درست شده (منظورم سایتهایی مثل میهن دانلود....) اما یک سایت جامع برای مک درست نشده..حتی سایتهایی هم که بچه ها زحمت کشیدن معرفی کردن فقط مخصوص مک نیست در هر صورت بازم اگر سایت خوبی هست معرفی کنید که هم من استفاده کنم هم دیگران .....

نظر

اینجا سایت دوستمه که خودمم توش کار می کنم iOS قوی داره مک هم تا حدی هست ولی به علت کمبود فضا خیلی قوی نیست:
                      اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد, دانلود بازی آیفون آیپد،دانلود بازی مک با لینک مستقیم
                      I Am What I Am

نظر

اگر خارجی میخواین Appked - All About Share,All About Mac. من اکثر برنامه هارو از این میگیرم

نظر

من بعضی برنامه های مثل پکج iwork رو که می خوام دانلود کم نوشته RETAIL DVD no serial number needed این نسخه retail مگه چه فرقی میکنه که نیاز به سریال نامبر و .. نداره .

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

Appked - All About Share,All About Mac.

اين مثل apptracker هست
                            Macappfans | Cracked Mac Apps, Games, Downloads

نظر

دوستان سایت فارسی
                              ارشیو کاملی از نرم افزارهای مک داره ، هرچی هم بخواین می تونید در خواست بدید.
                              مک برای من | برترین مرجع اپل و مک
                              ویرایش توسط moeenosx : https://i-phone.ir/forums/member/40549-moeenosx در ساعت 22-05-2012, 06:23 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X