اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[اختصاصی] مقایسه S-Voice با Siri

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [اختصاصی] مقایسه S-Voice با Siri

با سلام. دقایقی برنامه S-Voice توسط developer ها برای دستگاه های دیگر آندروییدی بیرون آمد. برای شما مقایسه ای آماده کردم. امیدوارم خوشتان آمده باشد.
    S-Voice: One X
    Siri: iPhone 4S

لینک جدید جایگزین شد

جالب تر از همه اینه که S-Voice معنای Hello رو نمی دونه

این هم کارهایی که می تونه بکنه

ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 20-05-2012, 06:47 PM

برای آندروید ۲.۳.۶ هم اومده این جناب S-Voice ؟

اگر اومده باشه که حتما نصب میکنم. اما جالب بود برام که معنی Hello رو ندونه!

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      برای آندروید ۲.۳.۶ هم اومده این جناب s-voice ؟

اگر اومده باشه که حتما نصب میکنم. اما جالب بود برام که معنی hello رو ندونه!
      نه, طوری تنظیم شده که فقط روی آندروید ۴ نصب شه

نظر

یه سوالی من برام پیش اومد svoice مال galaxy s 3 سامسونگه یا htc one x?

نظر

نظرتون چیه اساتید؟؟
          s-voice هم خوب جواب داد....باید منتظر فاینال سیری بود.

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
            ماله s3 هستش اما پورت شده برای اندرویید 4 به بالا....البته اونطوری که من از پست 1 متوجه شدم.

نظر

براي ر ديوايسي كه android4+ باشه!

نظر

ماله Galaxy S3 ولی امشب برای اندروید ۴ به بالا پورت شد

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
                  براي ر ديوايسي كه android4+ باشه!
                  یعنی به سرورهای سامسونگ وصل میشه؟
                  خب مگه قابلیت svoice مربوط به یه نسخه از اندرویده که پورت بشه یه سیستم اختصاصی مربوط به galaxy s 3 هستش

نظر

اینکه لغت به این عامیانه رو نمیدونه برای رقابت با سیری اومده

نظر

نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
                      اینکه لغت به این عامیانه رو نمیدونه برای رقابت با سیری اومده
                      به نظر من خوب بود کارش...
                      علیرضا جان شما که هر دوی این دیوایس هارو داری به نظر من چندتا سوال اساسی دوستان با هم مطرح کنیم ببینیم کدوم هوشمندانه تر عمل میکنه...نه؟
                      ولی من از این ویدیو متوجه شدم تاثیر لهجه رو s-voice کمتر از siri هستش.
                      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 20-05-2012, 12:23 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        علیرضا جان شما که هر دوی این دیوایس هارو داری به نظر من چندتا سوال اساسی دوستان با هم مطرح کنیم ببینیم کدوم هوشمندانه تر عمل میکنه...نه؟
                        وای من از این ویدیو متوجه شدم تاثیر لهجه رو s-voice کمتر از siri هستش.
                        بله svoice اسم کانتکت هام که فارسی هست مثل khoone رو می فهمه ولی سیری نمی فهمه. سوالی بود بگید بپرسم آپلود کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                          وای من از این ویدیو متوجه شدم تاثیر لهجه رو s-voice کمتر از siri هستش.
                          متاسفانه سیری خیلی به لهجه حساس هست این یک نقطه ضعف بزرگ هست ! سرویس گوگل خیلی بهتر عمل میکنه !
                          باز s-voice به تقلید از سیری اومده و نقاط ضعف سیری رو دیده مشکلات و... باید هن بهتر عمل کنه !

نظر

یعنی به سرورهای سامسونگ وصل میشه؟
                            خب مگه قابلیت svoice مربوط به یه نسخه از اندرویده که پورت بشه یه سیستم اختصاصی مربوط به galaxy s 3 هستش
                            بله S-Voice یک اپلیکیشن هست و مثل سیری جزئی از سیستم عامل نیست. به همین دلیل سریعا پورت شد

نظر

دوستان اگر رام ٤ رو براي گالكسي ايس پيدا كرديد خبرم كنيد. مشتاق استفاده از اين سرويس شدم.

نظر

صبر کنید ..
                              X