اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[اختصاصی] مقایسه S-Voice با Siri

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یکم خنگه
    صداشم خیلی زشته

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      شما رو چه گوشی نصب کردی؟

فکر کنم سامسونگ از الان باید این s-voice رو شکست خورده فرض کنه ؛ چون که با دانلود و نصبش رو دیوایس های دیگه کم کم اونقدر فشار میاد روی سرورش که تا مرز انفجار میره
      شما فرض کن که هر کسی که اندروید 4 داره نصب کن چی میشه (کاملا عمومی)

نظر

بعضی از برنامه هارو هم باز میکنه
        مثلا open face..bo.o.k کار میکنه

نظر

یه چیز خوب دیگه اینکه میتونی بهش بگی wifi یا bluetooth رو خاموش کنه واست

نظر

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
            بعضی از برنامه هارو هم باز میکنه
            مثلا open face..bo.o.k کار میکنه
            برای من همه رو باز می کنه

این هم کارهایی که می تونه بکنه

ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 20-05-2012, 06:46 PM

نظر

باز کردن برنامه و خاموش روشن کردن خیلی خوبه که سیری نداره.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

نه فشار که نمیاد خیلی زودتر از اونچه که فکرشم بکنبن شرکت های دیگه هم واسه گوشی هاشون میزنن

نظر

به نظر من سیری بهتره ولی باز همون مشکل همیشگی محدودیت امکانات رو داره که اگه اونم کمی گسترش بدن عالی میشه در ضمن چقدر بد صداست!

نظر

نوشته اصلی توسط sahand_20012008 نمایش پست ها
                    به نظر من سیری بهتره ولی باز همون مشکل همیشگی محدودیت امکانات رو داره که اگه اونم کمی گسترش بدن عالی میشه در ضمن چقدر بد صداست!
                    خوب siri هنوز بتا هست مطمئنا به final برسه خيلي كاراييش بيشتر ميشه

نظر

الان که هرچی میگم به S-Voice نیم ساعت طول می ده تا جواب بده !

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        داره دنبال معنی hello میگرده

نظر

مطئن باشید که سیری یه چیز دیگس.حالا تو مرحله بتا قرار داره و اینقد عالیه بگذارید کامل بشه بعد بقیه شرکت ها میفهمن که نمیتونن با اپل و تکنولوژی هاش رقابت کنن!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            فكر كنم سرورش از كار افتاده الان همش network error ميده

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                              بله svoice اسم کانتکت هام که فارسی هست مثل khoone رو می فهمه ولی سیری نمی فهمه. سوالی بود بگید بپرسم آپلود کنم.
                              راستی چرا از دستورات خفن تر استفاده نمیکنی ؟
                              یه تست بزن
                              ببین زور سیری رو داره یا نه دستورات روزمره بهش نده
                              من تست کردم خودتم تست کن ببین چی میشه
                              مثلا بهترین اسمارت فون تبلت
                              کلا چیزایی کخ سیری کم نمیاره رو بگو ببین چی میگه
                              نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              متاسفانه سیری خیلی به لهجه حساس هست این یک نقطه ضعف بزرگ هست ! سرویس گوگل خیلی بهتر عمل میکنه !
                              باز s-voice به تقلید از سیری اومده و نقاط ضعف سیری رو دیده مشکلات و... باید هن بهتر عمل کنه !
                              دوستان این ضعف نیست
                              این یه ویژگی هست
                              چرا الکی میگید سیری ضعف داره بنده هم رو 4اسم هم رو ریزرم تست کردم این دو رو
                              دیتابیس اپل انقد قویه رو لهجه تمرکز داره شما که نمیتونید آمریکایی تلفظ کنید لحه سیری رو انگلیسی کنید تا به لهجه ی ایرانی نزدیک تر باشه
                              بعد تست کنید
                              این ضعف سامسونگ رو نشون داده این دیتابیس ضعیف سامسونگ رو نشون میده نه این که ضعف سری اپل
                              ویرایش توسط ariyan_king : https://i-phone.ir/forums/member/36950-ariyan_king در ساعت 21-05-2012, 10:00 AM

نظر

خب من اینا رو که مینویسم ازشون پرسیدم:
                                همانطور که حدس مزدم اس ویس مثل برنامه های دیگه عمل میکنه و اکثرا میپیچونه یعنی هی میگه میخوای برات سرچ کنم در کل فقط میپیچونه
                                خب بهشون گفتم بهترین اسمارت فون چیه؟
                                سیری گفت مگه تلفن دیگه ای وجود داره؟:دی
                                اس ویس هم منو کشت چون همش میگفت سرچ بزنم آخرش یه جدول آورد که اولش اچ تی سی ترافی بود بعد 4اس 64 گیگ بعد هم 4 8 گیگ بعد هم لومیا 900
                                پرسیدم :
                                will be marry me?
                                سیری گفت فقط بیا دوست باشیم اوکی؟
                                اس ویس گفت بزار سرچ بزنم چون من نمیفهمم چی میگی
                                گفتم hello :
                                سیری که سریع جواب میداد ولی اس ویس کلی طول کشید بعد گفت متعاقبا سلام
                                بعد گفتم بچه کجایی؟
                                سیری گفت من طراحی شدم در کالیفرنیا بوسیله ی اپل
                                ولی اس ویس گفت بزار سرچ بزنم
                                گفتم الان کجایی:
                                سیری گفت هر جا که تو هستی:دی
                                اس ویس گفت تو اینترنتم
                                کانتکت ها هم که من انگلیسی وارد کردم همش اوکی بودن
                                ولی به نظر من اس ویس خیلی خیلی ابتدایی تر از اون چیزیه که سامسونگ تو کنفرانس و تبلیغاتش میگه
                                به سیری گفتم برو به جهنم :
                                سیری گفت چه کار کردم مگه؟:دی
                                ولی اس ویس گفت بزار سرچ کنم
                                در کل من که طرفدار دو آتیشه ی اپلم پس از من نپرسین کدوم بهتره
                                ولی خدایی به حق هم بخوایم بگیم اس ویس فقط در حد یه apk هست نه بیشتر یعنی یه اپلیکیشن که free باید بزارن هر کی دوست داره بریزه تست کنه
                                اینم بگم این برنامه رو برا گوشیای دیگه پورت کردن سرور سامی رو شلوغ میکنه هر چند همچین چیز توپی هم نیست
                                راستی سیری معادلات ریاضی رو برات حساب میکنه ولی اس ویس میگه سرچ کنم
                                بعدشم صداش رو گوش دادین؟
                                خیلی مزخرفه حیف پول که آدم بخواد برا این مزخرفات بده

نظر

صبر کنید ..
                                X