اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتفاق عجیب در سیری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا من سرور های پولی ها ی ترجیح می دهم چون که حال این دنبال سرور گشتنو ندارم

نظر

فکر نکنم حتی سرور پولی باشه که درست کار کنه

نظر

چرا دوست عزیز سرور های پولی عالی کار میدن!

نظر

با اومدن ios ۶ و سیری در آیپد باید سرور های پولی یا مجانی بیشتری که از کی ها ی سیری آیپد ۳ به وجود آمدند بیایند
          ویرایش توسط =Sina= : https://i-phone.ir/forums/member/38736-sina در ساعت 01-10-2012, 02:17 PM

نظر

اتفاق عجیب در سیری

يه سورس برا سيديا ك ي چنتا قابليت بشه به سيري اضافه كرد هست؟

sent from my iphone 

نظر

کلا بیخیال سیری رو دیوایس های پایینتر بشید.
              آخه سیری همچین (البته فعلا) آش دهن سوزی نیست و فقط برا سرگرمی که اونم بعد از مدتی از جذابیت میفته ،میخوره.

نظر

دوستان لطف کنند امتحان کنند ببینند فقط این سرور این مشل رو داره یا بقیه سرور ها هم مشکل دارند؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
                فکر نکنم حتی سرور پولی باشه که درست کار کنه
                چرا فکر می کنم سرور های پولی خیلی عالی کار کنند؛

نظر

سلام دوستان
                  برنامه سيري من چند وقته از كار افتاده و هيچ عكس العملي به صدا نشون نميده ، اما وقتي هندزفري رو به گوشيم نصب ميكنم سيري كار ميكنه و هيچ مشكلي هم توي ميكروفن هاي دستگاه وجود نداره ، برام عجيبه چرا اينجور شده ، كسي ميتونه راهنماييم كنه لطفا

نظر

از كار افتادن سيري

سلام دوستان
                    برنامه سيري من چند وقته از كار افتاده و هيچ عكس العملي به صدا نشون نميده ، اما وقتي هندزفري رو به گوشيم نصب ميكنم سيري كار ميكنه و هيچ مشكلي هم توي ميكروفن هاي دستگاه وجود نداره ، برام عجيبه چرا اينجور شده ، كسي ميتونه راهنماييم كنه لطفا ، البته ios 9.2.1 اخرين اپديته رو گوشيم
                    ویرایش توسط artor6466 : https://i-phone.ir/forums/member/193373-artor6466 در ساعت 26-02-2016, 04:30 PM دلیل: اضافه كردن ي موضوع

نظر

نوشته اصلی توسط artor6466 نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      برنامه سيري من چند وقته از كار افتاده و هيچ عكس العملي به صدا نشون نميده ، اما وقتي هندزفري رو به گوشيم نصب ميكنم سيري كار ميكنه و هيچ مشكلي هم توي ميكروفن هاي دستگاه وجود نداره ، برام عجيبه چرا اينجور شده ، كسي ميتونه راهنماييم كنه لطفا ، البته ios 9.2.1 اخرين اپديته رو گوشيم
                      ربطی به سیری نداره دوست عزیز
                      متاسفانه باید عرض کنم که این مشکل سخت افزاریه
                      ایفون ۶ بنده هم این مشکل براش پیش اومد که اپل استور پودونگ شانگهای بعد بررسی گفت مشکل سخت افزاریه و برام گوشی رو تعویض کرد
                      شما هم اگر امکانش رو داری فکر تعویض باش و بیخودی خودت رو درگیر ری استور و تعمیر گوشی نکن

نظر

صبر کنید ..
                      X