اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتفاق عجیب در سیری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بچه ها سيري زبون باز !!!!( بسته نيست كه) گذاشتين سر كار؟!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
      بچه ها سيري زبون باز !!!!( بسته نيست كه) گذاشتين سر كار؟!!!!
      منظورتون چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sinasadegh39 نمایش پست ها
        برای تست از این سرور سورس insanelyi repository - insanelyi را به سیدیا add کنید سپس برنامه ی assistantserver installer را نصب کنید و طبق دستورات در settings پیش روید.

(اگر از سرور دیگری استفاده می کنید،قبل از انجام این مراحل سرور را ریمو کنید)
        از روش ذکر شده اقدام کنید و در صورت جواب دادن بنویسید.

نظر

از روش ذکر شده اقدام کنید و در صورت جواب دادن بنویسید.
          این روش رو تست کردم تنها چند دستور معمول که برای همه اشنا هست رو میتونه پاسخ بده مثل سلام کردن گفتن جک یا داستانوساعت ولی نمیتونه سرچ کنه ( مثلاً ازش اسم کسی رو بپرسید که براتون پیداش کنه و ... ) خیلی جای کار داره ولی برای تبدیل گفتار به نوشتار خیلی عالی هست !

نظر

سلام
            دوست عزیز فکر کنم مشکل از سرور شما باشد چون من با آیفون 4 اس این جوابی را نگرفته بودم

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
              این روش رو تست کردم تنها چند دستور معمول که برای همه اشنا هست رو میتونه پاسخ بده مثل سلام کردن گفتن جک یا داستانوساعت ولی نمیتونه سرچ کنه ( مثلاً ازش اسم کسی رو بپرسید که براتون پیداش کنه و ... ) خیلی جای کار داره ولی برای تبدیل گفتار به نوشتار خیلی عالی هست !
              شما ازش how can i help you یا help یا commands را پرسیدید؟

نظر

شما ازش how can i help you یا help یا commands را پرسیدید؟
                بله همون الگریتمی که شما عکسش رو گذاشتید رو تحویل میده !
                راستی ازش بپرسید How is the weather today بعد ببینید عجب چیزی میگه خیلی محدود هست حتی ساعت الارم هم نمیتونه تنظیم کنه جالبه که تو فایل های برنامه siriserver دستوراتی برای الارم و اب و هوا و .... هست ولی اصلاً نمیتونه بهشون عمل کنه هنوز ارسال اس ام اس و چک نکردم !

نظر

بله همون الگریتمی که شما عکسش رو گذاشتید رو تحویل میده !
                  راستی ازش بپرسید How is the weather today بعد ببینید عجب چیزی میگه خیلی محدود هست حتی ساعت الارم هم نمیتونه تنظیم کنه جالبه که تو فایل های برنامه siriserver دستوراتی برای الارم و اب و هوا و .... هست ولی اصلاً نمیتونه بهشون عمل کنه هنوز ارسال اس ام اس و چک نکردم !
                  برای دسترسی به بعضی امکانات مثل ولفروم آلفا باید در iAP ، settings وارد کنید تا جواب بگیرید.
                  این هم کلکش است دیگه !! ولی در کل از سرور های دیگه که کار نمی کنند بهتره!!!!!

نظر

برای دسترسی به بعضی امکانات مثل ولفروم آلفا باید در iap ، settings وارد کنید تا جواب بگیرید.
                    این هم کلکش است دیگه !! ولی در کل از سرور های دیگه که کار نمی کنند بهتره!!!!!
                    ولی قدرت تشخیصش خیلی از سیری اصلی بهتر هست با لحجه منم بدون مشکل متوجه میشه سیری اصلی پدر درمیاورد باید حتماً لحجتون درست میبود !

نظر

ولی قدرت تشخیصش خیلی از سیری اصلی بهتر هست با لحجه منم بدون مشکل متوجه میشه سیری اصلی پدر درمیاورد باید حتماً لحجتون درست میبود !
                      اگر با این راحت ترید بهتر است از دیکتیشن استفاده کنید چون کاربرد اصلیش هم همونه!
                      در آیپاد یا آیفون فکر کنم dictation با اسپایر نصب می شه ولی در آیپد باید dictation pad را نصب کنید.
                      برای آب و هوا هم بگید:how is the weather in location تا درست جواب بده

نظر

سلام
                        دوستان به نظر شما spire بهتره یا assistant server؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arman Sanati نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان به نظر شما spire بهتره یا assistant server؟
                          دوست عزیز assistant server installer در واقع سروری برای spire است.(سرور گوگل api)

در واقع سوال شما این است که آیا assistant server installerرا ترجیح می دهید یا سرور ها ی دیگر اسپایر را؟

دوستان لطفا نظر خود را در این رابطه بنویسید.

با تشکر

نظر

دوست عزیز assistant server installer در واقع سروری برای spire است.(سرور گوگل api)

در واقع سوال شما این است که آیا assistant server installerرا ترجیح می دهید یا سرور ها ی دیگر اسپایر را؟

دوستان لطفا نظر خود را در این رابطه بنویسید.

با تشکر
                            بله
                            با تشکر.چون بنده هنوز آی پد نخریدم و آیفون 4 اس دارم زیاد در این مسائل وارد نبودم.
                            به هر حال ممنون

نظر

اولین نظر را هم خودم می نویسم. به نظر من اگر یه سرور اسپایر پولی داشته باشید که سرعت خوبی داشته باشه و کار بکنه بهتر از assistant server installer است ولی اگر سرور اسپایر عمومی و رایگان بوده وطبیعتا هم کند باشد و قطعی هم داشته باشد استفاده از assistant server installer را به شما توصیه می کنم. البته کسانی که از هر دو استفاده کردند منظور من رو بهتر می فهمند. این نکته را هم فراموش نکنید که برنامه ی assistant server installer مجانی نیست و من سورس کرک را به شما معرفی کردم و دوستانی که می خواهند از تولید کننده همایت کنند می توانند برنامه را بخرند.

نظر

اولین نظر را هم خودم می نویسم. به نظر من اگر یه سرور اسپایر پولی داشته باشید که سرعت خوبی داشته باشه و کار بکنه بهتر از assistant server installer است ولی اگر سرور اسپایر عمومی و رایگان بوده وطبیعتا هم کند باشد و قطعی هم داشته باشد استفاده از assistant server installer را به شما توصیه می کنم. البته کسانی که از هر دو استفاده کردند منظور من رو بهتر می فهمند. این نکته را هم فراموش نکنید که برنامه ی assistant server installer مجانی نیست و من سورس کرک را به شما معرفی کردم و دوستانی که می خواهند از تولید کننده همایت کنند می توانند برنامه را بخرند.
                                کاملاً موافق هستم !
                                سرور
                                مجانی برای spire بیشتر از ۱ هفته دووم نیماره تنها راه خرید سرور هست که تو ایران زیاد رایج نیست و همچنین قیمت هاینجومی هم برای سرور داده میشه بهترینش این که خودت یکم از لینوکس سر در بیاری و سرور خونگی درست کنی بدیش این که هر وقت میخوای با سیری کار کنی کامپیوتر باید روشن باشه !

نظر

صبر کنید ..
                                X