اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای عدم شناسایی هـارد اکسترنال در ویندوز7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای عدم شناسایی هـارد اکسترنال در ویندوز7

سلام ؛
    دوستان یه هارد اکسترنال دارم از ظهر ویندوز نمیشناسدس کلی اطلاعات دارم روش چیکار میشه کرد که اطلاعات پاک مشه ، همش ارور میده که فرمت باید بشه ............

این روش رو امتحان کنید واسه من جواب داد.
    روی My Computer راست کلیک کرده Manage را زده در قسمت Manage گزینه Disk Managment را انتخاب در این قسمت روی هارد مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Change Drive Letter and Paths را زده Add را زده Assign the Following drive letter را زده و از منو کشویی یک حرف را انتخاب کنید سپس ok کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Parsa_n1 نمایش پست ها
      روی My Computer راست کلیک کرده Manage را زده در قسمت Manage گزینه Disk Managment را انتخاب در این قسمت روی هارد مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Change Drive Letter and Paths را زده Add را زده Assign the Following drive letter را زده و از منو کشویی یک حرف را انتخاب کنید سپس ok کنید.
      ممنون ولی جواب نداد و کماکان ارور فرمت میده..

نظر

سلام
        دوست عزيز مشكل مشابه برام پيش اومد
        علت مشكل من خرابي كابل هارد بود
        و بعدش با يكي از برنامه هاي ريكاوري توي سي دي گردو ١٢ ساعت طول كشيد ريكاور كرد اطلاعات و
        بعد هاردو فرمت كردم و دوباره اطلاعاتو كپي كردم
        حامد

نظر

با یه سیستم عامل دیگه چک کنید شاید باگ ویندوز باشه !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط castilla_ht نمایش پست ها
            سلام
            دوست عزيز مشكل مشابه برام پيش اومد
            علت مشكل من خرابي كابل هارد بود
            و بعدش با يكي از برنامه هاي ريكاوري توي سي دي گردو ١٢ ساعت طول كشيد ريكاور كرد اطلاعات و
            بعد هاردو فرمت كردم و دوباره اطلاعاتو كپي كردم
            حامد
            ممنون میشم بگین که :
            باید اکسترنال هاردو فرمت کنم بعد ریکاوری کنم دیگه ؟؟
            توی disk mangement هارد هستش ها ولی اصلاً مشخص نیست کجاست و هاید شده ، با یه سیستم دیکه هم امتحان کردم ارور فرمت نمیده ولی اصلاً نمیشناسه هاردو ، کابل usb رو هم عوض کردم افاقه نکرد ....

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
              ممنون میشم بگین که :
              باید اکسترنال هاردو فرمت کنم بعد ریکاوری کنم دیگه ؟؟
              توی disk mangement هارد هستش ها ولی اصلاً مشخص نیست کجاست و هاید شده ، با یه سیستم دیکه هم امتحان کردم ارور فرمت نمیده ولی اصلاً نمیشناسه هاردو ، کابل usb رو هم عوض کردم افاقه نکرد ....
              دوست عزیز اگه اطلاعات داخل هارد برات مهمه حتما بده این شرکت هایی که هارد رو بازیابی می کنن
              ولی اگه مثل هارد من موسیقی و فیلم و .. داری من از روش زیر استفاده کردم
              اول دقت کردم دیدم سیم هارد مونده زیر پایه میز و له شده که یه سیم نو براش خریدم
              بعد هارد رو وصل کامپیوتر کردم و هی ارور می داد که فرمت کن " ولی نباید به هیچ عنوان فرمت کنید ! "
              بعد توی سی دی گردو قسمت ریکاوری کلی برنامه بود برای ریکاور کردن هارد
              منم یکیشو نصب کردم و برنانه تخمین زد که 12 ساعت طول می کشه
              منم برای سرعت بیبشتر انتی ویروس رو غیر فعال کردم و 12 ساعت گذاشتم ریکاور شد و به کامپوتر دست هم نزدم که قاطی نکنه
              اطلاعات بازیابی شده توی هارد کامپوترم ( هارد داخل کیس نه هارد خراب ! ) کپی شد بعد که دیدم همه فایل هام هست هارد اکسترنال رو فرمت کردم و اطلاعات رو دوباره کپی کردم روش
              امیدوارم مفید باشه ؛ بازم امری بود در خدمتم
              حامد
              ویرایش توسط castilla_ht : https://i-phone.ir/forums/member/535-castilla_ht در ساعت 19-05-2012, 07:31 PM

نظر

عدم شناسایی

نوشته اصلی توسط Parsa_n1 نمایش پست ها
                باتشکر ازآقای پارسا
                من هم همین مشکل نشناختن هارد اکسترنال در ویندوز 7 را داشتم که با راهنمایی پارسا مشکلم حل شد .مدتی بود که واقعا" کلافه شده بودم چون قبلا"هارد را میشناخت ولی چندوقت پیش با اینکه در disk managmentشناسایی شده بود ولی داخل درایوهای my Computer نبود .باز هم ممنونم
                ویرایش توسط rahimishg : https://i-phone.ir/forums/member/98776-rahimishg در ساعت 15-07-2012, 03:39 AM

نظر

با اوبونتو چک کن ببین میشناستش یا نه ؟

نظر

مشکل هارد - فوری

سلام.من یک هارد اکسترنال segate goflex دارم وقتی به کامپیوتر وصل میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده به مک هم وصل کردم نشناخت.وقتی وصل میکنم بعد از مدت کوتاهی چراغ روی دستگاه روشن میشه میشه راهنماییم کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X