اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حكاكي متن دلخواه شما با ليزر بر روي آي ديوايس اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حكاكي متن دلخواه شما با ليزر بر روي آي ديوايس اپل

سلام دوستان
    با تبليغ اپل براي آيپد جديد يكي از امكاناتي هم كه براش تبليغ ميكرد امكان نوشتن يه متن دلخواه با ليزر بود.حالا براي ما ايراني ها كه اصلا خواب خيلي چيزها رو بايد ببنيم اين خدمات جاني كه به كنار ولي ميخواستم بدونم آيا كسي انجام داده ؟آپل استور ها انجام ميدن؟جايي هست تو تهران با فونت فارسي بخواهيم بديم يه متن رو برامون بنويسن و مطمئن باشه و كاربلد؟

engraving رو اپل خیلی وقته برای محصولاتی که از سایتش میخرید داره

تو علاالدین میزنن براتون متن

ولی نمیدونم فارسی هم دارند یا نه

نظر

مرسي دوست عزيز
      چند تا سوال دارم؟
      ايا ليزري اين كار رو انجام ميدن؟به غير حروف اشكال هندسي هم ميتونه ترسيم كنه اين بنده خدا؟با ليزر اين كار رو ميكنه؟مثلا با فونت نستعليق يه بيت شعر عاميانه و جهاني رو حك كني خيلي زيبا ميشه(فقط يه ايده واسه فونت فارسي بود نظرم)
      كسي از دوستان تجربه اي داره؟
      به نظرتون مزايا و معايي حكاكي رو آي ديوايس چه بدي هايي ميتونه داشته باشه؟و يا هر مسئله ديگه كه حائز اهميته

نظر

عزيزم فكر كنم اون چيزي كه شما بخواي رو اپل استور كاليفرنيا هم نتونه انجام بده
        من تا اونجا كه يادمه يه حالت مثل چند تا واژه بعنوان يادگاري اونم با يه فونت استاندارد در همين حده كه زيادم ميتونه جالب نباشه اگر فردا روزي قصد فروش شو داشته باشي

نظر

در كانادا هم اين كار انجام ميشه.
          فكر كنم بهترش اين باشه كه سفارش ساخت قاب يا دوخت كيف با لوگوي مورد نظر بديد.

نظر

تا اونجایی که من دیدم تو سایتش فونت ها از قبل تعیین شده است
            در ضمن فکر نکنم اونی که تو سایتش هست اینجا بتونن با اون کیفیت و ظرافت انجام بدن

نظر

به نظر من با این لیزر روی کیبورد لپ تاپ ها رو حروف بندی میکنند .
              که الان دارند با اون روی بدنه ایپد متن خاصی را مینویسند .

نظر

باید با لیزر فلزات این کار انجام بشه که بهش میگن yag
                من دستگاه لیزر حک روی غیر فلزات دارم و رو موبایلهایی که بدنه غیر فلزی داره برای دوستان زدم ولی روی ای دیوایسها چون فلزیه نیمیشه
                در ضمن هر فایلی که وکتور باشه (cdr( رو میشه زد

نظر

سوال

سلام
                  آقا کاش یه عکسی چیزی ازش میذاشتی ببینیم.جالبه.

نظر

بیا عزیزم:

اینم رو قاب پلاستیکی:

نظر

تو پامنار انواع و اقسام لیزر هست بیشتر برای کارای تزئینی
                      تو خیابون فتح 11 هم کلی حکاکی لیزر هست فکر کنم بتونن این کار رو انجام بدن!

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                        عزيزم فكر كنم اون چيزي كه شما بخواي رو اپل استور كاليفرنيا هم نتونه انجام بده
                        من تا اونجا كه يادمه يه حالت مثل چند تا واژه بعنوان يادگاري اونم با يه فونت استاندارد در همين حده كه زيادم ميتونه جالب نباشه اگر فردا روزي قصد فروش شو داشته باشي
                        بنده اين حرف. نزدم در اين پستم كه اپل فارسي بنويسه يا از فونت هاي مختلف استفاده كنه.بنده اون مغازه دار علاالديني رو منظورم بود كه دوستت عزيز گفتن
                        من رشته معماري هستم و واسه ماكت سازي در صورت لزوم از برش و حكاكي ميدم بيرون با ليزر انجام بدن ولي به قول دوستمون برش و حكاكي فلز نيست.ولي اگر كسي كه لوح تقدير خاي برنجي و... درست ميكنند كمي به ميزان تنظيم قدرت ليزرش وارد باشه ميشه فكر كنم آخه اگر قدرتشو كم كني حك ميكنه به جاي برش
                        براي فونت يا اشكال هم مشكلي ندارند و در برنامه هايي مثل كورل انجام ميشه ولي خوي بحث يه آيپد نه يه لوح ٥ تومني!

نظر

لوج تقدیر برنجی رو با اسید کاری درست میکنن نه لیزر
                          چون نمیصرفه
                          برای این نمیشه با لیزر غیر فلزات این کار رو انجام داد چون فلز انعکاس میده نور لیزر رو و خرابی به بار میاره
                          شما اگه میخوای این کار رو انجام بدی باید دنبال کسی باشی که لیزر yag داشته باشه
                          که اونم فکر نکنم جرات کنه رو یه دونه ای دیوایس امتحان کنه چون قدرت مشخصی براش در نظر گرفته نشده ممکنه خراب بشه
                          به هر صورت اینم بگم از همون لوح برنجی که شما میگید من با روکش طلا باری ایفون خودم در پشت درست کرده بودم چیز جالبی شده بود اما ابکاریش رو بد انجام داده بودن لوکش طلاش خوب نشده بود
                          البته برای این کار چند تا قاب پشت خراب شد

نظر

خود اپل هنگام دریافت سفارش آنلاین یا در اپل استورهای Retail اینکارو انجام میده:

نظر

صبر کنید ..
                            X