اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید و تشخیص شارژر آیپد جید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
    همشون ولتاژ استاندارد usb هست و اپل یک نوع شارژر برای همشون میفروشه !

بهتر هست از شارژر اصل استفاده کنید !

دوست عزیز شما از اسنا خریدید ؟
    کسی که ۳ تا شارژر یک جور بزار جلوت و بگه این اصل و اون یکی تقلبی ازش نباید خرید کنی از کجا معلوم تقلبی رو به اسن اصل نده؟
    من خودم شارژ ایپاد گرفتم تنها فرقش با اصل این بود که جعبه نداشت تمام جزئیات رو با اصلش مقایسه کردم هیچ فرقی نمیکرد ولی ایپادم رو وقتی با اصلی شارژ میکردم هیچ مشکلی نداشت با اینی که خریدم شارژ میکردم تاچ ایپادم بهم میریخت!
    تو بازار ایران هیچی بعید نیست! ولی من از یک فروشگاه سرشناس و کسی فقط کار اپل می کنه خریدم و طرف گفت می تونم همین فیک رو خیلی راحت ب شما به عنوان اصل بدم و البته یکیش که اصلا گرفیفن بود ولی یکی دیگه فیک اپل بود که ظاهرش قدری فرق داشت ولی اینی که گرفتم و خودش می گفت این اصله و با قیمت دلاری تو نت هم هم خوانی داشت ظاهرش می تونم بگم جفت ماله خودمه..! طرف خودش تست کرد جلوم ولی طول می کشید گفت ببر خونه تست کن اگه درس بود بیا حساب کن اگه هم نبود پس بیار..!! خودش می گفت مشکوکم به آیپدد تا امروز که من تو نت دیدم اصلا با شارژر اصل هم ظاهرا دیر یا خیلی دیر شارژ می شه..! حالا با همه ای این اوصاف شارژر اصل و فرع رو از کجا می شه تشخیص داد..؟

نظر

شارژر آيپد ٢ با نيو در ظاهر و به احتمال زياد در باطن هيچ تفاوتي نميكنه مدت زمان لازم براي شارژ آيپد ٢ كم نبود كه مسلما با همون شارژر آيپد نيو به زماني بيشتري براي شارژ نياز دارد
      يكي از مشكلات مهم كه رو شارژ تاثير داره استاندارد نبودن پيريزهاي كه در ايران استفاده ميشه و همچنين نوسانات ولتاژ!!! كه متاسفانه موجب خرابي شارژر و در مواقع حادتر خرابي ديوايس
      ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 18-05-2012, 06:41 PM

نظر

آمپر شارژره آيپد جديد فرق مى كنه ولتاژه استاندارده usb نيست به خاطر همينم با usb كامپيوتر قابل شارژ نيست. در ضمن صفحه نمايش رتينا آيپد جديد شارژ بيشترى رو مى طلبه

نظر

نوشته اصلی توسط sajjad88 نمایش پست ها
          آمپر شارژره آيپد جديد فرق مى كنه ولتاژه استاندارده usb نيست به خاطر همينم با usb كامپيوتر قابل شارژ نيست. در ضمن صفحه نمايش رتينا آيپد جديد شارژ بيشترى رو مى طلبه
          ولی ماله من با کامپیوتر شارژ شد!! جالبه که آبپد دو نشده بود ولی این جدیده شد!!!:d

نظر

امكان نداره مال من نه آيپد ٢ نه نيو با كامپيوتر شارژ نميشه

نظر

دوست عزيز نرم افزار icharger اگر روي كامپيوتر نصب كني ميتوني ايپد ور شارژ كني البته سرعتش پايين

نظر

آیپد جدید من هم خیلی خیلی طول میکشه که شارژ بشه در صورتی که آیفون و آیپاد خیلی سریع شارژ میشن

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
                  مرسی بخاطر توجه

آخه دیروز سوخت! دیگه شارژ نمی کنه..!! سیم رو هم عوض کردم نشد...به یه آیپد دو هم زدم شارژ نشد...باید شارژر سوخته باشه دیگه...؟
                  بعضی وقتها ممکنه نسوخته باشه، شارژر آیپاد من هم از کار افتاد فکر کردم سوخته ، اونو بازش کردم دیدم یکی از سیمهاش قطع شده، لحیم کردم درست شد.

نظر

صبر کنید ..
                  X