اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت اتصال به اینترنت در رایتل، ایرانسل و همراه اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط firefly نمایش پست ها
    ایرانسل ٫ تهران ٫ new ipad ... کلا از سرعتش راضی هستم

ایرانسل خیلی خوبه از همراه اول وضعیتش خیلی بهتره ۹ ساله خط همراه اولم را دارم وگرنه یک لحظه تردید نمیکردم و سوییچ میکردم رو ایرانسل

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
      ایرانسل خیلی خوبه از همراه اول وضعیتش خیلی بهتره ۹ ساله خط همراه اولم را دارم وگرنه یک لحظه تردید نمیکردم و سوییچ میکردم رو ایرانسل
      تعرفه های مصرف آزاد GPRS ایرانسل از همراه اول پایین تر و بسیار معقول تر است ٫ در صورت که از سیم کارت پیام رسان ایرانسل استفاده کنید هزینه GPRS نیز باز کمتر خواهد بود.

طرح پیام رسان ایرانسل

سیم کارت اعتباری ایرانسل

سیم کارت های همراه اول

نظر

اینجا ماکو سرعت اینترنت خیلی پایین هست
        خدایی این پولی که از ما واسه شارژ اینترنت می گیرن حرومشون باشه با این سرعت پایین

نظر

نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
          اینجا ماکو سرعت اینترنت خیلی پایین هست
          خدایی این پولی که از ما واسه شارژ اینترنت می گیرن حرومشون باشه با این سرعت پایین
          توحید جان با رنگ عادی هم بنویسی تفاوتی نمیکنه

چون این رنگها در برنامه های Tapatalk و Forum Runner و ... مشکل ساز میشن

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            توحید جان با رنگ عادی هم بنویسی تفاوتی نمیکنه

چون این رنگها در برنامه های tapatalk و forum runner و ... مشکل ساز میشن

به روی چشم. دفعات بعد رعایت می شه. محمد رضا جان عزیز

نظر

سلام امروز داشتم رو گوشی شبکه های مخابراتی رو جستوجو می کردم دیدم ir 20 هم جدیدا اضافه شده و بغلش هم زده بود:3g با این حساب اراک هم تحت پوشش این اپراتور قرار گرفت. البته هنوز نقشه و خبر رسمی در سایت منتشر نشده اما با تست هایی که در مناطق مختلف شهر انجام دادم هم این نتایج به دست اومد.البته لازم به ذکر می دونم که رایتل در ابتدای کار از دکل هایی با ارتفاع بالا و زمخت(مثل دکل های همراه اول) استفاده می کنه تا پوشش خارجی رو تضمین کنه و مثل ایرانسل نسیت که دکل هاش لاغر مردنی و کم ارتفاع باشه البته این یک امتیاز برای ایرانسله چون پوشش داخلی قوی تری حتی نسب به همراه اول داره.

نظر

صبر کنید ..
              X