اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با بلوتوث آیفون 4 air blue sharing

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با بلوتوث آیفون 4 air blue sharing

با سلام برنا airblue sharingاین برنامه رو از سدیا دانلود کردم ولی متاسفانه فقط میشه فایل رو فرستاد از بلتوث دیگه امتحان کردم که چیزی به آیفون 4بفرستم که مینویسه uneble to canctمشکل برنامه هست؟راهی نداره بتونم درستش کنم مرسی

از منوی Setting گوشی وارد AireBlue Sharing بشین بعد وارد قسمت Activition Method توی قسمت Lock Screen این مورد رو انتخاب کنین
    Double Tap Clock یا هر موردی که خورتون راحتین
    بعد صفحه گوشی تون رو قفل کنین و دوباره دکمه پاور رو بزنین به روی ساعت دوبار کلیک کنید بلوتوس فعال میشه و به راحتی میتونین فایل دریافت کنین

نظر

بعدم دوست عزیز کرک این برنامه مشکل داره شما هم سوالتون رو تو تایپک خود برنامه بپرسید لازم به باز کردن تایپک جدا نبود

نظر

airblue stack رو پاک کنین و ورژن قدیمش به صورت deb تو همین سایت هست رو نصب کنین.

نظر

سلام ممنون mediaportal انجام دادم ولی فایده ای نداشت فقط فایل رو ارسال میکنه دریافت نمیکنه.آقای آرمین عزیز لطفا راهنمایی بفرمایید دقیقا از کجا فایل debاین برنامه رو دانلود کنم ممنون

نظر

سلام من امشب عضو سایت شدم.من تو مغازه همسرم که تعمیرات موبایله نرم افزار موبایل کار میکنم.میخام نرم افزار ایفونم یاد بگیرم.ایفون 4 دارم از برنامه پی پی استفاده میکنم و واتساپ و کلی بازی رو گرفتم از پی پی و نصب کردم.
            مشکل من با بلوتوثه برنامه ایربلو هم زدم اما نمیدونم چطور فعالش کنم.تو سیتینگ خود گوشی که اسم این برنامه نیس سیتینگ خود برنامه هم این چیزایی که اینچا گفته شد رو نداره.باید چیکارکنم.ممنون میشم که اولین پست منو بی جواب نذارین.

نظر

صبر کنید ..
            X