اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تتر 5.1.1 با redsn0w 0.9.11b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش جیلبریک تتر 5.1.1 با redsn0w 0.9.11b4

سلام به همه ی دوستداران iDevice
    احتمال 95% شما عزیزان با redsn0w آشنایی دارید.همونطور که میدونید ، در جیلبریک تتر 5.1.1 با redsn0w 0.9.10b8b
    مجبور به دانلود فریمور 5.1 بودید ، اما در ورژن جدید ردسنو نیازی به اون نیست.

ردسنو که ممکنه بعضی از کاربرا ندونن توسط iPhone Dev Team ساخته شده و واقعا به سرعت ارایه میگردد.
    و حالا آموزش ( البته این آموزش به تاپیک قبلی خیلی نزدیکه ولی کمی تفاوت داره )

نکته ی مهم : این جیلبریک هنوز هم فقط دستگاه های با پردازنده ی A4 را ساپورت میکنه

1)آخرین ورژن ردسنو را بر کامپیوتر یا مک خود نصب کنید.
    Windows
    Mac
    2)حتما از دیوایستون بک آپ بگیرین چون قراره آپدیت کنین و اگه بک آپ نگیرید تمامی اطلاعاتتون از دست میره (دوستان دقت کنین اگه تازه iDevice رو خریدین و استفاده ای ازش نکردین بک آپک نگرفتین عیبی نداره مگر اینکه فروشنده براتون چیزی ریخته باشه )
    3)از هر یک از راه هایی که دوست دارین به iOS 5.1.1 آپدیت کنید
    4)فایل IPSW آی او اس 5.1.1 را دانلود کنید.
    دستگاه های ساپورت شده در جیلبریک :
    iPad 1
    iPad 2 Wi-Fi
    iPad 2 GSM (AT&T)
    iPad 2,4 (New iPad 2)
    iPhone 4 GSM
    iPhone 4 CDMA
    iPod touch 3rd gen
    iPod touch 4th gen
    دستگاه های ساپورت نشده در جیلبریک (در صورت نیاز) :
    iPad 3 Wi-Fi
    iPad 3 GSM
    iPad 3 CDMA
    iPhone 3GS
    iPhone 4S
    5)ردسنو رو از مسیری که در آن دانلود کردید باز کنید.

6) به Extras رفته و سپس روی Select IPSW کلیک کنید

7) فرم ور 1.iOS 5.1 را انتخاب کنید.
    8)در صفحه ی اصلی ردسنو،گزینه ی Jailbreak را انتخاب کنید ( حتما install cydia باید تیک خورده باشد)
    9)دستگاه خود را به حالت DFU (حتما DFU نه Recovery) ببرید.
    10)وقتی حالت DFU توسط ردسنو شناسایی شد ، خود ردسنو کارها رو انجام میده.در صورت دیدن خط های سفید نوشته مشکلی نیست و نرمال هست.بعد ریبوت ، شما سیدیا رو در دستگاه خود میبینید.
    11)تمام

البته تا کنون به نظر میرسد I0n1c و Pod2g چند آسیب پذیری را در iOS 5.1 دیده اند و این شامل حال iOS 5.1.1 نیز میشود و این به این معناست که بزودی باید شاهد آنتتر شدن جیلبریک iOS 5.1 و حتی 5.1.1 خواهیم شد.

نکته ای که ممکنه بعضی دوستان ندونند : این جیلبریک تتر هست و به این معناست که هر دفعه ریبوت کنید به دلیل اختلالاتی که در کرنل رخ میدهد دستگاه بالا میاید ولی سیدیا و بعضی از برنامه ها کار نمیکند که برای حل این مشکل باید به ردسنو بروید و بر روی Extras و بعد Just Boot کلیک کنید.

دوستان نظرتون رو در این تاپیک بیان کنین
    سپاس یادتون نره
    موفق باشید
    ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 16-05-2012, 07:51 PM

ضمن تشكر از آموزش كامل شما...
    فقط نكته آخر را اصلاح مي كنم:
    اين جيلبريك تتر هست و به اين معناست كه هر دفعه ريبوت كنيد به دليل اختلالاتي كه در كرنل رخ مي دهد دستگاه بالا مي آيد و فقط شما از بعضي از امكانات دستگاهتون نمي تونيد به طور كامل استفاده نماييد.
    به رداسنو بريد و بر روي Extras و بعد Just Boot رو بزنيد و بقيه كارها...

نظر

من روی ورژن ۵.۱ هستم و جیلبریک کردم اگه به ۵.۱.۱ اپدیت کنم همه برنامه های سیدیا پاک میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
        من روی ورژن ۵.۱ هستم و جیلبریک کردم اگه به ۵.۱.۱ اپدیت کنم همه برنامه های سیدیا پاک میشه؟
        بله پاك ميشه...
        مي تونيد قبل از ريستور به 5.1.1 از سيديا BacktoDeb رو نصب كنيد و از پكيج ها و سورس هاي سيديا تون بك آپ بگيريد و بعد از ريستور دوباره بازگردانيد...

نظر

توضيحات

سلام از توضيحات خوبتون.
          ولي يه سوال فني از بچه هاي مديريت.
          اين ورژن رداسنو ديروز رليز شد و به محض اومدن رو سايت مرجعش من پست كردمش، تا امروزم همش چك كردم كه اين پست من كه قرار بود مديريت روش نظر بدن كجا رفت كه شما پستش كرديد!
          بازم ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
            ضمن تشكر از آموزش كامل شما...
            فقط نكته آخر را اصلاح مي كنم:
            اين جيلبريك تتر هست و به اين معناست كه هر دفعه ريبوت كنيد به دليل اختلالاتي كه در كرنل رخ مي دهد دستگاه بالا مي آيد و فقط شما از بعضي از امكانات دستگاهتون نمي تونيد به طور كامل استفاده نماييد.
            به رداسنو بريد و بر روي Extras و بعد Just Boot رو بزنيد و بقيه كارها...
            سلام
            با تشکر از نظر شما البته به اون جیلبریک semi-thetered میگن.

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها
              سلام
              با تشکر از نظر شما البته به اون جیلبریک semi-thetered میگن.
              به همین جیلبریکی که شما آموزش دادید میگن!
              دقیقا اگه کسی با این روشی که شما گفتید پیش بره گوشیش بعد از ریبوت بالا میاد که شما گفتید نمیاد، فقط من اصلاح کردم.
              ؛)

نظر

با تشکر از اصلاح شما ، پست ویرایش شد و تغییراتی در آن صورت گرفت.

نظر

با سلام،دوستان من الان میتونم new ipadام رو با این جیلبریک تتر کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط koochi_dj نمایش پست ها
                    با سلام،دوستان من الان میتونم new ipadام رو با این جیلبریک تتر کنم؟؟
                    خير نميتونيد.

نظر

سلام دوستان
                      تمامام کرهایی که گفتینو انجام دادم ولی برنامه میپره

نظر

نوشته اصلی توسط hamedbehkar نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        تمامام کرهایی که گفتینو انجام دادم ولی برنامه میپره
                        اگر درست متوجه شده باشم منظورتون رو، سيدياتون كرش مي كنه و بيرون مياد...
                        به اين نكته توجه كنيد:
                        نکته ای که ممکنه بعضی دوستان ندونند : این جیلبریک تتر هست و به این معناست که هر دفعه ریبوت کنید به دلیل اختلالاتی که در کرنل رخ میدهد دستگاه بالا میاید ولی سیدیا و بعضی از برنامه ها کار نمیکند که برای حل این مشکل باید به ردسنو بروید و بر روی Extras و بعد Just Boot کلیک کنید.

نظر

کمک

سلام
                          من 5..1.1 کردم اما وفتی میرم روی گزینه select ipws نرم افزار میگه ساپورت نمیکنم .
                          من آبف.ن 4 اس دارم .
                          خالاباید چکار کنم .

نظر

نوشته اصلی توسط feli.hossein نمایش پست ها
                            سلام
                            من 5..1.1 کردم اما وفتی میرم روی گزینه select ipws نرم افزار میگه ساپورت نمیکنم .
                            من آبف.ن 4 اس دارم .
                            خالاباید چکار کنم .
                            سلام
                            دوست عزیز تازه دقت کردم اگر نمیدونید پردازنده ی آیفون 4 اس A5 هست و هنوز جیلبریکی برای آن ارائه نشده است ( در ورژن 5.1.1 ) و در آخر Ir0nic و p0dg2 در حال حاضر توانسته اند آیفون 4 اس را جیلبریک کنند ولی هنوز آن را برای عموم قرار نداده اند.
                            ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 16-05-2012, 06:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط feli.hossein نمایش پست ها
                              سلام
                              من آبف.ن 4 اس دارم .
                              خالاباید چکار کنم .
                              لطفا پست اول را به طور کامل مطالعه فرمایید.

نکته ی مهم : این جیلبریک هنوز هم فقط دستگاه های با پردازنده ی a4 را ساپورت میکنه که به معنای این است که ایفون 4 اس جیلبریک تتر نمیشود.

نظر

صبر کنید ..
                              X