اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نحوه استفاده از برنامه YourTube

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    یو تیوب من کار می کرد تا این your tube نصب کردم دیگه کانکت نشد!
    sign in هم می کنم مگه Authentication failed.............sorry,your login was incorrect چی چا کنم؟

نظر

سلام
      یو تیوب من کار می کرد تا این your tube نصب کردم دیگه کانکت نشد!
      sign in هم می کنم مگه Authentication failed.............sorry,your login was incorrect چی چا کنم؟

نظر

youtube man gozine download nadaram

نظر

نوشته اصلی توسط mosilight نمایش پست ها
          سلام
          به هیچ وجه نمیشه تو این برنامه رفت.
          من قبلا با ام ایکس تیوب خیلی کار میکردم ولی متاسفانه دیگه نمیشه.
          لطفا اگه کسی میتونه به you tube وصل بشه و دانلود بکنه ، به من هم یاد بده.
          تا عمر دارم دعاتون میکنم
          من خیلی راحت لاگین شدم و استفاده میکنم، فیلم دانلود میکنم و حتی On line هم میبینم.
          از اکانت گوگل رفتم نشد ارور داد ولی وقتی که اکانت خود you*** رو ساختم راحت لاگین شد.

نظر

اگر اکانت گوگل هم داشته باشید میشه فقط باید از تو سایت گوگل یا یوتیوب اکانت گوگل رو برای یوتیوب فعال کنید

نظر

سلام دوستان
              اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
              دوستان من برنامه ی your *tube رو از سرور سایت تو cydia دانلود کردم
              و you *tube خود ipod ام پاک شد
              الان هم از cydia برنامه ی your*tube رو پاک کردم باز هم اتفاقی نیفتاده
              لطفا یکی کمکم کنه خیلی ناراحتم )..:

نظر

بهترین راه گذشتن از ف ی ل ت ر استفاده از یه Account *** هستش که کلا راحت بشین ... امادر مورد شاتل بدونید که بیشترین قیلتر رو داره

نظر

من دیروز onlin داشتم با you tube کار میکردم هیچ مشکلی هم نداشتم ولی جایی use , passs وارد نکردم

البته نرم افزار your tube رو هم ر و گوشی نریختم

نظر

lآیا با گوشی آیفون این امکان رو داره که از *** استفاده کنیم/اگه امکانش هت یکی آموزش استفاده از تنظیمات *** بر روی گوشی اپل رو بگه/ ممنون

نظر

سلام

هر کاری میکنم توی youtu*.b*e با این عکش مواجه میشم وقتی هم load more رو انتخاب میکنم ، باز همون میاد.
                      آیفون 3Gs دارم با فریمور 3.1.3

اینم عکس :

در ضمن هر کاری هم که میکنم ، نمیتونم سورس سایت رو add کنم.

نظر

الان yourtube
                        روی 4.0.1 جواب میده!؟اگه نه " چه برنامه ای بریزم!؟

نظر

برای کسانی که گوشیشون جیلبریک نشده و نمی تونن از your tube برای دانلود استفاده کنن چه راهی برای دانلود از طریق گوشی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                            برای کسانی که گوشیشون جیلبریک نشده و نمی تونن از your tube برای دانلود استفاده کنن چه راهی برای دانلود از طریق گوشی هست؟
                            از برنامه های دانلود منیجری که بصورت ipa هستند می تونید استفاده کنین.
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread172.html

نظر

سلام وقتی میخوام با اکانت Gmail لاگین شم این ارور رو میده :
                              Authentication failed
                              sorry,your login was incorrect
                              حالا چه کنیم ؟
                              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

من با اكانت جيميل لاگين شدم ولي گزينه دانلود اضافه نشد.قبلا بدون اينكه با اكانت جيميل لاكين شم دانلود رو داشت ولي گوشيم رو ريستور كردم حذف شد الان هم هموم كاري كه شما گفتين انجام دادم ولي گزينه دانلود نمياد.

نظر

صبر کنید ..
                                X