اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

TinyUmbralla برای ذخیره SHSH آی او اس 5.1.1 آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تو گوگل هم سرچ کردم بعضیها این مشکل رو دارند تو چندتا سایت عنوان شده اما سایتشون هندی وروسی و ..هستند حتی با مترجم گوگل هم چیزی متوجه نشدم

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز من گفتم که من مشکلی ندارم نگفتم که بقیه هم مشکلی ندارن.بنده هم از لینک اصلیش دانلود کردم.
      ببینید آنتی ویروسی یا فایروالی دارید اگه دارید خاموشش کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر.
      امیدوارم که حل بشه
      رو ۵ تا سیستم تست کردم.حتی یکبار هم دوباره ویندوز عوض کردم هیچ گونه آنتی ویروس و فایروالی نداشته بعد نصب ویندوز اولین کاری که کردم جاوا نصب کردم و دومین کار هم اجرای تینی آمبرلا بوده.بازم همین مشکل بوده!من خودم فکر میکنم مشکل از جاوا باشه.ولی آخه چندین ورژن های مختلف جاوا رو امتحان کردم
      ویرایش توسط einstein2010 : https://i-phone.ir/forums/member/60912-einstein2010 در ساعت 18-05-2012, 12:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Arman Sanati نمایش پست ها
        سلام
        دوست عزیز من گفتم که من مشکلی ندارم نگفتم که بقیه هم مشکلی ندارن.بنده هم از لینک اصلیش دانلود کردم.
        ببینید آنتی ویروسی یا فایروالی دارید اگه دارید خاموشش کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر.
        امیدوارم که حل بشه
        من این ورژن را داتلود ونصب کردم در اجرا شدنش هیچ مشکلی نداشت فقط shsh 5.1.1رانگرفت همون قبلی ها را که داشتم دوباره گرفت

دوستان شرمنده تیک Request shsh from cydia را برنداشته بودم
        ویرایش توسط ashil_42 : https://i-phone.ir/forums/member/34141-ashil_42 در ساعت 18-05-2012, 01:28 PM

نظر

دوستان سلام
          من گوشیم 4لاک بیس باند 4.12.01 هست رفته بودم به ورژن 5.1 و نه آنلاک میتونستم بکنم و نه جیلبرک آنتتر بود و نه هیچ shshاز هیچ ورژنی به سرم زد دانگرید کنم و لی shsh نداشتم از tiny amberella ورژن 5.11.00b استفاده کردم درعین ناامیدی دیدم این ورزن از ورژن های 4.3.5 و5.01و5.1و ورزن 5.1.1 که اصلآ به اون نرفتم shsh داد و save و تونستم با درست کردن با درست کردن کاستوم 5.0.1 دانگرید کنم و الان رو این ورژن هستم ولی متاسفانه بیس باندم پائین نیومد و رو همون 4.12.01 موند ولی حداقل جیلبرک آنتتر هستم . هرکسی اگه میتونه کمکم کنه تا آنلاکش کنم ازش ممنون میشم آنلاک فکتوری هم برام بسته شده چون سایت o2 uk که هستم بسته است .

نظر

خیلی جالبه تاحالا این همه با تینی آمبرلا کارکردم همچین مشکلی نداشتم بیخود نبود که تو سایتهای خارجی همچین مشکلی نبود چونکه فهمیدم .چیز پی ان زدم تینی آمبرلا درست شد!

نظر

نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
              خیلی جالبه تاحالا این همه با تینی آمبرلا کارکردم همچین مشکلی نداشتم بیخود نبود که تو سایتهای خارجی همچین مشکلی نبود چونکه فهمیدم .چیز پی ان زدم تینی آمبرلا درست شد!
              من هم همين فايل خطا كه شما گذاشتيد رو ميگيرم. هر كاري كردم درست نشد. چيز پي ان هم فايده نداره. شايد به خاطر سي پي يو من كه اي ام دي هست باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                من هم همين فايل خطا كه شما گذاشتيد رو ميگيرم. هر كاري كردم درست نشد. چيز پي ان هم فايده نداره. شايد به خاطر سي پي يو من كه اي ام دي هست باشه؟
                سلام
                شما یک دور دیگر Java را نصب کنید شاید مشکل حل شود.
                موفق باشید

نظر

سلام دوستان شما تونستید روی Cydia server ورژن 5.1.1 رو داشته باشید یعنی وقتی Cydia رو باز میکنید اون بالا 5.1.1 رو هم نمایش بده!!!
                  من هرکاری میکنم نمیشه داره میره رو مخم ولی توی Tinyumbrella میاره و روی سیستمم فایل shsh 5.1.1 ذخیره میشه اما از سرور سیدیا خبری نیستش

نظر

نوشته اصلی توسط done نمایش پست ها
                    سلام دوستان شما تونستید روی cydia server ورژن 5.1.1 رو داشته باشید یعنی وقتی cydia رو باز میکنید اون بالا 5.1.1 رو هم نمایش بده!!!
                    من هرکاری میکنم نمیشه داره میره رو مخم ولی توی tinyumbrella میاره و روی سیستمم فایل shsh 5.1.1 ذخیره میشه اما از سرور سیدیا خبری نیستش
                    هنوز ذخیره نمیکنه باید صبر کنیم
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام
                      تیک های قسمت Advanced روباید چجوری تنظیم کنم که بتونم بعدا" ازشون استفاده کنم برای گرفتن shsh 5.1.1 ؟
                      ویرایش توسط bigbang0 : https://i-phone.ir/forums/member/50434-bigbang0 در ساعت 19-05-2012, 12:28 AM

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                        هنوز ذخیره نمیکنه باید صبر کنیم
                        پس مال شما هم نیاورده علتش اینه
                        راستی بازی Max Payne 3 امسال میادش تو امضات هم آخرش رو درست ننوشتی

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                          سلام
                          تیک های قسمت advanced روباید چجوری تنظیم کنم که بتونم بعدا" ازشون استفاده کنم برای گرفتن shsh 5.1.1 ؟
                          شما روی همون پیش فرض خودش بذاری میاره

نظر

سالم من مشکل رو پیدا کردم اونم اینه راه حلش اول ورژن TinyUmbrella 5.10.00 windows رو اجرا کنید بدن ورژن اخر رو منم این مشکل رو داشتم این کار رو کردم حل شد

مدیریت:لطفا از فونت مناسب استفاده کنید.
                            ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 19-05-2012, 03:37 PM

نظر

فقط یک سوال دارم از اساتید چیکار کنم وقتی start server tss رو واسه خاطر رستور میزنم ایتیون بسته یا هنگ میشه لطفا راهنمای کنید

نظر

نوشته اصلی توسط shahram20s نمایش پست ها
                                فقط یک سوال دارم از اساتید چیکار کنم وقتی start server tss رو واسه خاطر رستور میزنم ایتیون بسته یا هنگ میشه لطفا راهنمای کنید
                                اول باید tss رو بزنید بعد آیتونز رو باز کنید
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X