اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل بعضی از ارورهای سیدیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

راهشو فهمیدم اشکال از سورس hackulo.us بود!

نظر

مشکلت از فایل status هست ...
      به آدرس /private/var/lib/dpkg برو و فایل status رو باز کن ...

قسمت appsync رو پیدا کن و status رو به چیزی که توی عسک هست تغییر بده ...

نظر

دوستان من مشکل این خطارو حل کردم..البته برای حل این خطا باید موبایلتون رو یک ریستور کنید که صفر کیلومتر بشه و یا کاری کنید سورس ها تمامشون پاک بشه. . و البته باید حوصله به مقدار کافی داشته باشین .مشکل اصلی سر AFc2ADD ,APPSync هست که موبایل رو قاطی میکنه شما وقتی موبایل رو صفر کیلومتر یا تمام سورس هارو پاک کردین... ابتدا سورس AFc2ADD از سورس MODMYI نصب میکنید و بعدش APPSync3.1 رو از سورس Hackulo.us نصب میکنید شر این خطا بطور کامل کنده میشهو حالشو ببرید....... موبایل بنده 3GS .3.1.3 بود و انصافا وقت و حوصله زیاد می خواد اینکار اگه دارین حتما انجام بدین که از شر خطاها راحت بشین..البته یک نکنه رو بگم اگه حوصله داشتید و ریستور کردید عمل جیل رو با Ifixer و Spirit انجام بدیدن که انصافا نصف خطاهای Cydia کاملا رفع میشه. ..خوش باشین سوال بود در خدمتم

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
          دوستان من مشکل این خطارو حل کردم..البته برای حل این خطا باید موبایلتون رو یک ریستور کنید که صفر کیلومتر بشه و یا کاری کنید سورس ها تمامشون پاک بشه. . و البته باید حوصله به مقدار کافی داشته باشین .مشکل اصلی سر AFc2ADD ,APPSync هست که موبایل رو قاطی میکنه شما وقتی موبایل رو صفر کیلومتر یا تمام سورس هارو پاک کردین... ابتدا سورس AFc2ADD از سورس MODMYI نصب میکنید و بعدش APPSync3.1 رو از سورس Hackulo.us نصب میکنید شر این خطا بطور کامل کنده میشهو حالشو ببرید....... موبایل بنده 3GS .3.1.3 بود و انصافا وقت و حوصله زیاد می خواد اینکار اگه دارین حتما انجام بدین که از شر خطاها راحت بشین..البته یک نکنه رو بگم اگه حوصله داشتید و ریستور کردید عمل جیل رو با Ifixer و Spirit انجام بدیدن که انصافا نصف خطاهای Cydia کاملا رفع میشه. ..خوش باشین سوال بود در خدمتم
          سلام..من عضو جدیدم اگه سوالمو جای اشتباهی مطرح کردم به بزرگی خودتون ببخشین!!
          من ایفونم 3gs 3.1.3 و با spirit جیل کردم. ولی وقتی میخوام برنامه و بازی روش نصب کنم (از طریق itunes 9 ) تا آخر install میشه بعد موقع sync پیغام ارور میده...(cydia هم رو گوشیم نصبه...)
          ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نظر

چه اروری میده؟
            در ضمن سوالت رو باید توی قسمت آیتونز میپرسیدی

نظر

دوست گرامي
              من براي اينكه با نصب modmyi در cydiya مشكل داشتم ،متاسفانه شروع بع دست كاري گوشي كردم واز blackrain كه روي گوشي نصب بود دوباره cydiya را instal كردم كه با عث شده ديگر نتوانم وارد cydia شوم مرتب از برنامه خارج ميشود .
              دستگاه را reboot كردم فايل zodttd را از مسير private/etc/aot/sourceslist.d حذف كردم ولي باز هم جواب كار نميكند.
              در ضمن من گوشي را جيلبرينگ شده خريده بودم و cydiya , black rain روي گوشي بود.
              برنامه هائي كه از طريق cydia نصب كرده بودم فعالند.
              لطفا راهنمائي فرمائيد. با سپاس

نظر

آقا ما که هنوز با سیدیا مشکل داریم نمی تونیم حتی سورس انجمن رو ادد بکنیم تو dpwnload packages گیر می کنه کسی اگر می تونه راهنمایی بکنه ممنون میشم

نظر

فکر نکنم کسی این مشکل رو تا حالا حل کرده باشه

نظر

من الآن میخوام سورس تو سایدیام اد کنم تا میاد شروع به add source کنه میپره بیرون!!! هر چی راهنمایی تو صفحه ۱ بود انجام دادم ولی باز نمیشه! همه سورسها هم که داشتم پریده و قسمت سورس خالیه ولی تو etc/apt که میرم تو فایل cydia.list سورسها هست!!! میرم کش رو پاک میکنم و سورسها رو هم با ادیتور پاک میکنم و خلاصه همه دستورات رو انجام میدم ولی باز همون جوریه! میشه کمکم کنید؟ ممنون.

نظر

سلام دوستان من سورس سایت رو نمیتونم اضافه کنم error میده میگه سورس نیست یا http://repo.smxy.org

نظر

نوشته اصلی توسط isamweb نمایش پست ها
                        من الآن میخوام سورس تو سایدیام اد کنم تا میاد شروع به add source کنه میپره بیرون!!! هر چی راهنمایی تو صفحه ۱ بود انجام دادم ولی باز نمیشه! همه سورسها هم که داشتم پریده و قسمت سورس خالیه ولی تو etc/apt که میرم تو فایل cydia.list سورسها هست!!! میرم کش رو پاک میکنم و سورسها رو هم با ادیتور پاک میکنم و خلاصه همه دستورات رو انجام میدم ولی باز همون جوریه! میشه کمکم کنید؟ ممنون.
                        میشه اینو کمک کنید!؟

نظر

!

سلام
                          اقا این سایت multiupload مثه اینکه به مشکل فییییییلللللتتتتتتتتررررررررر خورده
                          اگه میشه apt-get رو رو سایت انجمن آپ کنیدش
                          ممنون

نظر

شما بعد از www و . بنویسید 1 و .(دات) تا سایت براتون باز بشه., و یا به جای 1 il هم میتونید بنویسید.
                            مثلا:
                            کد HTML:
                            www.multiupload.com
                            writing
                            کد HTML:
                            www.1.multiupload.com

نظر

یه 3gs اکبند ورژن 3.1.3 دارم که وقتی با sprit جیلبرک کردم حالا میخواهم وارد سیدیا شم میپره بیرون و اصلا وارد سیدیا نمیشه تا من حداقل afc2 رو بریزم البته چند بارم با sprit زدم ولی بازم نشد ریستورم که نمیتونم کنم کمکککککک

نظر

میشه یکی apt-get رو تو سایت خودمون آپ کنه
                                من نمیتونم از این سرور ها دانلود کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X