اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش نشدن lcd موقع صحبت کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش نشدن lcd موقع صحبت کردن

با سلام به همه دوستان

من چند روزه دچار این مشکل شدم موقع صحبت کردن گوشی که دمه گوشمه lcd خاموش نمیشه و همین قضیه باعث میشه صورتم به lcd بخوره یا hold بشه یا قطع بشه تماس

این از چی میتونه باشه یکبار هم گوشی رو ریست کردم درست نشد

اگه با ریستور حل نشد ایراد از سنسور مجاورت هست و باید تعویض بشه

نظر

ریستور کردی قبل از جیلبریک ببین درست شده یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط snebi نمایش پست ها
        با سلام به همه دوستان

من چند روزه دچار این مشکل شدم موقع صحبت کردن گوشی که دمه گوشمه lcd خاموش نمیشه و همین قضیه باعث میشه صورتم به lcd بخوره یا hold بشه یا قطع بشه تماس

این از چی میتونه باشه یکبار هم گوشی رو ریست کردم درست نشد
        اگه با ريستور حل نشد و گوشيتون جيلبريكه ، ببينيد نصب calllock از سيديا كمكتون نميكنه ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط gapi
          سلام دوستان عزیز.

سنسور آیفون 4 من امروز دچار مشکلی شده که موقع صحبت کردن صفحه خاموش نمیشه و این در حالیه که از صحت سنسور خود با رفتن به تنظیمات Auto brightnes تا حدی اطمینان دارم (نور محیط رو تشخیص میده) و در ضمن وقتی برد گوشیم رو روی شاسی و LCD یه آیفون 4 دیگه که مشکل سنسور نداشت تست کردم ، باز هم مشکلم به قوه ی خودش باقی بود.
          ممنون میشم راهنماییم کنید.
          ريستور كنيد كه اگه مشكل نرم افزاري باشه قطعا حل ميشه . اگه نخواستين ريستور كنيد و گوشي جيلبريك هست برنامه calllock رو از سيديا نصب كنيد ببينيد مشكلتون رو حل ميكنه ؟

نظر

وقتی گوشی دم گوش شماست اگر کله خودتون رو تکون بدید سنسور دوربین جلو تشخیص میده و بلافاصله
            صفحه روشن میشه که طبیعیه و گرنه اگر ثابت باشید که آنچنان تحرک نداشته باشید خاموش می مونه، فکر کنم طبیعیه.
            برای من پیش اومده که گاهی گوشم خورده!

نظر

نوشته اصلی توسط gapi
              سلام دوستان عزیز.

سنسور آیفون 4 من امروز دچار مشکلی شده که موقع صحبت کردن صفحه خاموش نمیشه و این در حالیه که از صحت سنسور خود با رفتن به تنظیمات auto brightnes تا حدی اطمینان دارم (نور محیط رو تشخیص میده) و در ضمن وقتی برد گوشیم رو روی شاسی و lcd یه آیفون 4 دیگه که مشکل سنسور نداشت تست کردم ، باز هم مشکلم به قوه ی خودش باقی بود.
              ممنون میشم راهنماییم کنید.
              دوست عزیز شما کدوم شهر هستید؟
              اگه ارومیه باشید اینجایه دوستی دارم میتونه پیش شما سنسورشو براتون عوض کنه و ازش پرسیدم گفت هزینش دور و بر 20 تا 25 هستش

نظر

من
                calllock رو نصب کردم درست شد

نظر

گوشی من جیلبریک نیست !

فلت وایر سنسور مجاورت ( Proximity Sensor ) رو هم دیشب خودم خریدم و عوض کردم
                  راه هایی که توی یوتیوب بود هم تست کردم ( مثلا برچسب مشکی زدن روی سنسور )

درست نمیشه که نمیشه ...
                  ویرایش توسط newincept : https://i-phone.ir/forums/member/42572-newincept در ساعت 03-08-2014, 08:33 PM

نظر

جلوگیری از قفل شدن ال سی دی گوشی اپل هنگام بر قرای تماس

نظر

صبر کنید ..
                    X