اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در وای فایwifi آیفون 4اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در وای فایwifi آیفون 4اس

سلام به همه
    من یه آیفون 4 اس ورژن 5.0.1 دارم.مشکل وای فایش اینه که بعد از یه مدت خیلی کم که وصله خود به خود قطع میشه.ایراد از کامپیوترم و کانکشن سازی هم نیست.چون همه چیز رو طبق آموزش انجام دادم.لطفا اگه کسی در این باره چیزی میدونه راهنماییم کنه.و اینکه اصلا از کجا بدونم که وای فایش سالم هست یا نه؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط poorya0014 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یه آیفون 4 اس ورژن 5.0.1 دارم.مشکل وای فایش اینه که بعد از یه مدت خیلی کم که وصله خود به خود قطع میشه.ایراد از کامپیوترم و کانکشن سازی هم نیست.چون همه چیز رو طبق آموزش انجام دادم.لطفا اگه کسی در این باره چیزی میدونه راهنماییم کنه.و اینکه اصلا از کجا بدونم که وای فایش سالم هست یا نه؟
    ممنون
    جیلبریک کردی؟

نظر

آره و خب حالا اشتباه کردم؟

نظر

یه مشکله دیگه ای هم که من دیدم یکی از دوستان 4s خریده بود ۱روز کار کرده بود جیابریکم نکرده بود مشکل این بود که پسورد wifi رو گوشی ذخیره نمیکرد حتی به 5.1.1 هم اپدیت کردیم درست نشد

نظر

سلام و ممنون از شما برای راهنمایی های خیلی خوبتون
          من چند روزه که 4s خریدم کلا باید جیلبریک کنم یا لازم نیست
          ممنون

نظر

والا جیلبرک که یه جور هک کردنه درنتیجه راست و درستش اینه که جیلبریک نکنی ولی میتونی اپلیکشن هاتو قانونی بخری؟ میتونی بدون iphonedelivery و bitesms و sbsetting و theme سر کنی؟ اگر جوابت به این سوالا اره است نیازی به جیلبریک نداری

نظر

یه ریست نتوورک بزن ببین درست میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط soheilz نمایش پست ها
                سلام و ممنون از شما برای راهنمایی های خیلی خوبتون
                من چند روزه که 4s خریدم کلا باید جیلبریک کنم یا لازم نیست
                ممنون
                اگر میخواهید که فقط از برنامه های اورجینال استفاده کنید لازم نیست . ولی اگر از برنامه های کرک هم میخواهید استفاده کنید جیلبریک کنید .

نظر

سلام آیفون ۴س ۵.۱ بود بعد به ۵.۱.۱ آپدیت کردم و بد هم جیلبریک! حالا وایفای کار نمی*کنه! وقتی* ۵.۱ بود گوشیو از سافتور آپدیت تو ستینگ آپدیت کردم یعنی* وایفای کار میکرد! مشکل از کجاست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط MoonSpell نمایش پست ها
                    سلام آیفون ۴س ۵.۱ بود بعد به ۵.۱.۱ آپدیت کردم و بد هم جیلبریک! حالا وایفای کار نمی*کنه! وقتی* ۵.۱ بود گوشیو از سافتور آپدیت تو ستینگ آپدیت کردم یعنی* وایفای کار میکرد! مشکل از کجاست ؟
                    شبکه وای فای که قبلا سیو بوده رو پاک کن و همچنین وارد settings شو و general رو انتخاب کن و بعد Reset رو انتخا کن و Reset Network Settings رو کلیک کن.
                    بعد دوباره شبکه وای فای رو به گوشی معرفی کن 100% درست میشه.

نظر

مرسی!

نظر

نوشته اصلی توسط MoonSpell نمایش پست ها
                        مرسی!
                        برای تشکر تنها دکمه ی سپاس کافیست
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                        X