اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه كانكشن اتصال به اينترنت با كانكت دستي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه كانكشن اتصال به اينترنت با كانكت دستي

سلام
    اميدوارم درخواست تكراري نكرده باشم
    من هميشه با آي ديوايس هام يه مشكل اساسي داشته و دارم
    براي اتصال به اينترنت من هميشه مودم يا اكسس پوينتم رو به صورت DHCP تنظيم ميكنم(يعني يوزر و پسورد adsl ام رو به مودم ميدم خودش كانكت كنه) كه زماني به مودم متصل ميشم به مثلا آيپد اينترنت هم شر بشه به آي ديوايسم و مثل مك و ويندوز نيست كه بشه كانكشن ساخت و يزر پسورد داد و به صورت دستي متصل شد.
    آخه در دانشگاه ما بايد اكانت بخريم و متصل شدن به اكسس پوينت راحته ولي بدون كانكت دستي كه اينترنت نميشه استفاده كرد.هميشه من از gprs استفاده ميكنم متاسفانه تو دانشگاه ميشه يه برنامه معرفي كنيد

يعني واقعا هيچ كس چنين مشكلي نداره؟!!!!!!!!!!!!
    اين مشكل مختص من نيست و بايد خيلي فراگيرتر باشه ولي باز نميدونم چرا هيچ جوابي برايش موجود نيست از طرف كاربران برزرگترين تالار پارسي زبان اپلي.
    خواهشا يكي مرحمت كنه به داد بنده برسه من تو دانشگاه ساقط ميشم از استفاده از تبلتم در اينترنت.بيشتر زمان هم كه در دانشگاه به سر ميبرم پس زجر فراواني هم مي برم وقي اينترنت ندارم واسه يه كانكشن ساده
    آيا كسي ميتونه اين برنامه رو بنويسه كه درخواست بدم؟
    ولي باز برام تعجب داره كه چطور دوستان دچار اين مشكل نشدند تا حالا!!!

نظر

امکان انجام اینکار هست فقط خیلی پیچیده و زمان بر است در ضمن دستگاهتون باید جیلبرک شده باشد. مراحل رو بصورت انگلیسی براتون قرار میدم ببینید اصلا وقت و حوصله انجامش را دارید :

کد:
      To install:

1) Launch Cydia.
      2) Go to the Manage page.
      3) Select Sources.
      4) Tap the Edit button (top-right corner).
      5) Hit the Add button (top-left corner).
      6) For the URL, enter: http://www.nconx.com/cydia
      7) Hit "Add Source"
      8) Wait for it to finish and then Return to Cydia.
      9) Hit the Done button (top-right corner).
      10) Tap on the new "Nathan's Cydia APT Repository" item.
      11) Tap on RP-PPPoE.
      12) Hit the Install button (top-right corner).
      13) Confirm.
      14) Return to Cydia.

To configure it:

1) Launch MobileTerminal (or your SSH app of choice, connecting to 127.0.0.1)
      2) You need to be the root user, so enter 'su' and hit Return.
      3) Enter in the root password (default is 'alpine' and YOU ARE HIGHLY ENCOURAGED TO CHANGE IT, but again that is beyond the scope of this post)
      4) Now type in 'pppoe-setup' and hit Return.
      5) At this point you will be prompted to answer a few questions:
      5a) PPPoE USER NAME: you should have been given this by your service provider.
      5b) INTERFACE: Type in 'en0' (no quotemarks, of course)
      5c) ON-DEMAND: no
      5d) DNS: Type in 'server' (yes, literally the word 'server')
      5e) PASSWORD: again, provided by your service provider. You will be asked to enter it in twice (it will not display what you are typing either time).
      5f) Accept these settings?: Type in a 'y' and hit Return.

To use it:

1) Make sure your wireless is enabled, and that you are connected to your service provider's network (their network should have a checkmark to the left of it on the iPhone's Wi-Fi Networks screen under the Settings app).
      2) You might want to turn off Cellular Data for good measure (just to make sure the OS picks the right default gateway to use).
      3) At this point, you will probably NOT see the little wireless "waves" in the iPhone's status bar (though it is equally possible that you might). Either way is OKAY. Don't worry.
      4) Launch MobileTerminal, or your SSH app to get to your local shell.
      5) Make yourself root again using 'su'.
      6) Type in 'pppoe-start' and hit Return.
      7) You should see a succession of one (or more) periods (.) plotted to the terminal as it tries to connect. Eventually, you should see "Connected!" print out.
      8) You can verify that you are connected and get the IP address you were assigned by your provider by using the 'pppoe-status' command.
      9) Exit MobileTerminal/SSH
      10) Try to do something on-line! (At this point you might STILL not see the wireless "waves" signal read-out on the status bar. This is normal.)

نظر

من مدت زیادیه با این روش که دوستمون گفتن به وایرلس دانشگاه وصل میشم
        البته برخلاف گفته ایشون به هیچ وجه کار پیچیده یا زمان بری نیست!!

نظر

نوشته اصلی توسط mesr نمایش پست ها
          من مدت زیادیه با این روش که دوستمون گفتن به وایرلس دانشگاه وصل میشم
          البته برخلاف گفته ایشون به هیچ وجه کار پیچیده یا زمان بری نیست!!
          قطعا نباید فراموش کرد که در عصری زندگی می کنیم که انجام کارها باید در کمترین و کوتاهترین زمان ممکن باشد و بقولی کلیه کاربرها اعم از حرفه ای و مبتدی قادر به انجام آن باشند ٫ پس در نتیجه طی مراحل ذکر شده صرفا برای برقراری ارتباط PPPoE زمان بر و غیر منطقی است. امیدوارم که بزودی شاهد اريه اپلیکیشن یا Tweak ای باشیم که انجام اینکار را آسان کند.
          ویرایش توسط firefly : https://i-phone.ir/forums/member/15035-firefly در ساعت 17-05-2012, 10:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط firefly نمایش پست ها
            قطعا نباید فراموش کرد که در عصری زندگی می کنیم که انجام کارها باید در کمترین و کوتاهترین زمان ممکن باشد و بقولی کلیه کاربرها اعم از حرفه ای و مبتدی قادر به انجام آن باشند ٫ پس در نتیجه طی مراحل ذکر شده صرفا برای برقراری ارتباط PPPoE زمان بر و غیر منطقی است. امیدوارم که بزودی شاهد اريه اپلیکیشن یا Tweak ای باشیم که انجام اینکار را آسان کند.
            فکر نمیکنم نوشتن عبارت pppoe-start هنگام وصل شدن و pppoe-stop هنگام قطع کردن وایرلس کار دشواری باشه!! اونم وقتی راه دیگه ای وجود نداره....

نظر

پس مثل اينكه دوستان ديگه هم با اين مشكل مواجهند و تنها من نيستم،ولي نميدونم تا حالا تاپيكي در گوشه تالار واسه اين مشكل مطرح شده يا نه.
              واقعا همه دارند اينترنت و ارتباط با شبكه رو با dhcp متصل ميشن همه جاي دنيا؟
              البته براي رفع اين مشكل مثل اينكه بعضي دانشگاه ها اينطور برنامه ريزي كرده اند كه پس متصل شدن به روتر ميتوني با وارد كردن اسم يه سايت در مرورگر اينترنتي اونجا راحت بتوني با وارد كردن يوزر پسورد pppoe متصل بشي.ولي دانشگاه ما همين كه كلا اينترنت ميده جاي بسي .....
              من كه نيو آيپد دارم و جلبريك هم كه.... پس تا اطلاع ثانوي هم دستم تو حنا ميمونه از همين يه راه حل

نظر

صبر کنید ..
              X