اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور payment در هنگام خرید از App Store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور payment در هنگام خرید از App Store

با سلام من چند ماه پیش id درست کردم و حدودا 1000$ شارژ کردم.الان که 50$ دارم وقتی برنامه میخوام بخرم ارور you must verify your payment information before you can make purchases رو میده خوشحال میشم کمکم کنید.

دوستان این مشکل مشکل مبتدی نیست هر بار که ما این پست رو زدیم یا مردود شد یا فرمودند که به بخش سولالت مبتدی مراجعه کنیدو...
    آقا اگه راه حلی برای این مشکل ندارید لطفا پست رو حذف نکنید بلکه کسی بتونه اطلاع رسانی درست کنه .ممنون.

اخیرا پسورد، ادرس و یا ایمیل عوض کردید؟

صدا بزن تا هستی بپا خیزد.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
      اخیرا پسورد، ادرس و یا ایمیل عوض کردید؟

صدا بزن تا هستی بپا خیزد.
      پسوردم رو ریست کردم چون برای دوستم برنامه ریختم اونم میخواست یکی از برنامه ها رو به روز کنه پسورد منو اشتباه زده بود.
      یعنی امکان داره به این دلیل باشه.راستی دوست خوبم ممنون از توجهتون.

نظر

احتمالا به دلیل سوالات امنیتی هست ... که جدیدا برای اپل برای امینیت اپل ID باید پر کنید، اگه میگه پسورد اشتباه هست یا به دلایل امینیتی بسته شده ForgetPassword رو بزنید تا پسورد جدید رو وارد کنید

نظر

منم چند وقت پیش با همین مشکل روبرو شدم email زدم به شرکت اپل زد
          I understand that you are unable to use the Gift Card redeemed for making purchases on iTunes store. I appreciate your decision of contacting us to have this concern addressed. It's my pleasure to be of help for you today.

Mohammadreza , can you please let me know if you are traveling while using the account and if so where.

Once I receive the above requested information, I will proceed to investigate further.

I hope to hear from you soon, as resolving this issue is important to us
          منم زدم تو مسافرتم بعد 24 ساعت مشکلم حل شد
          موفق باشی

نظر

دوستان
            دقت کنید که اگه از چند کامپیوتر مختلف حتی اکانتتون رد بازکنید یعنی
            Different platform

به این مشکل برخورد خواهید کرد. یه جور بحث امنیتی اپل هست.

نظر

نوشته اصلی توسط mRn2008 نمایش پست ها
              منم چند وقت پیش با همین مشکل روبرو شدم email زدم به شرکت اپل زد
              I understand that you are unable to use the Gift Card redeemed for making purchases on iTunes store. I appreciate your decision of contacting us to have this concern addressed. It's my pleasure to be of help for you today.

Mohammadreza , can you please let me know if you are traveling while using the account and if so where.

Once I receive the above requested information, I will proceed to investigate further.

I hope to hear from you soon, as resolving this issue is important to us
              منم زدم تو مسافرتم بعد 24 ساعت مشکلم حل شد
              موفق باشی
              ممنون دوست خوبم ولی فکر نکنم مشکل payment برای آدرس باشه .من فکر میکنم برای حساب مالی کاربر باشه.من حتی یه گیفت 50دلاری هم خرج کردم ، به این امید که مشکلم حل شه ولی ... .شاید اگه ویزا کارت باشه مشکل حل شه.جالب اینجاست وقتی میخوایم گیفت وارد کنیم ایراد نمیگیره ولی موقع خرید ایراد میگیره .

نظر

دوسته عزیز

وقتی می خواید که وریفاید کنید نهایتا چه اتفاقی می افته ؟ یعنی میرید به قسمت Billing Info و وقتی تاییدد میکنید چه میگه؟

نظر

مشکل شما با وارد کردن ویزا کارت با آدرس valid درست میشه

منم فعلا اکانتم مشکل داره از روزی که ویزا کارتم رو ادد کردم خرید کردم این مشکل پیش اومده حتی وقتی میخوام بازی free دانلود کنم میگه باید آدرس billing رو درست کنی billing درست هم میدم سفارتخونه رو میدم قبول نداره چون ویزا کارتو به اکانت اضافه کردم دیگه الان گزینه none رو نداره حتما ازم یه ویزا کارت میخواد با آدرسی که درست باشه و مربوط به ویزا کارت باشه

فعلا اکانت منم اینجوری بلاتکلیف شده

دوست منم مشکل همین آدرس رو داشت ولی اکانتش رو none بود آدرس سفارتخونه رو واسش دادم درست شد

نظر

منم ميخواستم ادرسم رو عوض كنم همونجا گفت واسه اين كار بايد با ساپورت اپل تماس بگيري از اون لحظه به بعد هم ميگه تا ادرست رو تاييد نكني نميتوني دانلود داشته باشي به ساپورت هم ايميل زدم هنوز جوابي نگرفتم ، مشكل از كجاست ؟ الان بخوام ادرس رو تاييد كنم خيلي دردسر داره يا ميشه گولشون زد ؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

کسایی که اکانتشون رو none هست با دادن یک آدرس معتبر مشکل حل میشه

ولی کسایی مثل من که ویزا رو متصل کردن به اکانت باید یک ویزا با آدرس ولید بدن وگرنه مشکل حل شدنی نیست

نظر

يعني من فقط يه ادرس معتبر كه بهشون ايميل كردم كارم رو راه ميندازن ادريس جان ؟ من دارم گزينه ي none رو فقط ادرس سفارتخونه جريانش چيه ؟
                        من برنامه هايي كه تو اكانتم هست اپديت ميشه ولي برنامه ي جديد ميگيرم ميگه بايد ادرس رو درست كني و تاييد شه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                        ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 12-05-2012, 11:52 AM

نظر

من هم چند روز پیش برای یکی از دوستان بسته شده بود
                          اول آدرس معتبر دادیم
                          بعد ایمیل زدیم
                          مشکل رو مطرح کردیم
                          امروز حل شد

نظر

پرهام جان

آدرسه کجا رو دادی؟ و اصلا چرا می خواستی عوض کنی ؟ و کی به اپل ایمیل زدی؟

نظر

نه اصلا اینو نگید با وبزا کارت حل میشه من اکانتم اذربایجان بود و ویزا کارت فیزیکی صادره اذربایجانو داشتم ولی این ارورو که من هم داشتم با تعریف ویزاکارت بازم مشکلم حل نشد تا اینکه با ایمیل مکاتبه کردم و مشکلم فقط با مکاتبه حل شد
                              خواستم بگم این ارور ربطی به ادرس و ویزا کارت یا گیفت کارت نداره

نظر

صبر کنید ..
                              X