اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی خارق العاده n.o.v.a. 3 عرضه شد .

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
    ببخشید کدوم از دوستان این بازی رو رفته جلو.من به مرحله ای رسیدم که مزراه خیانت میکنه و در مقابل ما زمینی ها در میاد.همون شروع اون مرحبه هست که مزراه حمله میکنه.چطور میشه اونو شکست داد و رفت جلو؟
    به شخصه اصلا آفلاین این بازی رو امتحان نکردم شما آنلاین این رو امتحان کن کلا بیخیال آفلاین میشی

نظر

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
      به شخصه اصلا آفلاین این بازی رو امتحان نکردم شما آنلاین این رو امتحان کن کلا بیخیال آفلاین میشی
      ببخشید میشه بگید چجوری آنلاین برم؟بعد با چه کسانی بازی خواهم کرد همزمان؟من بلد نیستم!

نظر

نوشته اصلی توسط vampire74 نمایش پست ها
        بازی به ورژن 1.0.1 آپدیت شد برای دانلود با لینک مستقیم به لینک زیر مراجعه کنید

مدیریت:قرار دادن لینک انجمن های پارسی زبان خلاف قوانین است.
        من جایی از قوانین سایت نخوندم که قرار دادن لینک های انجمن پارسی زبان خلاف قوانین هستش! بعد هم این انجمن نبود و سایت بود. فقط یه جا نوشته که اگه مطلبی گذاشتید منبع رو ذکر کنید. اگه لینک منبع رو نگاه می کردید نویسنده اونجا هم خودم بودم. اگه کسی گیر بده که کپی رایت رو رعایت نکردید من باید باشم! پست 42 رو نگاه کن نه منبع گذاشته نه چیزی از سرور ما هم هستش!
        ویرایش توسط vampire74 : https://i-phone.ir/forums/member/70516-vampire74 در ساعت 20-06-2012, 01:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
          ببخشید میشه بگید چجوری آنلاین برم؟بعد با چه کسانی بازی خواهم کرد همزمان؟من بلد نیستم!
          شما وقتي بازي رو باز ميكني به قسمت multiplayer بريد در اونجا به قسمتي براي ساخت اكانت gameloft هدايت ميشيد بعدقسمت online ميرويد و اونجا join رو انتخاب مي كنيد بعد از بين هاست هايي كه به شما پيشنهاد ميده كه انتخاب مي كنيد و بازي مي كنيد

نكته : با اومدن ورژن جديد بايد ابتدا اپديت كنيد بعد باونيد انلاين بازي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X