اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اثر های ساخته شده با garage band

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اثر های ساخته شده با garage band

سلم دوستان
    اولا که يه سؤال داشتم...چجوری اين آهنگ ها که با garage band ميسازيم رو بايد به بيرون از برنامه انتقال بديم و به فرمت mp3 در بياريم تا بتونيم پخش کنيم؟؟؟
    دوما از دوستان تقاضا دارم که اثر های خودشون رو در اينجا قرار بدان تا همه لذت ببرن.....

ممنون
    ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 09-05-2012, 07:20 PM

دوستان برای استفاده از garageband باید وسایل موسیقی رو داشت یا خود برنامه به صورت مجازی میده؟
    البته ببخشید اگه سوالم بی ربطه اینجا

نظر

برنامه به صورت پیش فرض ادواتی رو برای ساخت موسیقی داره

نظر

من هم سوال همین دوستمونو داشتم میخواستم آهنگیو که ساختم بیارم بیرون برنامه
        ویرایش توسط smb1 : https://i-phone.ir/forums/member/6245-smb1 در ساعت 10-05-2012, 08:53 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
          برنامه به صورت پیش فرض ادواتی رو برای ساخت موسیقی داره
          شما اگه با طرز کارش آشنا هستین میتونین یه جایی یه آموزش کوچیک بزارین؟
          ممنون

نظر

اموزش خاصی شاید براش وجود نداشته باشه
            ولی با این چندتا عکس که مطمئنا همه بلدن کار اولیه باهاش رو میشه یاد گرفت
            بعد از اینکه وارد برنامه شدید ، از قسمت instrument دستگاه مد نظرتون رو انتخاب می کنین و روش کلیک می کنید تا وارد محیط اون دستگاه بشه

وقتی وارد محیط دستگاه شدید دکمه رکورد رو از بالای صفحه انتخاب می کنید (مابقی داستان ذوق موسیقیایی شماست )و شروع به ساختن قطعه ی خودتون می کنید
            بعد از منوی بالا گزینه ی my song رو انتخاب می کنید تا اهنگ save بشه

بعد از اینکه قطعه سیو شد یا میخواید و نگهش میدارید و یا پاکش می کنید

که میتونید برای share کردن از پایین صفحه اولین گزینه از سمت چپ رو انتخاب کنید و با ایتونز share کنید

این روند کلی و مختصر ماجرا بود
            ولی برای هر یک از ادوات موسیقیایی پیش فرض یه سری تنظیماتی هست که با هم متفاوته و بسته به شخص داره

نظر

بنظرم اين برنامه كاملترين اپ در اين زمينست ،
              بيشترين تعداد ابزار موسيقى از گيتار بيس تا انواع كيبوردها رو داره و افكتهاى مختلفى رو ميتونيد روى صداتون بزاريد و با موزيك تلفيق كنيد ،
              با كار كردن با اين برنامه مطمئن ميشيد كه صداتون از خيلى از خواننده ها بهتره ؛) 😉
              هركسى حتى افراد مبتدى ميتونن براحتى با اين برنامه كار كنن اما بهتره نوتها رو بشناسيد .

✳Send From ipad (Tapatalk)

نظر

بله من با توضيحات اين دوستمون با itunes شير کردم و بعد با فرمت m4a ميتونيد پخش کنيد....
                حالا اين آهنگ رو چجوری برای زنگ گوشيم بزارم؟؟
                بايد create aac version بزنم بعدش چی؟

من اين دوتا رو کاملاً فقط با عالات موسيقی ساختم و هدف ام فقط سخت زنگ گوشی بود ...البته با my song 2 بيشتر حال کردم ميخوام بزارم زنگ گوشيم....
                اگه قابل دونستين نظر بدين در موردش...مرسی
                My_Song.m4a - 698.2 Kb

My_Sonag___.m4a - 653.2 Kb

(چون مبتدی بودم و تا حالا هم با برامه کار نکرده بودم ساخته هر کدوم ازين قطعه ها 1 ساعت زمان برده)
                ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 10-05-2012, 06:29 PM

نظر

این هم از اهنگ ما

My_Song_3.m4a - 1.1 Mb

My_Song_5.m4a - 1.1 Mb
                  نظرتون در مورد اهنگ ه چیه؟؟؟

نظر

سلام
                    دوستان ورژن مک این اپ بعد از آپدیت ساز ها اضافه میشن؟ چون من هرچی تلاش میکنم هیچ سازی نیست فقط تق تق میکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط behnam_assadi نمایش پست ها
                      این هم از اهنگ ما

My_Song_3.m4a - 1.1 Mb

My_Song_5.m4a - 1.1 Mb
                      نظرتون در مورد اهنگ ه چیه؟؟؟
                      دوست من اگر ازautoplay استفاده نکرده باشين خيلی خيلی خيلی عاليه.....
                      اما اگه استفاده کرده باشين خيلی عاليه....

ولی در کل خيلی حال کردم با آهنگات...معلومه که با سليقه اي :د

نميدونم چرا برنامه به اين خفنی تو بچه های انجمن محبوبيتی نداره....
                      ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 12-05-2012, 09:29 PM

نظر

مرسی از این که اهنگم مورد توجه قرار گرفت.چون من همه ی ساز های توی نرم افزار رو بلد نیستم مجبورم که از AUTOPLAY استفاده کنم.در ضمن KIT مخصوص برای گیتار الکتریک هم ندارم. در کل برای کسی که از موسیقی چیزی بدونه کارکردن با این نرم افزار خیلی راحته .
                        این هم از اهنگ جدیدم . اگه گفتید این اهنگ برای کیه؟؟؟
                        http://uplod.ir/x4a8q1h0iedd/smooth_criminal.m4a.htm
                        ویرایش توسط behnam_assadi : https://i-phone.ir/forums/member/81642-behnam_assadi در ساعت 13-05-2012, 10:53 AM دلیل: لینک دانلود خراب

نظر

مرسی از این که اهنگم مورد توجه قرار گرفت.چون من همه ی ساز های توی نرم افزار رو بلد نیستم مجبورم که از AUTOPLAY استفاده کنم.در ضمن KIT مخصوص برای گیتار الکتریک هم ندارم. در کل برای کسی که از موسیقی چیزی بدونه کارکردن با این نرم افزار خیلی راحته .
                          http://uplod.ir/x4a8q1h0iedd/smooth_criminal.m4a.htm
                          واقعا زیبا بود یاد مایکل افتادم،هی روزگار،همینطور ادامه بده خیلی عالیمیسازی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مرسی از این که اهنگم مورد توجه قرار گرفت.چون من همه ی ساز های توی نرم افزار رو بلد نیستم مجبورم که از autoplay استفاده کنم.در ضمن kit مخصوص برای گیتار الکتریک هم ندارم. در کل برای کسی که از موسیقی چیزی بدونه کارکردن با این نرم افزار خیلی راحته .
                            Download smooth_criminal.m4a
                            دادش ايولا داره....قشنگ بود....
                            ببينم چند تا آهنگ مختصر مفيد واسه زنگ هم ميتونی بزاری؟

نظر

سلام
                              اینم یه اهنگ دیگه از behnam_assadi عزیز که تو ایپد من ساختن.البته با اجازشون
                              باید بگم که بهنام تو اهنگ سازی واقعا خلاقه و همیشه در کوتاهترین زمان یه اثر حداقل قابل قبول ارایه می کنه.مثلا همین اثر رو تو زنگ تفریحه 10 دقیقه ای ساخته.البته یه ذره فالش داره ولی خب تو 10 دقیقه اونم از سر بیکاری خیلیه!!!!
                              Download My_Song_4.m4a

نظر

صبر کنید ..
                              X