اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نگاهی تخصصی تر به جیلبرک آیپاد تاچ نسل دوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سوال

نوشته اصلی توسط realunknown نمایش پست ها
    دوستان من پيشنهاد ميكنم كه منتظر ورژن اصلي جيلبريك باشيد چون اين ورژن beta هستش و
    مشكلات و ريسك خاص خودش رو داره ...
    من جدا پيشنهاد ميكنم اگه نميدونيد داريد چه كاري رو انجام ميديد منتظر باشيد ...
    آقا حالا كي ورژن اصلي جيلبرك مي*ياد و ما تا كي بايد صبر كنيم؟

نظر

اگه برات این مشکل commands دادن واست مهم نیست میتونی جیلبرک کنی ولی فعلا نکن من کردم بدون مشکل میومد بعد همین الان یه دفعه رفت تو iboot بدبختی دارم!!:8:

نظر

نوشته اصلی توسط rappix نمایش پست ها
        اگه برات این مشکل commands دادن واست مهم نیست میتونی جیلبرک کنی ولی فعلا نکن من کردم بدون مشکل میومد بعد همین الان یه دفعه رفت تو iboot بدبختی دارم!!:8:

ببخشيد شما كه گفتي Command دادني وجود نداره چي شد پس دوست عزيز ؟؟؟
        چرا پستاتون اين قدر ضد و نقيض هستش ؟؟؟
        ميشه يكم توضيح بديد ؟؟؟ واقعا جاي تفكر داره يه دفه رفت تو iBoot ؟؟؟

نوشته اصلی توسط sdr نمایش پست ها
        آقا حالا كي ورژن اصلي جيلبرك مي*ياد و ما تا كي بايد صبر كنيم؟
        دوستان من توصيه ميكنم اين كار نكنيد چود درد سر داره احتمالا تا 2 هفته ديگه اين مشكلات حل ميشه ...

نظر

سعید جون بذار بگم من وقتی جیلبرک کردم حتی خاموش روشنم واسه تست کردم دیدم اصلا مشکلی نداره!اصلا نیاز به این دستورات نبود!
          تا همین 15 دیقیقه پیش! بعد اومدم به ایتونز وصلش کردم ولی وقتی میخواستم سینک کنم دیدم یک دفعه ریبوت شد و نوشت رفته تو ای بوت در کامپیوتر!!:8:
          الانم اصلا هیچ جوری در نمییاد نمیدونم این یعنی چی اعصابمو خورد کرده اون از این اتفاق مسخره اینم از این نمیدونم یه مشکلی داره!!!:47:
          من گفنم commands برای من اتفاق نیوفتاده ! من فکر کنم از همون اول برای جیلبرک کامل جیلبرک نشده بود یا یه همچین چیزی !!
          ویرایش توسط rappix : https://i-phone.ir/forums/member/150-rappix در ساعت 09-02-2009, 10:16 PM

نظر

سعید جون بذار بگم من وقتی جیلبرک کردم حتی خاموش روشنم واسه تست کردم دیدم اصلا مشکلی نداره!اصلا نیاز به این دستورات نبود!
            تا همین 15 دیقیقه پیش! بعد اومدم به ایتونز وصلش کردم ولی وقتی میخواستم سینک کنم دیدم یک دفعه ریبوت شد و نوشت رفته تو ای بوت در کامپیوتر!!:8:
            الانم اصلا هیچ جوری در نمییاد نمیدونم این یعنی چی اعصابمو خورد کرده اون از این اتفاق مسخره اینم از این نمیدونم یه مشکلی داره!!!:47:
            من گفنم commands برای من اتفاق نیوفتاده ! من فکر کنم از همون اول برای جیلبرک کامل جیلبرک نشده بود یا یه همچین چیزی !!
            ببخشید میشه بگی چه کار کردی که command ننوشتی؟!....
            لطف کن بگو چی کار کردی دقیقا این چیزایی که شما میگی به هم نمیخوره
            -----------
            دوستان مشتاق هم اگر ریسک پذیر هستین میتونید استفاده کنید من امروز رو یه دونه دیگه هم تست کردم بدون مشکل کار میده!....
            far-shad.ir

نظر

بابا يه نفر به من كمك كنه نميشه در ituns جديد اكانت رايگان باز كرد مي شه بگيد من چه كار بايد بكنم ؟؟؟ لااقل يه نفر واسه من يه اكانت باز كنه

نظر

البته بیشتر دوستان میدونن اما اونایی که نمیدونن:

1) این جیلبرک فعلا محدود یا به عبارت خود آمریکایی ها افسار شده(Tethered) هست به این معنی که بعد هر بار خاموش شدن آیپاد وقتی روشنش میکنین آیپادتون بوت نمیشه و روی یه صفحه سفید گیر میکنه

دلیلش رو قبلا گفتم و اجتمالا میدونید ولی بد نیست یه بار دیگه مرور کنیم

چون با جیلبرک شما یک فرمویر دستکاری شده رو میریزین روی آیپاد و اپل دلش نمیخواد که شما این کار رو بکنین و برای همین کاری کرده که تو هر بار روشن شدن دستگاه چک بشه که آیا شما از فرمویر خودش استفاده میکنین یا نه

و وقتی میبینه که شما دارین از فرمویر دستکاری شده استفاده میکنین آیپاد رو بوت نمیکنه

و ما هم برای نصب برنامه های متفرقه لازمه که فرمویر رو دستکاری کنیم چون اگه دستکاری نکنیم فرمویر اپل اجازه نصب برنامه هایی که قبلا از اپل مجوز نگرفتن رو نمیده

همونطور که میبینید و قبلا هم گفتم این یک زنجیره امنیت هست که توی روشن شدن آیپاد چند مرحله داره و هر مرحله که اجرا میشه مرحله بعدیش رو چک میکنه که اگر مورد تائید اپل نبود اون مرحله اجرا نشه و آیپاد روشن نشه

خوب حالا هر بار که آیپاد خاموش شد برای روشن شدن مجددش باید اونو به کامپیوتر وصلش کنین تا با پچ برف قرمز(red sn0w) بتونین اون زنجیره امنیت رو دور بزنین

************************************************** ********************************

تیم آیفون که پچ برف قرمز رو درست کرده نمیخواست که این روش رو ریلیز کنه چون معتقده که این روش به دلیل افسار شده بودنش خوب نیست

اما به دلیل درخواستهای زیاد، فعلا این رو ریلیز کرده

ولی دارن برای پیدا کردن یک روش دائمی که دیگه نیاز نباشه که هر بار بعد خاموش شدن دوباره جیلبرک بشه کار مکینن

تیم آیفون این روش رو فقط برای سیستم عامل مک ارائه داده و گفتن که هر کسی که میخواد با ویندوز هم از این روش استفاده کنه باید خودش یک راهی پیدا کنه

البته افراد زیادی دنبال این کار رو گرفتن و اولش به صورت Command prompt یک روشی برای جیلبرک تو ویندوز پیدا کردن

و الانم چند نفر نشستن و همون روش تایپ دستورات رو به صورت یک برنامه در آوردن تا جیلبرک راحت تر بشه

به هر حال این کار دردسرای خودش رو داره ولی اگه اهل ریسک هستین و ماجراجویی رو دوست دارین میتونین شروع کنین

من چند تا روش دیدم که حالا چون دوستان این کار رو خودشون تجربه کردن ترجیح میدم خودشون بیان و توضیحشو بذارن
                ویرایش توسط iMamad : https://i-phone.ir/forums/member/289-imamad در ساعت 09-02-2009, 10:33 PM

نظر

من به خدا طبق این رفتم خودم شاخ درووردم که چرا همچین چیزی نیست!!!
                  الانم که تو ایبوت هست هیچجوری درست نمیشه!
                  من از اینجا رفتم کار خاصی نکرم: امکان نداره که تمام فایل ها درست ساخته نشده باشه؟
                  اخه نمیشه که!!
                  How To Jailbreak iPod Touch 2G in Windows XP/ Vista Master Tutorial | Techlivez.com

نظر

من به خدا طبق این رفتم خودم شاخ درووردم که چرا همچین چیزی نیست!!!
                    الانم که تو ایبوت هست هیچجوری درست نمیشه!
                    من از اینجا رفتم کار خاصی نکرم: امکان نداره که تمام فایل ها درست ساخته نشده باشه؟
                    اخه نمیشه که!!
                    How To Jailbreak iPod Touch 2G in Windows XP/ Vista Master Tutorial | Techlivez.com
                    این بابا اومده خودش یه سری کد merge کرده شده اینی که شما استفاده کردی خودش هم گفته که بعد از reboot بالا نمیاد و باید یه سری کار رو تکرار کنی
                    حالا هم شما با fw اصلی ریستور کن مشکلت حل میشه!...
                    far-shad.ir

نظر

نوشته اصلی توسط alirostami1370 نمایش پست ها
                      بابا يه نفر به من كمك كنه نميشه در ituns جديد اكانت رايگان باز كرد مي شه بگيد من چه كار بايد بكنم ؟؟؟ لااقل يه نفر واسه من يه اكانت باز كنه
                      البته اينجا جاي مطرح كردنش نيست اما ...

http://ir-iphone.ir/forums/thread103.html

نظر

اره من اون کاراروانجام دادم که اخرش نوشته بود ولی تاثیری نداشت!
                        کلا بهتره همه صبر کنن تا به مشکل بر نخورند تازه جالبیش اینه من این کارارو هم که خودش گفته بود کردم ولی .....
                        بعد از 3 بار ریستور ببینم چی میشه الان بار سومه که دارم ریستور میکنم !!!

نظر

نوشته اصلی توسط vbfarshad نمایش پست ها
                          دوست عزیز فعلا راه کامل و مطمئنی برای جیلبریک آیپاد 2g نیست
                          ولی یه راه هست که جواب هم میده البته یه کم تخصص هم میخواد:10:
                          راستی بالاخره آیپاد 2g رو جیلبریک کردم دیشب:09:
                          دوستان اگه کسی مایل هست تا بگم چه جوری!...
                          میشه لطفا روشتون رو بگین که چجوریه؟با مک هست یا ویندوز؟

نظر

فکر کنم با مک بود برا فرشاد جان یه سرج کنی اموزشای خوبی هست.

نظر

نوشته اصلی توسط iMamad نمایش پست ها
                              میشه لطفا روشتون رو بگین که چجوریه؟با مک هست یا ویندوز؟
                              بله با مک انجام دادم..
                              و با همفکری با سعید جان به نتیجه رسیدیم:09: و الان کاملا بدون مشکل هست
                              یه برنامه هست به اسمه rslite شما با اون میتونی ردیف کنی البته در محیط text نه gui
                              یه برنامه پیش نیاز هم به اسمه libusb نیاز داری...
                              حالا ادامه ماجرا رو سعید میگه!..
                              far-shad.ir

نظر

ممنونم فرشاد ؛ اين روش هستش با فايل ضميمه داخل فايل هم روش اجرا هستش

دوستان اگر واقعا ميدونيد ميخوايد چي كار كنيد بفرمائيد ... فقط با مك

سوال نپرسيد چون روش كاملا واضح هستش ... ممنونم ...

منو و فرشاد با همين روش جيلبريك كرديم ...

نظر

صبر کنید ..
                                X