اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون سفید یا مشکی؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
    احسنت
    غالب انسان های فرهیخته و با کلاس سفید میخرن !
    بله با نظر رضا موافقم ولی اصلا گمان نکنید پلاستیکیه !در مقابل مشکی بذارید تازه زیبایی اش معلوم میشه
    البته كلاس آدما به مارك و مدل يا رنگ گوشى نيست...

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
      احسنت
      غالب انسان های فرهیخته و با کلاس سفید میخرن !
      بله با نظر رضا موافقم ولی اصلا گمان نکنید پلاستیکیه !در مقابل مشکی بذارید تازه زیبایی اش معلوم میشه
      یعنی ما بی کلاس و بی سوادیم دیگه!؟
      باشه آقا سینا

من ده بار دیگه هم بخرم مشکی میخرم

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
        یعنی ما بی کلاس و بی سوادیم دیگه!؟
        باشه آقا سینا

من ده بار دیگه هم بخرم مشکی میخرم

این حرفا چیه مصطفی جان
        من گفتم با کلاسا سفید میخرن ، نگفتم که بی کلاس ها مشکی میخرن !

ولی کنار شوخی ، قبول دارم حرف بچه ها رو ! مشکی خیلی سنگین تر از سفیده !

نظر

من تجربه رو آيپد بگم مشكي بهتره ولي گوشي سفيد جذابتره
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

به نظر من که سفیدش رو 3gs خوشگل بود رو 4s سفیدش شبیه گوشی چینی ها میمونه مشکیش خیلی شکیلتره
            بعدشم دوست عزیز تمام این نظرها سلایق شخصی خود افراده
            شما ببین با چی حال میکنی
            موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
              به نظر من که سفیدش رو 3gs خوشگل بود رو 4s سفیدش شبیه گوشی چینی ها میمونه مشکیش خیلی شکیلتره
              بعدشم دوست عزیز تمام این نظرها سلایق شخصی خود افراده
              شما ببین با چی حال میکنی
              موفق باشید

افرین دوست عزیز ..دقیقا همینطوره ...سفید 3gs خیلی خوشگل بود ولی سفید 4s اصلا به پای اون نمیرسه..اما مشکی یه چیز دیگست. کنار هم جفتشون مقایسه کن میفهمی چی میگم. یا حق

نظر

من هم مشکی رو شخصا بیشتر دوست دارم، نه فقط برای گوشی حتی برای ماشین و سایر لوازم هم مشکی ابهت بیشتری داره ، هر چند تمیز نگه داشتنشون سخت تره.

نظر

فقط مشکی

نظر

آیفون سفید واقعا به اندازه مشکی دلچسب نیست حتی آیپد هم همینطور

نظر

من ایفون۴ام سفید بود و خیلی خوشکل بود ولی واسه تنوع ۴اس رو مشکی گرفتم که الان میگم مشکی خوشکتره،با صفحش یک دست و براق و شیک

نظر

من هم فردا میخوام برم بگیرم ، هنوز 2 دلم نمی دونم سفیـــــــــد یا مشکـــــــــــی ؟

نظر

شک نکن سفید

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk.

نظر

فقط سفيد

نظر

مشکی داداش !! سفید چیه انگار اسم آدم فرحنازه !! مشکی بگیر مردونه شیک !! روت بشه از جیب بیاریش بیرون

نظر

منم نتایج دو دلی هام و تحقیقاتم(!!!) در مورد سفید یا مشکی رو بگم شاید بدردتون بخره...
                                به نظر من، تا قبل از معرفی iOS7 ، اون تم قبلی محصولات اپل برای گوشی و آیپد مشکی طراحی شده بود، همه چیز تم تیره داشت و با آیفون مشکی خیلی خیلی جور در میومد، اما از وقتی iOS7 به بعد اومد،‌با تغییر تمی که انجام دادن،‌به نظرم الان وقتی گوشی روشنه،‌رنگ سفیدش خیلی خیلی بیشتر به محیط iOS میاد و یکپارچگی رو حفظ می کنه، مخصوصا وقتایی که توی سافاری هستی و اینترنت گردی می کنی، اگر گوشی یا آیپد مشکی باشه، حاشیه دورش به چشم میاد و حواس رو پرت می کنه، اما تو مدل سفید، حاشیه دور اصلا به چشم نمیاد و انگار بخشی از دیزاین iOS هست.
                                البته برعکس، در هنگام پخش فیلم، این دفعه گوشی های مشکی خیلی بیشتر جلوه خودشون رو نشون می دن و یکپارچگی گوشی رو با حاشیه سیاه دور فیلم حفظ می کنند، در صورتی که دستگاه سفید اصلا به درد دیدن فیلم توش نمی خوره، چون اون حاشیه سفید دورش حواس رو پرت می کنه و اون حسی که باید رو بهت نمی ده.
                                در مورد گوشی با صفحه خاموش هم که کسی شک نداره که گوشی سیاه خیلی خیلی خوشگل تره!
                                دیگه خودت قضاوت کن، اگر کسی هستی که گوشی خاموش همیشه تو جیبته و فقط وقتی درش میاری که داری باش کار می کنی و وبگردی هم زیاد می کنی با گوشیت، علاقه خاصی هم به دیدن فیلم زیاد رو گوشیت نداری، سفید بخر.
                                اما اگر کسی هستی که گوشی همیشه تو دستته، حتی وقتایی که گوشی صفحه اش خاموشه، و بیشتر علاقه ات دیدن فیلم روی گوشیه، خوب این دفعه سیاه برای شما جلوه بیشتری داره...
                                امیدوارم بدردتون خورده باشه...

نظر

صبر کنید ..
                                X