اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک شدن سیستم عامل مک از لپ تاپ اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک شدن سیستم عامل مک از لپ تاپ اپل

با سلام. من یک لپ تاپ اپل مکبوک mc516 دارم. ولی دستکاریش کردم و سیستم عاملشو پاک کردم بعد یک ویندوز نصب کردم و تمام درایورهاش رو نصب کردم اما صدا ندارد. من میخوام سیستم عامل مکینتاش رو نصب کنم اما وقتی dvd mac osx snow leopard رو میزارم فرمتش برای سیستم عامل مک هستش تورو خدا کمکم کنید چجوری سیستم عامل مک رو روی لپتاپ اپلم نصب کنم

با سلام. من یک لپ تاپ اپل مکبوک mc516 دارم. ولی دستکاریش کردم و سیستم عاملشو پاک کردم بعد یک ویندوز نصب کردم و تمام درایورهاش رو نصب کردم اما صدا ندارد. من میخوام سیستم عامل مکینتاش رو نصب کنم اما وقتی dvd mac osx snow leopard رو میزارم فرمتش برای سیستم عامل مک هستش تورو خدا کمکم کنید چجوری سیستم عامل مک رو روی لپتاپ اپلم نصب کنم

نظر

دوست عزیز هرچقدر بزگتر بنویسی که دلیل نمیشه زودتر جواب بگیری!!

1- DVD مک را داخل مکبوک بگذارید.
      2- سیستم را ریست یا خاموش و روشن کنید.
      3- قبل از اینکه آرم Apple ظاهر شود و به محض اینکه صدا را شنیدید دستتون را روی دکمه Option بگذارید و منتظر بمونید تا وارد صفحه نصب بشید.
      4- بعد اگر ویندوز قبلا نصب کرده باشید دیگه شبیه به هم هست تقریبا. ازتون میپرسه روی کدام Driveنصب کنم! شما هم انتخاب میکنید و منتظر می مونید تا نصب بشه.

برای اینکه توی windows صدا و گرافیک و درایور هارو نصب کنید ، باید BootCamp را نصب کنید. Bootcamp بصورت پیش فرض توی DVD SnowLeopard هم هست.
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

البته قبل از فرمایشات استاد احسان، بنده نفهمیدم قصیه چیه.
        اولا شما اومدی تو بخش هکینتاش سوالتون رو مطرح کردید,
        ثانیا شما یه کم توضیح بدید که قضیه واضح شه.
        الان شما مشکلتون چی هست؟ دقت داشته باشید که وقتی با bootcamp ویندوز نصب می کنید، پارتیشن بوت، روی ویندوز تنظیم میشه.
        یعنی مک شما پاک نشده که بخواین دوباره نصبش کنید.
        برای رفتن به مک کافیه همونطور که جناب احسان فرمودند، قبل از بوت option رو نگهدارید تا وارد منوی بوت بسید.
        بعد Macintosh HD رو انتخاب کنید تا وارد مک بشید.

نظر

میدونم قبل از اینکه آرم Apple ظاهر شود و به محض اینکه صدا اومد دکمه Option رو نگه دارم ولی وقتی اینکار رو میکنم cd رو نمیخونه و فقط ویندوز رو نشون میده یعنی نمیتونه cd سیستم عامل رو بوت کنه. چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط havreh نمایش پست ها
            میدونم قبل از اینکه آرم apple ظاهر شود و به محض اینکه صدا اومد دکمه option رو نگه دارم ولی وقتی اینکار رو میکنم cd رو نمیخونه و فقط ویندوز رو نشون میده یعنی نمیتونه cd سیستم عامل رو بوت کنه. چیکار کنم
            اگه امکانش هست یک عکس از منوی بوت بگذار.

نظر

سلام.
              خسته نباشيد
              لب تاب مك دارم و امروز كه روشن كردم بالا نمياد يعني روشن ميشه ولي سفيده و عكس يه فلدر با علامت سوال روش مياد ممكنه كمكم كنيد
              ویرایش توسط Farifarifari : https://i-phone.ir/forums/member/217681-farifarifari در ساعت 12-01-2018, 12:07 PM

نظر

صبر کنید ..
              X