اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل حاد در قسمت Phone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل حاد در قسمت Phone

سلام دوستان

یک مشکلی پیش اومده که چند وقته خیلی اذیتم میکنه

با 3جی اس ورژن 5.0.1

قبلا از یک برنامه استفاده کردم که تماسهای ریسنت رو زیاد کنه تعدادشون رو ، الان تماسهای یک سال و نیم پیش توی ریسنت هست .

اما وقتی اپدیت به 5 کردم دیگه اون برنامه تو سیدیا نبود و منم نصب نکردم ولی کماکان ریسنت تا 1.5 سال پیش رو داره اما فکر کنم این مسال باعث شده مشکلاتی در قسمت phone برام پیش بیاد.

الان چنتا مشکل دارم :

1- وقتی مکالمه تموم میشه و end call رو میزنم حدود 15 ثانیه طول میکشه تا از روی اسم اون طرف (همون صفحه تماس) بره توی recent ها و این خیلی اعصاب خورد میکنه چون نمیتونی مثلا بلافاصله یک زنگ دیگه بزنی باید کلی صبر کرد.

2- برای اینکه مشکل بالا از بین بره گفتم شاید بخاطر زیاد شدن تماسها توی ریسنت باشه و سنگین شده ، حالا دیگه نمیتونم تماسها رو پاک کنم clear all که میزنم نمیتونه پاک کنه حتی یکی از تماسها رو هم که پاک میکنم کرش میکنه و بعدا میام میبینم که پاک نشده.

3- شماره یک نفر رو که توی کانتکت میخوام ادیت کنم وقتی done میزنم 20 ثانیه طول میکشه تا انجام بده

بنظر شما چیکار باید کنم تا مثل قبل سریع بشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

شما تویه 3gs ورژن 5.0.1 ریختی!!
    از گوشی چه انتظاری داری، کم میاره خوب تویه سرعت و به نظرم طبیعیه.

نظر

دوست عزیز هر چقدر ورژنتو میبری بالاتر تاثیر زیادی روی گوشی های ضعیف تر میذاره مخصوصا 3gs من خودم وقتی ایفون 4 به 5 اپدیت کردم خیلی کندتر شده بود نسبت به 4.2.1

نظر

سلام

دوستان عزیز من روی ورژن 5 مشکلی ندارم از نظر سرعت و فقط توی phone این مشکل هست و ضمناً بنده روی ورژن 4.3.3 هم این مشکل رو داشتم!

دوستان دیگه هم توی این سایت روی 3gs ورژن 5 ریخته بودن و مشکلی نداشتن.

شما راهی برای دستی پاک کردن recent calls سراغ دارید ؟ مثلا از طریق iFiles و...

من که هر چی گشتم فایلی پیدا نکردم.

نظر

موافقم من 4 دارم گاهی اوغات مثلا وقتی می خوام ستینگ رو باز کنم 4-5 ثانیه طول می کشه

اما تو آیفون 4 اس ام خوبه !

نظر

منم 3gs دارو تو ورژن 5.0.1 مشکلیم بابت سرعت ندارم اما من راجع به مشکل دوستمون فکر کنم اگه یه بار دیگه گوشیتو رستور کنی تو همین فریمور و بک آپ گوشیتو نریزی روش درست بشه

نظر

منم همین فکر به ذهنم رسید اما خواستم ریستور نکنم ، میشه فقط کانتکت رو ریست کنم و کانتکتها رو بعدا با اکانت گوگل ایمپورت کنم ؟

نظر

میتونی از کانتکتت تو icloud بک آپ بگیری وقتی رستور کردی از icloud کانتکتتو برگردونی احتمالا جواب بده

نظر

فقط شماره هات رو که نمی تونی ریست کنی. شما از شماره هات یک بک آپ بگیر.بعد هربلایی خواستی سر گوشیت بیار..
                  برای بک آپ گیری هم از اینا می تونی استفاده کنی:
                  contact manager
                  یا
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread65044.html

نظر

صبر کنید ..
                  X