اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از بین رفتن سیستم عامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از بین رفتن سیستم عامل

دوستان بنده امروز یه کار احمقانه کردم و الان ئقتی مکبوک رو روشن میکنم میره به یه صفحه که استارتاپ دیسک داره و reinstall لیون ... چکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

مرسی

نوشته اصلی توسط alireza.1990 نمایش پست ها
    دوستان بنده امروز یه کار احمقانه کردم و الان ئقتی مکبوک رو روشن میکنم میره به یه صفحه که استارتاپ دیسک داره و reinstall لیون ... چکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

مرسی
    خوب بفرمایید چیکار کردید که بتونیم راهنمایی کنیم.
    کمی توضیح بدید.

نظر

من دستگاه رو ریستارت کردم و cmd+R رو گرفتم و وارد دیست یوتیلیتی شدم و هارد رو erise کردم تا اطلاعاتم پاک بشه و دستگاه به حالت کارخانه ای برگرده ... ولی الان دیگه بالا نمیاد .... میخوام مک رو reinstall کنم میگه 90 ساعت طول میکشه ...

نظر

من دستگاه رو ریستارت کردم و cmd+R رو گرفتم و وارد دیست یوتیلیتی شدم و هارد رو erise کردم تا اطلاعاتم پاک بشه و دستگاه به حالت کارخانه ای برگرده ... ولی الان دیگه بالا نمیاد .... میخوام مک رو reinstall کنم میگه 90 ساعت طول میکشه ...
        شما Erase free space رو زدین یا پارتیشن ها رو پاک کردید؟

نظر

erise خالی نوشته بود .... سمت چپ منو .... یه گزینه هم به نام erise free space بود ولی من نزدم ... erise خالی رو زدم

نظر

erise خالی نوشته بود .... سمت چپ منو .... یه گزینه هم به نام erise free space بود ولی من نزدم ... erise خالی رو زدم
            خوب الان باید از اول بریزید دیگه. دی وی دی یا فلش مک رو وصل کنید و option رو نگ دارید.
            بعد، از صفحه نصب وارد disk utility بشید و پارتیشن مورد نظرتون رو درست کنید و پارتیشن مک رو با (MacOSExtended(journaled فرمت کنید.
            بعدش هم براحتی مک رو نصب کنید.

نظر

الان دارم مک رو دانلود میکنم ... این ورژنی که از انجمن دارم دانلود میکنم اورجینال هستش یا کرک شدست ؟؟؟؟
              اگر کرک شده هستش من میتونم بازم از طریق مک آپدیتش کنم ؟؟؟؟

نظر

الان دارم مک رو دانلود میکنم ... این ورژنی که از انجمن دارم دانلود میکنم اورجینال هستش یا کرک شدست ؟؟؟؟
                هیچ فرقی ندارن، هر دو یکی هست.

نظر

بله فرقی با اورجینال نداره
                  من فقط موندم چطور زدین پارتیشنتون رو همینطوری پاک کردین

نظر

سلام. کیبورد لپ تاپم اپل که مدلش مکبوک هست از کار افتاده و کار نمیکنه و الان فقط ویندوز 7 روش نصبه و وقتی میخوام سیستم عامل مکینتاش رو نصب کنم dvd lion رو میزارم و به محض روشن شدن کلید option ( alt)j رو نگه میدارم اما بوت نمیشه و نمیاد رو نصب و مستقیم میره رو وین دوز که فکر کنم به خاطر کار نکردن کیبورد لپ تاب هسنش الانم فقط ویندوز رو مکبوکم دارم چیکار کنم که کیبورد کار کنه و با نگه داشتن option بوت شه و dvd mac os x lion رو نشون بده و دوباره نصبش کنم توروخدا کمکم کنید

نظر

سلام خدمت دوستان
                      من هم یه مشکلی مثل همین دارم
                      با این تفاوت که من یه پارتیشن با ویندوز 7 به دلیل عدم آگاهی ایجاد کردم
                      و باعث شده هیچ سیستم عاملی هم الان ندارم
                      سی دی مک هم ندارم
                      چیکار باید بکنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X