اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
    واقعاً چه نیازی به این اپدیت دارید
    چون من موقع خرید برنامه با اون پیغام unable to purchase مواجه شدم چند بار! ولی اگر بدونم جیلبریک برای 5.1.1 کار نمیکنه آپدیت نمیکنم!

نظر

دوستای گلم اینجا شما ذکرشده آپدیت در حجم 54.5 mb هست که اما در دیوایس بنده با حجم ۱۷۷MB هست قضیه چطوریاست!!؟؟
      یک screen shot هم ضمیمه کردم !!

نظر

شما احتمالا ورژنتون۵.۰.۱ واسه همین حجمش زیاده اگه از ۵.۱ دانلود کنین ۵۴مگاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

یه فیلم از pod2g منتشر شد که ایفون فر خودشو روی 5.1 جیلبرک آنتدر کرد ولی گفت تا هسته A5 را جیلبرک نکنم برنامشو ریلیز نمیکنم همه دستگاه هارو با هم ریلیز میکنم برای همین اپل ورژن جدیدشو داده بیرون
          فکر کنم تا 1 هفته دیگه واسه 5.1 جیلبرک بیاد پس آپدیت به 5.1.1 نکنید

نظر

من نیو آیپد رو همین الان میخواهم آپدیت کنم ومطمعا هستم که اگه قرارباشه جیلبریک بیاد فرقی بین ۵.۱ و ۵.۱.۱ نیست

نظر

فکر کنم بیشترین دلیلش اومدن جیلبرک باشه چون اصلا چیزه خاصی اضافی نشده

نظر

اشتباه میکنی چون برای آپدیت کردن وقت زیاد داری ولی برای دانگرینگ هیچ گونه نمی تونی

نظر

ولی فکر نکنم به خاطر بستن جلبریک داده باشه چون هنوز جلبریکی ارائه داده نشده که جلوشو ببنده و اگر به خاطر بستن جلبریک بود اپل بعد از ارادئه شدن جلبریک این آپدیت رو ریلیز می کرد!

نظر

یک سوال:
                    جیلبریک انتترد 5.1 تا دوسه هفته ی دیگه میاد یا هنوز خیلی کار داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط sm88 نمایش پست ها
                      اشتباه میکنی چون برای آپدیت کردن وقت زیاد داری ولی برای دانگرینگ هیچ گونه نمی تونی
                      آخه چرا همه میان میگن آپدیت نکنید! این حرفتون با منطق اصلا جور درنمیاد. با ارائه این فریمور دیگه هیچ هکری نمیاد جلبریکی برای 5.1 بده چون دیگه اپل جلوی ریستور به 5.1 رو نمیده و اونایی هم که روی 5.01 یا 5 هستند باید مستقیما به 5.1.1 برند

نظر

به طور کلی خیلی آپدیت وسوسه انگیزی نیست که بخوایم آپدیت کنیم. بیشتر به درد افرادی می خوره که از شبکه 2g یا 3g با آیپد کار می کنند

نظر

اپديت كنيم بره نمي اردهصبر كنيم

نظر

نوشته اصلی توسط bnsh2010 نمایش پست ها
                            شما احتمالا ورژنتون۵.۰.۱ واسه همین حجمش زیاده اگه از ۵.۱ دانلود کنین ۵۴مگاس

sent from my iphone using tapatalk
                            بله دوست عزیز دلیلش همین بود که ۵.۰.۱ هستم

نوشته اصلی توسط mostafa_77 نمایش پست ها
                            یک سوال:
                            جیلبریک انتترد 5.1 تا دوسه هفته ی دیگه میاد یا هنوز خیلی کار داره؟
                            از خبر های منتشر شده اعلام شده تا ۳ تا ۴ هفته دیگر برای تمامی دیوایس ها ریلیز میشه در صورت انتشار خبر رسانی میشه!!

نظر

به نظر من اپل حفره هارو پیدا کرده و با این اپدیت بست تشون!

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                                آخه چرا همه میان میگن آپدیت نکنید! این حرفتون با منطق اصلا جور درنمیاد. با ارائه این فریمور دیگه هیچ هکری نمیاد جلبریکی برای 5.1 بده چون دیگه اپل جلوی ریستور به 5.1 رو نمیده و اونایی هم که روی 5.01 یا 5 هستند باید مستقیما به 5.1.1 برند
                                کاملا موافقم
                                الان چونکه هکرمربوطه موفق نشده که آیپد جدید وآیفون ۴اس رو جیلبریک کنه پس به این نتیجه میرسیم که ۵.۱ دیگه سوخته وبی ارزش هست

نظر

صبر کنید ..
                                X