اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما پیرامون نشریه آی مگ "نسخه سوم"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خدا قوت ممنون از زحمات بي دريغ شما عزيزان
    براي اون دسته از دوستاني كه نميتونند دانلود كنند توصيه ميشه بعلت حجم بالا كه ناشئ از كيفيت عالي نشريه است از دانلود منيجر استفاده كنند
    با تشكر

نظر

عالی، خسته نباشید.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
        واقعا عالی، خسته نباشید...
        چندتا پیشنهاد:
        چرا تمام مجله بصورت عکس هست؟ بهتر نیست بصورت متن و عکس بشه که هم حجم کمتر بشه و کیفیت پایین نیاد، و هم اینکه بشه Link اضافه کرد؟
        از آموزش های موجود که توسط دوستان ارائه میشه یا ترفندها و... هم استفده کنید.

ایشالا خودم هم بعدا بهتون ملحق خواهم شد. البته اگه بنده نوازی کنید و ما رو قبول کنید.
        وقتی از نرم افزار گرافیکی بخوای خروجی Text و pic رو در فرمت PDF بگیری، مقداری از متون و جاهاش مشکل پیدا میکنن
        چون فارسی هستند و اصلاحش ممکنه ولی بسیار زمان بره و وقت زیادی رو میگیره که در حال حاضر مقرون به صرفه نیست

نظر

خسته نباشید واقعا عالی بود ولی جای بهتر شدن هم داره

نظر

چندتا پیشنهاد:
            چرا تمام مجله بصورت عکس هست؟ بهتر نیست بصورت متن و عکس بشه که هم حجم کمتر بشه و کیفیت پایین نیاد، و هم اینکه بشه link اضافه کرد؟

ایشالا خودم هم بعدا بهتون ملحق خواهم شد. البته اگه بنده نوازی کنید و ما رو قبول کنید.
            با اجازه از یاسین عزیزم

کنار محتوی یه مجله که همیشه مورد توجه هست و حرف اول رو میزنه ، به نظر من تکمیل زیبایی و گیرایی کلامی اون مجله با جلوه های بصری اش باید انجام بشه که به همت گرافیست عزیزمون تحقیقا محقق شده
            ولی از بابت حجم باهات موافقم که قطعا خودت هم متوجه شدی نسبت به شماره های قبلی خیلی کمتر شده و این کاهش هم محسوس بوده
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

مفید و جذاب
              خسته نباشید

نظر

خسته نباشيد خسته نباشيد خسته نباشيد
                عـــــــــــالي تر از هميشه بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چندتا پیشنهاد:
                  چرا تمام مجله بصورت عکس هست؟ بهتر نیست بصورت متن و عکس بشه که هم حجم کمتر بشه و کیفیت پایین نیاد، و هم اینکه بشه Link اضافه کرد؟

درباره عکس و متن٬ دوست عزیزم علیرضا توضیح دادن.

درباره آموزش ها و ... معمولا دست نویسنده ها برای این مطالب باز هست و انتخاب رو به عهده خودشون میزاریم٬ جدای از اون اگر دچار کمبود ایده باشیم با همفکری موضوع انتخاب میکنیم.

همونطور که در هر شماره آگهی جذب عضو رو میبینید ما از هرگونه نیروی کمکی استقبال میکنیم و خوشحال میشیم از توانایی شما در پیشبرد این راه استفاده کنیم. شما و هر کس دیگه ای که مایل بود یا بصورت پیام خصوصی همینجا و یا با ایمیل به imag@i-phone.ir میتونه اعلام آمادگی کنه تا نحوه همکاری بهشون توضیح داده بشه.

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                  خدا قوت ممنون از زحمات بي دريغ شما عزيزان
                  براي اون دسته از دوستاني كه نميتونند دانلود كنند توصيه ميشه بعلت حجم بالا كه ناشئ از كيفيت عالي نشريه است از دانلود منيجر استفاده كنند
                  با تشكر
                  دیگه حجمش واقعا از این بهینه تر نمیشد طوری که خودمون هم سورپرایز شدیم٬ هم در تعداد صفحات از دو شماره قبل بیشتر بودیم٬ هم کیفیتی مطلوب داشتیم و هم حجم رو به کمتر از نصف شماره های پیشین رسوندیم.

نوشته اصلی توسط ad3l نمایش پست ها
                  خسته نباشید واقعا عالی بود ولی جای بهتر شدن هم داره
                  ممنون٬ خوشحال میشم نظراتتون رو برای بهتر شدن بشنوم.

اگر دقت کنید آی مگ ۱ تا آی مگ ۳ تغییرات زیادی داشته که خیلی از اونها مستقیما به نظرات و پیشنهادات دوستان مرتبط بوده.

برای مثال اضافه شدن فهرست٬ اضافه شدن ته جلد٬ قرار گرفتن مطلب ها به شکل دسته بندی شده و رعایت ترتیب قرار گیری٬ عوض شدن اورینتیشن از landscape به portrait ٬ بیشتر شدن بخش معرفی برنامه ها٬ اضافه شدن مطالب تحلیلی و آموزشی٬ بخش سوال و جواب و ...

این ها همه بخشی از پیشنهاداتی هست که تونستیم از بین پیشنهادات و انتقادات دوستان عزیز جدا و در نشریه اعمال کنیم و هرگونه پیشنهاد شما در صورت مثبت بودن نظر دوستان دست اندرکار٬ باعث تغییرات مثبت در نشریه خواهد شد پس از دوستان صاحب نظر خواهشمندم ما رو از نقدها و پیشنهادات خودشون بی نصیب نذارن .

نظر

فکر کنم جای قیمت ها اشتباه تایپی داشتید(؟)چون نوشتید ایپد ۱۶ گیگ و قیمتش رو نوشتید و برای دو نسخه بعد هر دو رو ۳۲ گیگ نوشتید. اگه یه برسی بکنید خوب میشه چون شاید من اشتباه میکنم.

نظر

دوستان خسته نباشین.
                      معرکه بود

نظر

من نتونستم دانلود کنم...!

نظر

شماره ۳ گرافیک خیلی خوبی داره.
                          با چه برنامه*ای طراحی شده. با هر برنامه*ای که باشه اون برنامه خروجی پی*دی*اف داره و درنتیجه متنها به صورت متن باقی می*مونند و خوندنشون خیلی راحتتره

نظر

نوشته اصلی توسط mytech نمایش پست ها
                            من نتونستم دانلود کنم...!
                            چه مشکلی دارید شما ؟

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                              چه مشکلی دارید شما ؟
                              ممنون.آقای جمالی زحمتش رو کشیدند و فکر می کنم حل شد.

نظر

lاساتید بسیار عالی بود ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X