اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نگارش خط نستعلیق با مداد ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نگارش خط نستعلیق با مداد ۲

درود ، پس از عرضه نسخه یک اپلیکیشن مداد ، اکنون آپدیت جدید آن با امکانات فوق العاده عرضه شده ، مهم ترین ویژگی نسخه جدید Universal شدن این برنامه هست ، هم اکنون کاربران iPhone و iPod Touch میتوانند از این برنامه استفاد کنند .

سایر امکانات در نسخه ۲ :
    - اضافه شدن ۲۰ فونت جدید از جلمه فونت زیبای نستعلیق ، و فونت های کلاسیک عربی .
    - تغییر ظاهر کامل برنامه ، و هماهنگ با صفحه رتینا آیپد .
    - Wallpaper های جدید
    و ...

اپلیکیشن مداد چیست ؟

اپلیکیشن مداد MEDAD ، معادل فارسی نویس مریم درiPhone , iPad است ، که برای اولین بار این امکان فراهم شده تا نوشته های پارسی و عربی را با فونت های بی نظیر تزئین کنید . مداد ، شامل ۲۰ فونت است که لذت نوشتن متن پارسی را برای شما دو چندان میکند . فونت ها دقیقا برای کیبورد iOS طراحی شده و از کلمه های پارسی و عربی به طور کامل پشتیبانی میکند .
    از جمله امکانات خوب این برنامه داشتن ویرایشگر متن برای ویرایش هم زمان جمله ها و کلمه ها ، تغییر سایز فونت ها ، رنگ و تغییر موقعیت آنها به وسیله درگ کردن در صفحه است .
    یکی از استفاده های خوب این برنامه امکان ارسال کارت پستال مستقیما از خود برنامه با پس زمینه های بسیار زیبا ، همچنین امکان اضافه کردن عکس های خود به برنامه هست .
    به وسیله مداد میتوانید نوشته های خود را به صورت عکس export کنید و در برنامه هایی مثل Pages , Keynotes استفاده کنید و همچنین میتوانید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

تصاویر نسخه iPhone :

تصایر نسخه iPad :

- برای استفاده از این آپدیت سیستم عامل iOS 5.1 به بالا نیاز هست .
    - این برنامه با قیمت 2.99 $ (۳ هزارتومان) در App Store به فروش می رسد ، دوستانی که مایل به خرید اپلیکیشن هستن لطفا با ایمیل زیر تماس مکاتبه کنند :
    support[at]appersian[dot]ir

عالی بود محمد جان , مخصوصا فونت های جدید و والپیپر هایی که اضافه کردی
    سرویس به اشتراک گذاری عکس ها هم عالیه

خسته نباشی

نظر

لطف میکنید ایملی را دقیق وارد کنید من این برنامه رو میخوام ولی ایمیلی که دادید کمی نامفهومه

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
        لطف میکنید ایملی را دقیق وارد کنید من این برنامه رو میخوام ولی ایمیلی که دادید کمی نامفهومه
        support@appersian.ir

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
          یعنی به جای [dot] نقطه میگذارید بجای [at] هم علامت @ این کارو برای جلوگیری از spam انجام میدن .

نظر

اى كاش برا اول كار رايگان ميزاشتيد

نظر

ضمن خسته نباشید به محمد عزیز ، در ورژن 2 برنامه ، یه باگ هست در قسمت فونت . من عبارت " کلاس 301" را تایپ کردم اما با فونت مشخص شده بجای 301 نوشته 412 .

نظر

من میخوام رو 5.0.1 بخرم راهی نیست؟
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

دوستان این نرم افزار فقط مینویسه؟ و یا میتونیم از نوشته هامون همه جای گوشی استفاده کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط javad4338 نمایش پست ها
                    دوستان این نرم افزار فقط مینویسه؟ و یا میتونیم از نوشته هامون همه جای گوشی استفاده کنیم؟
                    فقط درخودِ نرم افزار.

نظر

نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
                      من میخوام رو 5.0.1 بخرم راهی نیست؟
                      سلام
                      خیر.متاسفانه راهی نیست.

نظر

معذرت میخوام دوست عزیز اما این که فایده نداره.

یه کاری انجام بدید که بشه همه جا ازش استفاده کرد .

با تشکر از شما

نظر

نوشته اصلی توسط javad4338 نمایش پست ها
                          معذرت میخوام دوست عزیز اما این که فایده نداره.

یه کاری انجام بدید که بشه همه جا ازش استفاده کرد .

با تشکر از شما
                          دوست عزیز برنامه های App Store فرق میکنه با Cydia که به قول شما بشه همه جا ازش استفاده کرد !

نظر

من روی 5.1.1 و 5.1 که نصب می کنم فقط یک جمله فارسی و یک جمله عربی نشون می ده و کار نمی کنه.چرا؟

نظر

- برای استفاده از این آپدیت سیستم عامل iOS 5.1 به بالا نیاز هست .
                              - این برنامه با قیمت 2.99 $ (۳ هزارتومان) در App Store به فروش می رسد ، دوستانی که مایل به خرید اپلیکیشن هستن لطفا با ایمیل زیر تماس مکاتبه کنند :

3$=3*2000t
                              =6000t!
                              ویرایش توسط shahabsmt : https://i-phone.ir/forums/member/31431-shahabsmt در ساعت 01-07-2012, 08:36 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X