اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل شارژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل شارژ

آقا من وقتى نيو آيپدم رو به شارژ ميزنم و ازش استفاده ميكنم دستگاه شارژ نميشه و درصدش اضافه نميشه؟
    كمممممممك كنيد

احتمال میدم شما از شارژر آیپدتون استفاده نمیکنید؟؟
    شارژر آیفون خیلی سخت آیپد رو شارژ میکنه!

نظر

سیکل شارژ نیو آیپد طولانی هست دوست عزیز نسبت به قبلی ها (تجربه ایی که دوستان گفتند)
      ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 07-05-2012, 12:43 AM

نظر

یکم با سر کابل محل اتصال به آیپد ور برید و همچنین قسمت انتهایی به پریز

نظر

این عادیه عزیزم مال من هم همینطور هست , در حال استفاده یک ساعت شاید 1 درصد بره بالا

نظر

دوست عزیز موقع شارژ شدن اصلا از آیپدت استفاده نکن . من همیشه تایم میگیرم که یه وقت اگر ببینم از حد معمول بیشتر شد می فهمم که در استفاده از باتریش درست کار نکردم .

زمان شارژ شدنش برای من اگر از حدود 7% تا 5 % درصد باشه حدود 5 ساعت و 30 دقیقه طول میکشه ( یک ربع دیر و زود هم میشه ) .

حتما در موقع شارژ از کیف و کاوری که پشتش رو می پوشونه در بیارین . تا موقع شارژ انتقال گرما به راحتی صورت بگیره .

نظر

دوستاني كه توصيه ميكنن موقع شارژكردن از آيپد نيو استفاده نكنيد پيشنهادشون فقط براي درصدهاي پايين ٢٪ درسته دقت كنيد يعني من خودم حتي به ٢٪ رسيد زدم به شارژ بازم نشستم آنلاين باهاش بازي كردم وبگردي كردم و ....
              رو ١٪ شارژ ( چون من عقيده ام اينه شارژ كاملا تموم شد بزنم شارژ بشه و تا حالا بالاي ٥٪ شارژ نكردم) همزمان بخواي استفاده كني و شارژ كني بكل خاموش ميشه

نظر

اگه برای شارژ کردن از یو اس بی کامپیوتر استفاده می کنید ممکنه این مشکل وجود داشته باشه که با استفاده از شارژر اصلی این مشکل رفع خواهد شد.

نظر

سلام
                  دوستان من یه هفته هست که آیپد جدید گرفتم دو - 3 روز اول مشکلی نداشتم و شارژ می شد - ولی پریروز دیدم که شارژش کار نمی کنه و بعد از عوض کردن سیم و شارژر فهمیدم که مشکل از شارژر هست..! رفتم یکی خریدم مرده 3 تا شارژر گذاشتم جلوم از 25 تا 45 تومان که که گفت 45 تومانیه اوریجیناله! و ظاهرش رو هم که دیدم مثه ماله خودم بود..! اومدم گذاشتم شارژ ولی بعد از 8 ساعت شد 85% موقع شارژ هم اصلا استفاده نکردم ازش!!! ولی یک نکته..! این آیپد رو دادیم به یکی که سیم کارت کات کنه بندازه توش! تا اونجایی که من می دونم خیلی ساده دکمه فعال شدن سیم رو بزنی خیلی راحتباید سیم کار کنه..!! اگه خود سیم فعال باشه وکار کنه...ولی این آقا یه کاری کرد که مثلا اینگار داره آپدیت می شه آیپد..! در ضمن آیپد من جیل بریک نشده و او اس را خودم به 5.1.1 آپدیت کردم...چکار کنم...؟

نظر

من هم همين مشكل رو دارم خيلي طول ميكشه ايپدم فول شارژ شه حدود ١٠-١١ ساعت طول ميكشه شارژش فول شه مشكل چيه از اولم همينطور بود
                    ipad new 4g
                    5.1.1

نظر

نوشته اصلی توسط Dj farhad نمایش پست ها
                      من هم همين مشكل رو دارم خيلي طول ميكشه ايپدم فول شارژ شه حدود ١٠-١١ ساعت طول ميكشه شارژش فول شه مشكل چيه از اولم همينطور بود
                      ipad new 4g
                      5.1.1
                      10ساعت طبیعی نیست اصلا

نظر

ipad new 4g
                        5.1.1
                        مشکل شما ممکنه خیلی حاد باشه.با یه کابل آیپد اصلی دیگه امتحان کنین.با یو اس بی مک شارژش میکنین یا برق؟اگه دیدین بازم همینطوریه مجبورین ریستور کنین به همین 5.1.1 اگه بازم حل نشد که مشکل سخت افزاریه

نظر

با شارژر خودش شارژ ميكنم،شارژر ايفون بزنم تست كنم مشكلي داره؟با مك امتحان نكردم تا حالا

نظر

با شارژر خودش شارژ ميكنم،شارژر ايفون بزنم تست كنم مشكلي داره؟با مك امتحان نكردم تا حالا
                            ولتاژ شارژر آیفون به آیپد نمی خورد ، با مک می تونید شارژ کنید.

نظر

صبر کنید ..
                            X