اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور نشدن آیپد جدید(احتمالا برای همه)!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

حل مشکل خیلی ساده هست
    من با بدبختی فریمور ۵.۱.۱ برای ۴جی دانلود کردم ۱ گیگ دانلود کردم(iPad3,2_5.1.1_9B206_Restore) موقع ریستور میگفت این فریمور مال دستگاه شما نیست همین عکس

بنده خدا راست میگه فریمور اشتباه هست.برای ۴جی با این فریمور ریستور کنید iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore
    من موقعی اینو فهمیدم که با تینی آمبرلا اس اچ اس اچ رو ذخیره کردم.فایلی که ذخیره کرده بود ipad 3.3 زده بود
    لینک دانلود
    appldnld.apple.com/iOS5.1.1/041-4329.20120427.LTkro/iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore.ipsw
    اگه دقت کنید تو سایت iPhone, iPod, iPad and Firmware/Software Download هم آیپد ۳ جی اس ام رو بزنید برای دانلود لینکش iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore هست
    ویرایش توسط kuma : https://i-phone.ir/forums/member/31509-kuma در ساعت 27-05-2012, 08:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
      حل مشکل خیلی ساده هست
      من با بدبختی فریمور ۵.۱.۱ برای ۴جی دانلود کردم ۱ گیگ دانلود کردم(iPad3,2_5.1.1_9B206_Restore) موقع ریستور میگفت این فریمور مال دستگاه شما نیست همین عکس

بنده خدا راست میگه فریمور اشتباه هست.برای ۴جی با این فریمور ریستور کنید iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore
      من موقعی اینو فهمیدم که با تینی آمبرلا اس اچ اس اچ رو ذخیره کردم.فایلی که ذخیره کرده بود ipad 3.3 زده بود
      لینک دانلود
      appldnld.apple.com/iOS5.1.1/041-4329.20120427.LTkro/iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore.ipsw
      اگه دقت کنید تو سایت iPhone, iPod, iPad and Firmware/Software Download هم آیپد ۳ جی اس ام رو بزنید برای دانلود لینکش iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore هست[/SIZE]
      شما با iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore.ipsw تونستید iPad 4G را ریستور کنید ؟

پس مشکل از سایت هایی بوده که لینک ها رو قرار دادند چون اگر چک کنید می بینید که مثلا macupdate یا redmondpie لینکی که برای Apple iOS 5.1.1 for iPad 3 (GSM) قرار دادند این فایل است : iPad3,2_5.1.1_9B206_Restore.ipsw و فایل iPad3,3_5.1.1_9B206_Restore.ipsw را برای Apple iOS 5.1.1 for iPad 3 (Verizon) معرفی کردند.

نظر

4جی رو با iPad3,3 ریستور کنید

نظر

دوست عزیز شما خودت تست کردی؟به خدا من دیوانه شدم.4گیگ بیخود دانلود کردم.

نظر

درود
            دادا من نمیدونم اخه چرا شما فرمویر رو با ایتونز دانلود نمیکنید. من اینترنت ۵۱۲ دارم و باور کنید ۱.۵ ساعته با ایتونز دانلودش میکنم. دیگه صد در صد هم میدونم که درسته و لینک ها اشتباه نشده یا خراب نیست.
            اگه مشکل سرعتش است که با یه برنامه(الان اسمش خاطرم نیست) سرعت درست میشه.
            من قبلا یه بار از جاهای دیگه فرمویر دانلود کردم. همین مشکل شما رو داشتم.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
            ویرایش توسط arianat : https://i-phone.ir/forums/member/47840-arianat در ساعت 27-05-2012, 09:24 PM

نظر

خودمم دیگه به همین نتیجه رسیدم.30% مونده تموم بشه.به امید خدا اینبار دیگه داستان نشه.از شماهم ممنونم.

نظر

دوستان با خود آیتونز بزنید دانلود شه و خیال خودتون رو راحت کنید...
                فرمور تو خودش میمونه بعدا هم خواستید ری استور کنید راحت میکنید

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                  دوستان با خود آیتونز بزنید دانلود شه و خیال خودتون رو راحت کنید...
                  فرمور تو خودش میمونه بعدا هم خواستید ری استور کنید راحت میکنید
                  در تکمیل فرمایشات جناب نوید:
                  آدرس برای ویندوز XP:
                  کد:
                  C:\Documents and Settings\****\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
                  آدرس برای ویندوز 7:
                  کد:
                  C:\Users\****\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
                  آدرس برای OS X:
                  کد:
                  ~/Library/iTunes/
                  یا
                  کد:
                  ~/Library/iTunes/iPhone Software Updates

نظر

اشتباه کردید.همانطور که گفتم ۴جی رو اگه با ipad3.3ریستور میکردید نیازی به ریستور آنلاین نبود.من دیشب برای اینکه خودم تست کنم خیلی راحت آیپد ۴جی رو با آیپد۳.۳ ریستور کردم

نظر

ایپد ۳،۳ چیه منظورتون ؟

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                        ایپد ۳،۳ چیه منظورتون ؟
                        پست شماره ۳۱

نظر

دوستان منم این مشکل داشتم و بلاخره بعد از دو روز علافی توی یکی از سایت های خارجی فهمیدم ایپد نیو رو باید با iPad3,3 ریستور کنید که اکثر سایت ها اشتباه قرار دادند.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          ویرایش توسط Ebrahim-hn : https://i-phone.ir/forums/member/72961-ebrahim-hn در ساعت 28-05-2012, 03:47 PM

نظر

سلام واسه آیپد 3 وای فا کدومو بگیریم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
                              سلام واسه آیپد 3 وای فا کدومو بگیریم ؟
                              iPad3,1

نظر

سلام و عرض ادب

دوستان عزیز من ایپد3 رو جلبریک کردم
                                و دیدم برنامه سیدیا بالا نمیاد بعد ریست کردم همین که ریست کردم همون علامت چرخش شروبه کار کرد و بهد تا خیلی وقت بالا نیومد
                                و الانم که اعلامت سیب برای 4الی 7 سانیه روشن میشه و خاموش میشه اتومات به همین کار ادامه میده و ایپدم مشکل ساز شد لطفا منو راهنمای کنین که چطوری بالا بیارمش

نظر

صبر کنید ..
                                X