اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وجود يك دزد در انجمن

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وجود يك دزد در انجمن

سلام
    من چند روز پيش اكانتم با مشكل روبه رو شده بود، واسه همين يك تاپيك زدم به اسم آدرس براي Apple ID كه البته الان نميتونم پيداش كنم
    خلاسه تو اين تاپيك يك بنده خدايي به اسم STala (به لينك STala) كه ايشون جزو اعضاي ارشد انجمن هم هستند براي كمك داو طلب شدند
    ايشون تو پيغام خصوصي گفتند كه در ياهو صحبت كنيم
    در ياهو ايميل و پسورد من رو گرفتند
    و بعد از چند ساعت خوشبختانه اكانتم درست شد
    و بعد چند تا توصيه كردند كه مراقب گيفت كارد باشم و يك مدتي پسوردم رو عوض نكنم و …

چند دقيقه پيش اومدم برم تو اكانتم هر كار كردم ديدم نميشه
    بعد از يك سري مراحل فهميدم كه بله !! ايشون ديدن اكانت برنامه ي پولي داره ، گفتن هاپولي هاپو
    ايميل و پسورد رو كه به اسم خودشون زدن هيچي ، اسم و فاميل رو هم عوض كردن
    من فقط زود اومدم بگم كه كس ديگه اي قرباني نشه
    ویرایش توسط Khashayar jan : https://i-phone.ir/forums/member/23985-khashayar-jan در ساعت 06-05-2012, 01:21 AM

شما باید قسمت ارتباط با مدیران میگفتید تا مدیران عزیز پیگیر باشن تا در صورت صحت صحبت های شما باردیگر این مشکل حاصل نشه

شما خودتون این اشتباه رو کردید و عواقبش گردن خودتونه و این دوست رو من از دور شناخت دارم که خیلی تو اپل ای دی ها کمک دوستان کرده

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
      سلام
      من چند روز پيش اكانتم با مشكل روبه رو شده بود، واسه همين يك تاپيك زدم به اسم آدرس براي Apple ID كه البته الان نميتونم پيداش كنم
      خلاسه تو اين تاپيك يك بنده خدايي به اسم STala (به لينك STala) كه ايشون جزو اعضاي ارشد انجمن هم هستند براي كمك داو طلب شدند
      ايشون تو پيغام خصوصي گفتند كه در ياهو صحبت كنيم
      در ياهو ايميل و پسورد من رو گرفتند
      و بعد از چند ساعت خوشبختانه اكانتم درست شد
      و بعد چند تا توصيه كردند كه مراقب گيفت كارد باشم و يك مدتي پسوردم رو عوض نكنم و …

چند دقيقه پيش اومدم برم تو اكانتم هر كار كردم ديدم نميشه
      بعد از يك سري مراحل فهميدم كه بله !! ايشون ديدن اكانت برنامه ي پولي داره ، گفتن هاپولي هاپو
      ايميل و پسورد رو كه به اسم خودشون زدن هيچي ، اسم و فاميل رو هم عوض كردن
      من فقط زود اومدم بگم كه كس ديگه اي قرباني نشه
      حتما مديريت رو در جريان بزاريد

✳Send From ipad (Tapatalk)

نظر

مدیریت مسئولیتی بر گردنش نیست دوستان ، توقع خاصی نداشته باشید !
        اشتباه از خود ایشون بوده
        مدیریت در این شرایط فقط در صورتی که صحت این قضایا ثابت بشه فقط میتونه اون کاربر رو محروم کنه
        ولا غیر

شما هم به اپل ایمیل بزنید ! شاید با مطرح کردن سوالات امنیتی قبل بتونند کمکتون کنند

اینم تاپیک شما : http://www.i-phone.ir/forums/thread66237.html
        ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 06-05-2012, 01:49 AM

نظر

با ساپورت اپل مکاتبه کنید شاید بتونید کاری کنید

نظر

دوست عزیز شما مطمئن هستید که اکانت و پسوردتونو رو به کسه دیگه ای ندادین

نظر

دوست من این جا چه خبر هست ؟

چرا بی خودی چیزی میگید ؟ کلی از دوستان انجمن به من اکانتشون رو دادن و براشون کامل درست کردم

من حاظرم با مدیران محترم انجمن مکاتبه کنم و بهشون تمام اطلاعات کسانی رو که اکانتشون رو به من دادن و براشون درست کردم رو بدم

ایشون فکر کردن که تنها کسی هستن که توی این دنیا اکانت پولی دارن

نظر

من اكانتم رو درست كردم
                مشكلي لز اون جهت ندارم

كاملا هم مطمئن هستم كه ايشون بوده چون آدرس Yahoo Messenger و Email كه براي Apple ID داده شده بود يكي بودند
                پسورد من رو هم هيچكسي نداشته

من هم فقط براي اين خبردادم تا بقيه قرباني نشوند
                ویرایش توسط Khashayar jan : https://i-phone.ir/forums/member/23985-khashayar-jan در ساعت 06-05-2012, 06:59 AM

نظر

جای این کارار یه ایمیل میدادی به اپل لازم نبود اینقدر راحت به من تحمت بزنید

برو اقا خیلی وقت هست که زمان این جور کارا تموم شده ، حالا خوبه وقتی اکانتتون رو درست کردم ازتون پولی درخواست نشده

لابد باز اکانتتون بسته شده دنبال یک نفر هستید تا موضوع رو گردنش بندازید

صندوق پیام خصوصیتون رو چک کنید

نظر

STala :
                    دستت درد نكنه كه اكانت من رو درست كردي ولي تنها كاري كه جنابعالي كردين اين بود كه با وى پي ام يك دكمه ي Done رو زديد ( من چون وي پي ام نداشتم نميدوستم )
                    همونجا كه اجانتم رو درست كرديد ، من رفتم ديدم هيچي عوض نشده ولي ديشب تا اسم دارنده ي اكانت رو هم عوض كرده بوديد!!!

تو ياهو مسنجرتون هم status تون رو ياد آوري ميكنم " فروش اكانت آيتونز "

بازم ميگم ( ميدونم اشتباه از من بوده ) فقط خواستم بقيه قرباني نشوند

نظر

دوست من خیلی وقت هست مه من گیفت کارت ایتیونز میفروشم ، یادتون باشه بهتون گفته بودم که شما اولین مشتری من نیستید و نخواهید بود ، پس لطفا جای این کار از اپل درخواست کمک کن ، وقتی اکانتت درست شد بهت گفتم بازم میگم اگر کمکی از دست من بر میاومد درخدمتم اما خواهشا بی دلیل به کسی تحمت نزنید

نظر

سلام
                        دوست عزيز ايشون چگونه از حساب شما برداشتند. ايا موجودي شما كم شده؟
                        اگر اينطور است. شما تاريخچه خريد هاي حساب ايتونز(اپل ايدي) را چك كن و ببين ايا چيز غير عادي (خريد برنامه بدون متوجه شدن شما و ...) ميبينيد.
                        حتما نتيجه را اعلام كنيد تا كاربران متوجه حقيقت شوند.
                        شما هم خواهشا تا زمانيكه به يقين نرسيده ايد چيزي را به بقيه نسبت ندهيد.
                        ( چون خدا از همه چيز ميگذرد به جز حق الناس. )
                        با تشكر

نظر

من تا جايي كه stala رو ميشناسم ايشون اينكاره نيستند و نيازي به اين كار ندارند شما با خود اپل مكاتبه كن مشكلو بهشون بگو اپل ايدي من ٢ سال پيش اين مشكلو داشت مشكل از خود اپل بود شما يا اعتماد نكنيد يا ميكنيد و بعدا مشكلي پيش مياد اون كسي كه بهش اعتماد كردينو مقصر ندونيد زود قضاوت نكنيد.موفق باشي

نظر

دوسته عزیز

امثال من که نه فروشنده گیفت کارت هستند و نه بهره مالی از کمک به دیگران می برند با اینجور پستها خیلی دل نگران میشند. فکرنمیکنید باید این مشکل رو اول با خودشون خصوصی در میون می ذاشتید اگه رفع نمیشد با مدیران انجمن و نهایتا دراین انجمن چند هزار نفری علنی مطرح میکردید؟ و نهایتا اینکه اپل آی دی جزو اموال شخصیتون محسوب میشه .حفظ اموال شخصی تون وظیفه خودتون هست . آبروی افراد بیشتر از چند دلار برنامه ارزش داره.

نظر

دوست عزیز اگر مستند میتونید ادعاتون رو اثبات کنید همین جا سریعا طرح کنید اگر نه پیش از ریخته شدن بیشتر ابروی این دوست و کاربر انجمن با این الفاظ و گمانه زنی ها تاپیک رو مختومه کنیم که حقیقتا جایی پیش چشم کاربرا نداره...

نظر

صبر کنید ..
                              X