اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ایی عالی برای ادیت متن در ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این مشکلی که شما می فرمایید رو من نمیفهمم یعنی چی؟ بیشتر توضیح میدید.

صدا بزن تا هستی بپا خیزد.

نظر

در تایپ لاتین قبلا شما می تونستید مثل نگه داشتن شیفت در همه جای ویندوز از حروف بزرگ استفاده کنید.
      (استفاده همزمان از دکمه شیفت و تایپ) = تایپ سریع و دو دستی
      تویه ios هم این بود. اما الان با نصب این توویک مشکل داره.

نظر

یعنی الان در لاتین شیفت رو میگیرید حروف به صورت کپیتال تایپ نمیشه؟

نظر

نه تایپ نمیشه! اگر همزمان که شیفت رو نگه داشتم بخوام تایپ کنم ها..؟ امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بگم.

نظر

آخه من مشکلی ندارم چند بار هم امتحان کردم گفتم شاید منظورتون رو متوجه نمیشم، دوستان دیگه امتحان کنن لطفا.

نظر

بچه ها من نمیتونم تو سایدیا پیداش کنم لطفا کمک

نظر

نوشته اصلی توسط kmtouch نمایش پست ها
                بچه ها من نمیتونم تو سایدیا پیداش کنم لطفا کمک
                سیدیا رو باز کنید و بذارید کاملاً ریفرش و ریلود بشه و تو این مدت نذارید خاموش بشه.
                بعد اسم برنامه رو سرچ کنید:
                SwipeSelection
                بدون فاصله بین حروف.

نظر

نوشته اصلی توسط mytech نمایش پست ها
                  نه تایپ نمیشه! اگر همزمان که شیفت رو نگه داشتم بخوام تایپ کنم ها..؟ امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بگم.
                  مشکلی که میفرمایید من هم ندارم
                  شما شیفت رو یه بار بزنی یک مرتبه حرف کپیتال مینویسه !
                  اگر دومرتبه شیفت رو بزنید ، آبی رنگ میشه و پشت هم میتونید کپیتال بنویسید !

نظر

چیزی رو که من می گم گویا متوجه نشدید!! شما همزمان شیفت رو نگه دار و تایپ کن. باید دو دستی تایپ کنی.
                    متوجه منظورم شدید..؟

نظر

چیزی رو که من می گم گویا متوجه نشدید!! شما همزمان شیفت رو نگه دار و تایپ کن. باید دو دستی تایپ کنی.
                      متوجه منظورم شدید..؟
                      خوب چه کاریه؟ اگه می*خوای همش با حروف بزرگ بنویسی* ۲بر شیفت رو بزنی* که دیگه مشکلی* نیست

نظر

دوست ازیز این فقط روش های متفاوته. اما شما مثلا میخوای تایپ کتی My Applle ID Lost
                        هی می خوای شیفت بزنی بعد تایپ کنی!! اونجوری که دوسال طول میشکه. من درباره ی تایپ سریع صحبت می کنم
                        من یک مقداری دستم تنده و از این جور چیزها زیاد استفاده می کنم.

نظر

دوست ازیز این فقط روش های متفاوته. اما شما مثلا میخوای تایپ کتی my applle id lost
                          هی می خوای شیفت بزنی بعد تایپ کنی!! اونجوری که دوسال طول میشکه. من درباره ی تایپ سریع صحبت می کنم
                          من یک مقداری دستم تنده و از این جور چیزها زیاد استفاده می کنم.
                          آهان
                          خوب حالا عزیز رو درست بنویسید بعد در رابطه اون مشکل هم بگم که این مشکل رو من ندارم

نظر

این گفتار هم دوست ازیز ناشی از رفتار متفاوت در نوشتار هست!
                            خدا رو شکر که متوجه شدید چی می گم چون گفتنش گویا سخت بود!

ـ ضمنا دوستان برنامه آپدیت شد و البته هنوز همون مشکل برای من هست.
                            ویرایش توسط Mytech : https://i-phone.ir/forums/member/74764-mytech در ساعت 10-05-2012, 08:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mytech نمایش پست ها
                              این گفتار هم دوست ازیز ناشی از رفتار متفاوت در نوشتار هست!
                              خدا رو شکر که متوجه شدید چی می گم چون گفتنش گویا سخت بود!

ـ ضمنا دوستان برنامه آپدیت شد و البته هنوز همون مشکل برای من هست.
                              دوصت ازیز، شما عز این برنامه اصتفاده کن:
                              SwipeShiftCaret
                              موشکلت هل میشه!
                              ببخشید من یه حوا سواد فارثیم کمه!

http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?p=607415
                              ویرایش توسط rmshandi : https://i-phone.ir/forums/member/68700-rmshandi در ساعت 10-05-2012, 10:26 PM

نظر

شما اگر همیشه بتونید اینقدر بامزه باشید و همینطور هم بنویسید که خیلی خوبه.
                                برنامه ای هم گفتید جناب rmshandi مشکل نصب داره و نصب نمیشه!

نظر

صبر کنید ..
                                X