اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پلیر قدرتمند مخصوص آیپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
    av playerHD خيلي خوب و قوي ولي زير نويس فارسي نشون نميده فرمت زير نويس idx هم پشتيباني نميكنه
    در كل خوبه خيلي فقط مشكل با زير نويس داره
    av player به راحتي فيلم هاي mkv رو پخش ميكنه و همينطور از زيرنويس فارسي به راحتي پشتيباني ميكنه.

نظر

دوستان لطف کردند و کلی پلیر معرفی کردند.برای مایی که آیپد جدید داریم و میخوایم خوبشو از ایتیونز بخریم میشه لطف کنید و نتیجه گیری کنید که کدوم پلیر بالاخره از همه بهتره که اونو بخریم؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hgh نمایش پست ها
        av player به راحتي فيلم هاي mkv رو پخش ميكنه و همينطور از زيرنويس فارسي به راحتي پشتيباني ميكنه.
        من هر كاري كردم زير نويس فارسي نشون نداد فرمت زير نويس شما چيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
          دوستان لطف کردند و کلی پلیر معرفی کردند.برای مایی که آیپد جدید داریم و میخوایم خوبشو از ایتیونز بخریم میشه لطف کنید و نتیجه گیری کنید که کدوم پلیر بالاخره از همه بهتره که اونو بخریم؟

ممنون
          فك ميكنم قويترينش همين av player HD باشه من فقط با زير نويسش مشكل دارم

نظر

Gplayer هم شنیدم خوبه خودم هنوز تست نکردم

نظر

باید اسم زیر نویس و فیلم یکی باشه

من ace player و op player رو دارم هر دو امکانات خوبی دارن زید نویس هم پشتیبانی میکنن ولی فیلم های 1080 رو فک نکنم بتونیم راحت اجرا کنیم چون تو توضیحات خود برنامه oplayer انگار 720 امکانش هست .. ولی در هز صورت اگر قصد من av رو پیشنهاد میدم چون ace جتد هفته یک بار مجانی میشه و av بهتر از oplayer هست

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                باید اسم زیر نویس و فیلم یکی باشه

من ace player و op player رو دارم هر دو امکانات خوبی دارن زید نویس هم پشتیبانی میکنن ولی فیلم های 1080 رو فک نکنم بتونیم راحت اجرا کنیم چون تو توضیحات خود برنامه oplayer انگار 720 امکانش هست .. ولی در هز صورت اگر قصد من av رو پیشنهاد میدم چون ace جتد هفته یک بار مجانی میشه و av بهتر از oplayer هست
                اسمها يكي هست ولي نشون نميده چه فرمتي از زير نويس رو شما تست كردي؟

نظر

من srt
                  اون علانت تعجب كنار تنظيمات رو بزنيد تو گزينه ي subtitle ببينيد چيزي نيست ؟

نظر

مشکل از زیر نویس من بود به خوبی زیر نویس فارسی هم پشتیبانی میکنه
                    av playerHD خیلی نرم افزار خوبیه از هر نظر

نظر

چند مورد رو خدمت دوستان ميگم اميدوارم كارگشا باشه :
                      اول اينكه حتماً بايد فرمت زيرنويس srt باشه .
                      دوم فايل زيرنويس رو با نوت پد باز كنيد گزينه save as رو انتخاب كرده و encoding رو روي utf8 گذاشته و گزينه replace رو ok كنيد .
                      سوم نام فايل زير نويس رو با فيلمتون دقيقاً مثل هم باشه و در يك در ducument پلير قدرتمند av player كپي كنيد و تمام.
                      بقيه تنظيمات از قبيل سايز و فونت و رنگ و ... رو از داخل خود پلير ميتونيد انجام بديد.

نظر

من از گودپلیر استفاده می کنم. زیرنویسش هم هیچ مشکلی نداره

نظر

دوستان فرمت dvd رو که چند تا فایل هست رو چجوری میشخ اجرا کرد ؟ oplayer دارم و ace

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                            دوستان فرمت dvd رو که چند تا فایل هست رو چجوری میشخ اجرا کرد ؟ oplayer دارم و ace
                            پرهام جان من گودپلیر دارم: فقط فایلِ "وی اُ بی" رو با آیتونز کپی می کنم مستقیم تو این برنامه. عالیه و زیرنویس رو هم با کشیدن انگشت روی صفحه ی آیپد نشون میده و عوض می کنه!
                            تا جایی که می دونم بقیه هم همین اند. فقط فایلهای بزرگ چندین مگابایتی رو کپی کن، کوچیکها فایلهای جانبی ان!
                            ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 12-05-2012, 11:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                              پرهام جان من گودپلیر دارم: فقط فایلِ "وی اُ بی" رو با آیتونز کپی می کنم مستقیم تو این برنامه. عالیه و زیرنویس رو هم با کشیدن انگشت روی صفحه ی آیپد نشون میده و عوض می کنه!
                              برنامه ای نیست که فیری باشه و این کار رو انجام بده
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                                برنامه ای نیست که فیری باشه و این کار رو انجام بده
                                نمی دونم عزیز جان. Aceplayer تا همین چند وقت پیش رایگان بود ولی اینکه زیرنویس رو چطور نشون میده، مطمئن نیستم.
                                به هر حال اگه اهل جیلبریک نیستید، من خرید گودپلیر یا اِی وی پلیر رو به شدت توصیه می کنم! اولی به نظرم بهتره، چون فوق العاده ساده و کاربردیه.

نظر

صبر کنید ..
                                X