اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پلیر قدرتمند مخصوص آیپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
    Srt رو من ريختم روش چجوري بايد اجراش بكنم ؟
    هیچی فیلم رو که باز کنید خودش میاد رو فیلم ولی من برای زیر نویس qq player و hd player رو پیشنهاد میکنم همه فرمتی هم پخش میکنن
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

من ٤ تا فيلم رو ريختم با فايل srt تو قسمت subtitle فقط گزينه ي disabaled هست

نظر

Oplayer را هم تست كنيد بد نيست

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
          من ٤ تا فيلم رو ريختم با فايل srt تو قسمت subtitle فقط گزينه ي disabaled هست
          فایل ویدئو و فایل زیرنویس هم اسم هستند؟

نظر

gplayer هم برنامه خوبي هست
            رو ايپد ٢ مشكلي باهاش ندارم

نظر

با سلام كدومشون ١٠٨٠ پخش ميكنن ؟! من هم توي good player هم ace player برام گير ميكنه

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
              دوستان چطور از اين پليرها استفاده كرد براي اين ميپرسم كه آيتونز ويديو فقط با فرمت mp4 ميشناسه
              ميشه با اين پليرها فرمت ها ريخت تو آيپد؟
              شما وقتي دستگاتون به itunes وصله برين قسمت apps اون پايين يه سري از برنامه هاتون هست كه player هم جزوشونه بعد انتخابش كنين يه صفحه جلوش مياد بعد هر video كه بخواين توش drag and dro كنين بعدش ميتونين برين توي دستگاتون ببينيدش

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                فایل ویدئو و فایل زیرنویس هم اسم هستند؟
                درست شد دمت گرم
                دوستان av player hd چه مزیتهایی نسبت یه ace داره ؟ وقتی این رو دارم ارزش داره av رو بخرم ؟

نظر

من خودم از OPlayer استفاده میکنم و واقعا عالیه فقط یه مشکل داره اونم فیلم های HD 1080 رو خیلی کند پخش میکنه ! حالا نمیدونم از سخت افزار iPad هست یا برنامه ، دوستان کسی پلیر خوب برای 1080 سراغ داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط wolf 00 نمایش پست ها
                    دوستان مشکلی که iphone 4 و بیشتر ideviceها با mkv دارن آیپد جدید هم داره؟ لطفا جواب بدید برام خیلی مهمه.
                    من که به مشکلی بر نخوردم

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                      من خودم از OPlayer استفاده میکنم و واقعا عالیه فقط یه مشکل داره اونم فیلم های HD 1080 رو خیلی کند پخش میکنه ! حالا نمیدونم از سخت افزار iPad هست یا برنامه ، دوستان کسی پلیر خوب برای 1080 سراغ داره ؟
                      من یه سری 1080 رو با av پخش میکنم مشکلی ندارم ولی با بعضیاش مشکل دارم

نظر

دوستان بالاخره کدوم پلیر از همه عالی تره؟که اونو بخریم؟و اینکه میشه بازم کامل تر توضیح بدید که با توجه به اینکه آیتیونز فقط فایل های تصویری mp4 رو ساپورت میکنه چطوری هر ویدئویی که میخوایم رو بریزیم رو آیپد جدید؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                          دوستان بالاخره کدوم پلیر از همه عالی تره؟که اونو بخریم؟و اینکه میشه بازم کامل تر توضیح بدید که با توجه به اینکه آیتیونز فقط فایل های تصویری mp4 رو ساپورت میکنه چطوری هر ویدئویی که میخوایم رو بریزیم رو آیپد جدید؟!
                          http://www.i-phone.ir/forums/post669206-21.html

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                            هیچی فیلم رو که باز کنید خودش میاد رو فیلم ولی من برای زیر نویس qq player و hd player رو پیشنهاد میکنم همه فرمتی هم پخش میکنن
                            دوست عزیز هر دو برنامه رو نصب کردم زیر نویس در برنامه qqplayer به زبان چینی نشون میده
                            برنامه hd player هم فایل های ویدیو رو اجازه پخش نمیده و باید برای اجرا کد بخریم

یه برنامه رایگان واسه زیرنویس معرفی کنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط samimi نمایش پست ها
                              دوست عزیز هر دو برنامه رو نصب کردم زیر نویس در برنامه qqplayer به زبان چینی نشون میده
                              برنامه hd player هم فایل های ویدیو رو اجازه پخش نمیده و باید برای اجرا کد بخریم

یه برنامه رایگان واسه زیرنویس معرفی کنید ممنون میشم
                              شما ميخواي oplayer lite رو هم امتحان كن ، البته من تست نكردم واسه زيرنويس .

نظر

av playerHD خيلي خوب و قوي ولي زير نويس فارسي نشون نميده فرمت زير نويس idx هم پشتيباني نميكنه
                                در كل خوبه خيلي فقط مشكل با زير نويس داره

نظر

صبر کنید ..
                                X