اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iphone4s مشکل sms

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iphone4s مشکل sms

سلام با تشکر از سایت خوبتون ، من تازه iphone 4s گرفتم با OS 5.1 ولی نمیتونم sms بفرستم فقط میتونم sms بگیرم یکی از دوستام بهم گفته بخاطره خطمه که TCI انگار باید MCI باشه میشه شما یه راهنمایی بکنبد با تشکر

داش هیچ ربطی نداره شما اگه بری نو setting - general - about میبینی که network رو زده ir-tci , و لاین رو زده ir-mci
    ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 05-05-2012, 11:14 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Manietta نمایش پست ها
      سلام با تشکر از سایت خوبتون ، من تازه iphone 4s گرفتم با OS 5.1 ولی نمیتونم sms بفرستم فقط میتونم sms بگیرم یکی از دوستام بهم گفته بخاطره خطمه که TCI انگار باید MCI باشه میشه شما یه راهنمایی بکنبد با تشکر
      لطفا بيشتر توضيح بديد كه چه اتفاقي مي افته زماني كه اس ام اس مي ديد؟
      با كليدهاي تركيبي Home و Power اسكرين شات تهيه كنيد تا ببينيم مشكلتون چيه؟

نظر

دوست عزیز شما به مسیر زیر برید ویکبار ریست نتورک ستینگ کن احتمال زیاد درست بشه ؛
        Setting > general>reset> reset network setting
        اشتباهی گزینه های دیگه رو نزنی دقت کن ؛)

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
          لطفا بيشتر توضيح بديد كه چه اتفاقي مي افته زماني كه اس ام اس مي ديد؟
          با كليدهاي تركيبي Home و Power اسكرين شات تهيه كنيد تا ببينيم مشكلتون چيه؟
          sms نمیره یه علامت تعجب کنار sms میاد که نوشته پیغام شماره ارسال نشده دوباره بفرستید که بازم ارسال نمیشه

نظر

عزیز دقیقا منم این مشکلو داشتم از فرمت کردن کنتاکت بگیر تا ریست کل گوشی ولی* درست نشد و رفتم سیمکرتمو با ۷ تومن عوض کردم خوب شد

نظر

احتمال قوی به خاطر مشکل شبکه و سیم کارت هست نه آیفون

نظر

با یه سیمکارت دیگه هم تست کن تا بفهمی که مشکل از کجاست ولی احتمال قوی از سیمکارته

نظر

ببین مشکل از message center نباشه این کدها رو تو قسمت شماره گیری وارد کن و dial بزن
                  *#5005*7672# (اول ستاره، بعدا مربع، 5005، بعدش ستاره، بعدا7672 آخر هم مربع)
                  ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 08-05-2012, 11:30 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                    ببین مشکل از message center نباشه این کدها رو تو قسمت شماره گیری وارد کن و dial بزن
                    *#5005*7672# (اول ستاره، بعدا مربع، 5005، بعدش ستاره، بعدا7672 آخر هم مربع)
                    بخوایم عوضش کنیم باید چه کار کنیم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممكنه نياز باشه واسه دفعه اول شماره مسيج سنتر رو وارد كنيد!!!!

نظر

**5005*7672*+9891100500#
                        **5005*7672*+9891100501#
                        **5005*7672*+9891100502#

نظر

عدم ارسال اس ام اس

سلام دوستان من یه ایفون ۴اس دارم
                          ۲-۳ روزه اس ام اس نمیده
                          علامت تعجب کنارش میاد
                          گوشی رو هم ریست کردم نشد و هم ریستور
                          ورژن گوشی هم ۵.۱.۱ هست
                          لطفا راهنمایی کنید