اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باطری گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باطری گوشی

با سلام من گوشیم شارژش تموم شد و خاموش شد وقتی به شارژ زدمش ایکون باطری خالی ظاهر شده و هر 15 دقیقه یک بار ایکون اپل ظاهر میشه بعد از دو سه دقیقه ایکون سرچ زیر ایکون اپل ظاهر میشه الان تقریبا 2 ساعته که گوشی توو شارژه میشه یکی منو راهنمائی کنه؟

نوشته اصلی توسط fargo نمایش پست ها
    با سلام من گوشیم شارژش تموم شد و خاموش شد وقتی به شارژ زدمش ایکون باطری خالی ظاهر شده و هر 15 دقیقه یک بار ایکون اپل ظاهر میشه بعد از دو سه دقیقه ایکون سرچ زیر ایکون اپل ظاهر میشه الان تقریبا 2 ساعته که گوشی توو شارژه میشه یکی منو راهنمائی کنه؟
    گوشیت چیه و رو کدوم ورژنه؟ جیلبریک شده؟ اخیراً پکیج جدیدی از سیدیا روش نصب کردی؟

نظر

ممنون ظاهرا باطری خالی کرده بود و روش شدن ولی من ریستور کردم از ورژن 4.1 به ورژن 5.1 رفت سیدیا رو هم نصب کردم اما هرچی میخوام برنامه بریزم میریزه تو صفحه ولی بعدا پاک میکنه مشکل چیه؟

نظر

app sync رو نصب کردید از سیدیا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط fargo
          salam.na chetor bayad nasbesh konam.mamnunam
          لطفا فارسي تايپ كنيد !
          سيديا رو بازكنيد و به قسمت سرچ بريد . appsync رو سرچ كنيد و نسخه مربوط به ورژن ديوايستون رو نصب كنيد ....

نظر

وقتی سیدیا رو باز میکنم تو صفحه اول ارور unable to load میده حتی به اینترنت هم وصل هستم این ارور رو میده تو قسمت سرچم این گذینه رو نوشتم اما نیومد حتی چند بار ریستور کردم و سیدیا رو دوباره نصب کردم و ریبوت کردم اما بازم ارور network میده. اگر امکان داره راهنمائیم بکنید
            ویرایش توسط fargo : https://i-phone.ir/forums/member/91878-fargo در ساعت 07-05-2012, 08:12 PM

نظر

صبر کنید ..
            X