اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپديت3GS Lock بيس بند6.15.00 از4.3.3به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
    فایل هاست که چیز خاصی نداره. قبل از شروع یه کپی ازش بگیر. اگه دیدی اتفاق بدی افتاد همون کپی رو برگردون سر جاش.
    در ضمن اگه روی 6.15 هستی همین الان به 5.1.1 آپدیت کن و با رد اسنو 0.9.14 بیس بند رو دانگرید کن تا مشکل آنتن و GPS هم حل بشه.
    الان بهترین موقع برای 3G ها و 3Gs هایی هست که بیس بند آیپد رو ریختن.
    دوست عزیز من اگر بزرگواری کنید و طریقه دانگرید بیس بند و بعد از این کار چگونگی آنلاک رو بفرمایید ممنونتون میشم !

نظر

نوشته اصلی توسط eng_ali نمایش پست ها
      دوست عزیز من اگر بزرگواری کنید و طریقه دانگرید بیس بند و بعد از این کار چگونگی آنلاک رو بفرمایید ممنونتون میشم !
      دوست عزیز .. این تایپیک رو مطالعه کن تا یه ذره کمکت کنه ... البته در مورد مشکل اول !!!!!!!
      http://www.i-phone.ir/forums/thread68721.html

نظر

فایل هاست که چیز خاصی نداره. قبل از شروع یه کپی ازش بگیر. اگه دیدی اتفاق بدی افتاد همون کپی رو برگردون سر جاش.
        در ضمن اگه روی 6.15 هستی همین الان به 5.1.1 آپدیت کن و با رد اسنو 0.9.14 بیس بند رو دانگرید کن تا مشکل آنتن و gps هم حل بشه.
        الان بهترین موقع برای 3g ها و 3gs هایی هست که بیس بند آیپد رو ریختن.
        اول از همه از شما ممنونم که کمکم کردید !!!!!
        دوم اینکه یعنی من بدون هیچ پروا و ترسی روی دکمه ی آپدیت توی ایتونز کلیک کنم و همه چیز رو بسپارم به دست آیتونز(نره دوباره رو ریکاوری گیر کنه ) ؟؟؟؟؟؟بعدشم بیس باندمو دانگرید کنم ؟؟؟؟؟؟
        اگه این جوری باشه که کار خیلی راحته و احتیاجی به دستکاری هیچ چیزی نیست!!!!! ... الان یکی دو هفته هست من سر این موضوع گرفتارم !!!!!! سر درس هام این جور وقت نذاشتم تا حالا :d

نظر

ببینید من گوشی رو قبلا که به 4.2.1 آپدیت کرده بودم بیس بند آیپد هم ریخته بودم (با رد سنو 0.9.6rc8)
          الان که به 5.1.1 آپدیت کردم بیس بند تغییر نکرد. (چون از 6.15 که مال آیپده بالا تر نمی ره)
          الان چون آخرین ورژن 5.1.1 هست می تونید به راحتی و بدون دستکاری به این ورژن برید.
          (اگه اررور داد گوشی رو به DFU ببرید و ریستور کنید. به احتمال زیاد بدون دستکاری فایل هاست و این جور چیزا به 5.1.1 میرید)
          بعدش که گوشی بالا اومد چون لاک هست نمی تونید اکتیو کنید.
          گوشی رو خاموش کنید و به DFU ببرید و رد اسنو 0.9.14 رو باز کنید. فریمور رو انتخاب کنید و بعد تیک نصب سایدیا و دانگرید بیس بند رو بزنید و به مرحله بعد برید.
          حتما باید به اینترنت وصل باشد. در این مرحله فایل بیس بند رو دانلود می کنه و ممکنه یکم طول بکشه (در حدود 12 مگابایت دانلود می کنه).
          بعد مراحل رو خودش انجام می ده و گوشی ریستارت می شه. بعد که بالا اومد مراحل اکتیو کردن رو طی کنید و ببینید بیس بند دانگرید شده یا نه.
          انشالا که می شه

نظر

ببینید من گوشی رو قبلا که به 4.2.1 آپدیت کرده بودم بیس بند آیپد هم ریخته بودم (با رد سنو 0.9.6rc8)
            الان که به 5.1.1 آپدیت کردم بیس بند تغییر نکرد. (چون از 6.15 که مال آیپده بالا تر نمی ره)
            الان چون آخرین ورژن 5.1.1 هست می تونید به راحتی و بدون دستکاری به این ورژن برید.
            (اگه اررور داد گوشی رو به DFU ببرید و ریستور کنید. به احتمال زیاد بدون دستکاری فایل هاست و این جور چیزا به 5.1.1 میرید)
            بعدش که گوشی بالا اومد چون لاک هست نمی تونید اکتیو کنید.
            گوشی رو خاموش کنید و به DFU ببرید و رد اسنو 0.9.14 رو باز کنید. فریمور رو انتخاب کنید و بعد تیک نصب سایدیا و دانگرید بیس بند رو بزنید و به مرحله بعد برید.
            حتما باید به اینترنت وصل باشد. در این مرحله فایل بیس بند رو دانلود می کنه و ممکنه یکم طول بکشه (در حدود 12 مگابایت دانلود می کنه).
            بعد مراحل رو خودش انجام می ده و گوشی ریستارت می شه. بعد که بالا اومد مراحل اکتیو کردن رو طی کنید و ببینید بیس بند دانگرید شده یا نه.
            انشالا که می شه
            با سلام مجدد خدمت دوستان گلم منم دقیقا همین کار رو کردم بیس بند دانگرید نشد الانم دیگه انتن ندارم no service
            n

نظر

دوستان عزیز بزرگواری کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط eng_ali نمایش پست ها
                دوستان عزیز بزرگواری کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
                فعلا به بيس باند كاري نداشته باشيد . بزاريد رد اسنو واسه اين كار به تصبيت برسه بعد اقدام كنيد .
                در حال حاضر به همون 5.1.1 ريستور كنيد . بعد از اون گوشي رو به dfu ببريد و موقع جيلبريك يه بار ديگه تيكه اينستال آيپد بيس باند رو هم با اينستال سيديا بزنيد .
                وقتي گوشي بالا اومد از سيديا اول ultrasnow fixer 5.1.1 رو نصب كنيد و بعد از اون ultra snow رو و بعد از اون هم يه ريبوت.

نظر

دوست گلم این کار رو کردم ولی چیزی نشد . ممنون که جواب دادید بزرگوار

نظر

با خدمت دوستان عزز من گوشم رو رستور کردم به ورژن5.1.1 و با رد اسنو اون رو جلبرک کردن وultrasnofixerوultrasnowرو از سیدیا نصب کردم ولی باز هم آنتن ندارم لطفا راهنمایی کنید

نظر

ضمنا بیس باند روی همون06.15.00مونده وعوض نشده یکی از دوستان گفته بودن یبار دیگه با رذاسنو برو تیک سیدیا رو بردار و آپدیت بیس باندو بزن که گوشی ارور میده لطفا راهنمایی کنید

نظر

سلام ... از همه دوستان بابت کمک هاشون تشکر میکنم !!! خوشبختانه برای اولین بار تو عمرم ،خودم گوشیمو اپدیت کردم !!!
                        ولی یه مشکل دارم ... من با رداسنو هم تیک جیلبرک رو زدم هم تیک دانگرید بیس باند ... الان در حال حاضر گوشی جیلبرک شده ولی بیس باندم هنوز دانگرید نشده و رو بیس باند آیپد باقی مونده ... منم الان برنامه ی ultrasn0w رو نصب کردم ...الان سه ساعته گوشی در حال سرچ کردن تا ایرانسل رو بشناسه ولی نمیشناسه ... میشه یه ذره کمکم کنید ؟؟؟؟؟
                        ویرایش توسط ayroon : https://i-phone.ir/forums/member/64218-ayroon در ساعت 01-07-2012, 04:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ayroon نمایش پست ها
                          سلام ... از همه دوستان بابت کمک هاشون تشکر میکنم !!! خوشبختانه برای اولین بار تو عمرم ،خودم گوشیمو اپدیت کردم !!!منتها اکتیو نیست :
                          http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...8fb3888a5d.jpg
                          میشه یه ذره راهنمایی کنید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
                          گوشي رو با رد اسنو جيلبريك كنيد و ببينيد بيس باندش چنده و اگه غير از 6.15 بود ببينيد بوت رامه قديمه يا جديد .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            گوشي رو با رد اسنو جيلبريك كنيد و ببينيد بيس باندش چنده و اگه غير از 6.15 بود ببينيد بوت رامه قديمه يا جديد .
                            راستش جیلبرک کردم ... ولی هیچ جوره بیس باندم پایین نمیاد ... از ظهر تا حالا دارم خودمو میکشم تا بیسباندمو دانگرید کنم ... ولی لج کرده و پایین نمیاد .... همین الان هم فهمیدم بوت رام جدید هستم ... یعنی لان من بدبخت شدم ؟؟؟؟؟:d

نظر

نوشته اصلی توسط ayroon نمایش پست ها
                              راستش جیلبرک کردم ... ولی هیچ جوره بیس باندم پایین نمیاد ... از ظهر تا حالا دارم خودمو میکشم تا بیسباندمو دانگرید کنم ... ولی لج کرده و پایین نمیاد .... همین الان هم فهمیدم بوت رام جدید هستم ... یعنی لان من بدبخت شدم ؟؟؟؟؟:d
                              در حال حاضر بيس باند چنده ؟*

نظر

بیس باندم در حال حاضر 6.15.00 هست

نظر

صبر کنید ..
                                X