اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپديت3GS Lock بيس بند6.15.00 از4.3.3به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zeighamiml نمایش پست ها
    من چون بیس باندم 6.15 هست
    میشه به صورت مستقیم اپدیت کنم؟؟؟
    خونده بودم که باید فقط از طریق کاستوم اپدیت کنم؟؟؟
    بله . با اورجينال ريستور كنيد. با رد اسنو جلبريك تدر كنيد و با نصب rocky racoon از سيديا آنتدر كنيد . بعد از اون ٍسورس cydia.myrepospace.cpm/smolk/رو ادد كنيد و از اونجا ultrasnow fixer رو نصب كنيد .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط zeighamiml نمایش پست ها
      با redsn0w چه جوری باید کاستوم بسازم؟
      نميخواد كاستوم بسازيد .با اورجينال ريستور كنيد . ديگه از 6.15 بالاتر نميره بيس باندتون

نظر

منم مشکلم همینه دیگه
        وقتی میخواستم ریستور کنم به 5.0.1 هم ارور میداد
        حالا بازم امتحان میکنم ببینم به 5.1.1 ریستور میکنه؟؟
        پس باید به صورت عادی ریستور کنم به 5.1.1 بدون کاستوم ساختن؟؟؟؟

نظر

نه دوستان چی عادی اگه عادی ریستور کنی اون وقت سر انلاک کردن به مشکل بر میخوری چند روز پیش به این مشکل برخوردم که باز باید مراحل ipad baseband رو انجام بدی و ریستور کنی پس کاستوم بساز شما رداسنو رو باز کن و بعد extras و بعد هم کاستوم رو بزن و فایل ipsw رو انتخاب کن راحته اعتماد کن و کاستوم بساز من با اصلی ریستور کردم و مشکلات رو میدونم در ضمن دوستان بنده هم مییدونم بیس باند از 0.6 بالا تر نمیره اما همون مشکلاتی که گفتم رو داره
          ویرایش توسط sina keramati : https://i-phone.ir/forums/member/57442-sina-keramati در ساعت 27-05-2012, 05:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
            نه دوستان چی عادی اگه عادی ریستور کنی اون وقت سر انلاک کردن به مشکل بر میخوری چند روز پیش به این مشکل برخوردم که باز باید مراحل ipad baseband رو انجام بدی و ریستور کنی پس کاستوم بساز شما رداسنو رو باز کن و بعد extras و بعد هم کاستوم رو بزن و فایل ipsw رو انتخاب کن راحته اعتماد کن و کاستوم بساز من با اصلی ریستور کردم و مشکلات رو میدونم در ضمن دوستان بنده هم مییدونم بیس باند از 0.6 بالا تر نمیره اما همون مشکلاتی که گفتم رو داره
            سلام دوست عزیز من بیس باند گوشیم 6.15 هست اگه الان ببرم به 5.1.1 میشه با ultrasnow گوشی رو آنلاک کرد ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hamid 666 نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز من بیس باند گوشیم 6.15 هست اگه الان ببرم به 5.1.1 میشه با ultrasnow گوشی رو آنلاک کرد ممنون
              بله ميشه .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                بله ميشه .
                ممنون دوست عزیز میشه مراحلش رو توضیح بدین؟ آیا باید کاستوم 5.1.1 بسازم؟ آیا باید دوباره آیپد بیس باند رو نصب کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid 666 نمایش پست ها
                  ممنون دوست عزیز میشه مراحلش رو توضیح بدین؟ آیا باید کاستوم 5.1.1 بسازم؟ آیا باید دوباره آیپد بیس باند رو نصب کنم؟
                  خير . نيازي نيست الزاما با كاستوم ريستور كنيد . توو پست 17 تا حدودي توضيح داده شده .

نظر

این مراحل رو برو بعد http://www.i-phone.ir/forums/thread36740.html بعدش این مراحل http://www.ijailbreak.com/cydia/ultr...-on-ios-5-1-1/ بعد نصب ultrasn0w
                    به این نکته هم توجه کنید

نظر

با عرض سلام و ادب ...
                      ببخشید که تایپیک رو از زیر خاک آوردم بالا ... یه سوال داشتم :من یه آیفون 3gs لاک با ورژن فعلی 4.3.3 دارم با بیس باند آیپد یعنی 6.15.0 ... میخوام به 5.1.1 آپدیت کنم ... ظاهرا باید فریمور کاستوم بسازم !!!!!! این فریمور کاستوم رو باید با ifaith بسازم یا با redsnow ؟؟؟؟؟؟ کدوم مخصوص این کاره ؟ ایا باز هم نیاز به تغییر دادن فایل هاست هست ؟تو رو خدا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ayroon نمایش پست ها
                        با عرض سلام و ادب ...
                        ببخشید که تایپیک رو از زیر خاک آوردم بالا ... یه سوال داشتم :من یه آیفون 3gs لاک با ورژن فعلی 4.3.3 دارم با بیس باند آیپد یعنی 6.15.0 ... میخوام به 5.1.1 آپدیت کنم ... ظاهرا باید فریمور کاستوم بسازم !!!!!! این فریمور کاستوم رو باید با ifaith بسازم یا با redsnow ؟؟؟؟؟؟ کدوم مخصوص این کاره ؟ ایا باز هم نیاز به تغییر دادن فایل هاست هست ؟تو رو خدا کمک کنید
                        الزاما نيازي به ريستور با كاستوم نيست. اما اگه ميخواين كاستوم بسازيد با اسنوبريز اين كار رو انجام بديد.

واسه ويرايش فايل هاست هم زمان ريستور مشخص ميشه. اگه ارور 3194 گرفتين يا فايل هاست رو ويرايش كنيد يا به يه درايو ديگه كاتش كنيد تا با يكيش جواب بگيريد.

نظر

اخه میگن اگر کاستوم بسازم ، دیگه بیس باندم آپدیت نمیشه ... برای همین من مشتاق کاستوم بودم ... چون دیگه حوصله دردسر و گیرکردن روی ریکاوری مد رو ندارم ... یه چیزی رو هم باید اعتراف کنم که از انگولک کردن فایل هاست خیلی میترسم ... چون تا حالا سابقه کار باهاشو نداشتم

نظر

فایل هاست که چیز خاصی نداره. قبل از شروع یه کپی ازش بگیر. اگه دیدی اتفاق بدی افتاد همون کپی رو برگردون سر جاش.
                            در ضمن اگه روی 6.15 هستی همین الان به 5.1.1 آپدیت کن و با رد اسنو 0.9.14 بیس بند رو دانگرید کن تا مشکل آنتن و GPS هم حل بشه.
                            الان بهترین موقع برای 3G ها و 3Gs هایی هست که بیس بند آیپد رو ریختن.

نظر

من 3gs با بيس باند 6.15 دارم ميخواستم دانگريد بيس باند كنم كه پس چند دقيقه ارور داد ونشد الانم رو رو كابل و لوگو گير گرد هركار ميكنم ريستورم نميشه چه بايد كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط arezo نمایش پست ها
                                من 3gs با بيس باند 6.15 دارم ميخواستم دانگريد بيس باند كنم كه پس چند دقيقه ارور داد ونشد الانم رو رو كابل و لوگو گير گرد هركار ميكنم ريستورم نميشه چه بايد كرد؟
                                بايد بريد تو رداسنو
                                گرينه exit recoxery رو بزنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X