اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای خرید new ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای خرید new ipad

سلام به همه دوستان
    من می خوام new ipad 4g 64 بخرم
    لطفا من رو راهنمایی کنید برای:
    1- چه چیز هایی رو موقع خرید باید در نظر بگیرم
    2- از کجا و کی بخرم که هم منصف باشه هم دستگاه درست بده
    با تشکر

سلام.

اطلاعات خاصی مد نظر نیست موقع خریدن که بخواین بدونید . مثلا چی منظورتونه؟
    حالا منصف بودن هم معناش ، اگه قیمته که اونقدری باهم تفاوت ندارن . ولی اینکه از یه جای معتبر که دله دزدی نباشه توش بخواین بخرین بهتون قول میدم پایتخت فعلا بهترین جاس. من از یه مغازه چندین آیفون و مک خریدم هیچ مشکلیم نداشتن. حالا اگه خواستید میگم اسمشو

نظر

من دیروز یدونه 16GB,4G, iPad 3 از تبریز از شرکت اسپیناس به قیمت ۱،۳۶۰،۰۰ تومان خریدم!
      فروشنده اونقدر حرفه ای بود که نذاشت به چیزایی که می خواستم دقت کنم ، دقت کامل داشته باشم فوری جعبه رو باز کرد سریع زد به itunes تا فعال کنه بعد از نیم ساعت گذاشت تا دستم به iPad بخوره!!!!!
      ویرایش توسط a.p.p.l.e : https://i-phone.ir/forums/member/69783-a-p-p-l-e در ساعت 03-05-2012, 10:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط a.p.p.l.e نمایش پست ها
        من دیروز یدونه 16gb,4g, ipad 3 از تبریز از شرکت اسپیناس به قیمت ۱،۳۶۰،۰۰ تومان خریدم!
        فروشنده اونقدر حرفه ای بود که نذاشت به چیزایی که می خواستم دقت کنم ، دقت کامل داشته باشم فوری جعبه رو باز کرد سریع زد به itunes تا فعال کنه بعد از نیم ساعت گذاشت تا دستم به ipad بخوره!!!!!
        همینه دیگه اون فروشنده بی شعور واسه اینکه بکنه تو پاچه آدم کلی ترفند بلده . این خریداره که باید حواسش باشه خیلیم جدی برخورد کنه. این قیمتی هم که میگید خیلی پایینه

نظر

نوشته اصلی توسط irezashah نمایش پست ها
          سلام.

اطلاعات خاصی مد نظر نیست موقع خریدن که بخواین بدونید . مثلا چی منظورتونه؟
          حالا منصف بودن هم معناش ، اگه قیمته که اونقدری باهم تفاوت ندارن . ولی اینکه از یه جای معتبر که دله دزدی نباشه توش بخواین بخرین بهتون قول میدم پایتخت فعلا بهترین جاس. من از یه مغازه چندین آیفون و مک خریدم هیچ مشکلیم نداشتن. حالا اگه خواستید میگم اسمشو
          مثلا پارت نامبر یا یک چیز خاصی که باید بدونم

من امروز پایتخت بودم از 1680 بود تا 1750 برنامه هم 80 100 میگفتن منظور از منصف بودن هم قیمت دستگاهه هم برنامه هاش
          به نظر شما از کدوم مغازه بگیرم. اگر مشکلی بود برام پ خ کنید

نظر

سلام من دیروز علاعدین بودم ط ششم 16 4g رو 1280 می فروختن

نظر

به نظر من اصلا نباید گول چرب زبونی و مهندس بازی این فروشنده های بعضاً زیر دیپلم رو خورد. پست شماره 3 رو که خوندم خیلی ناراحت شدم.
              خیلی راحت و خیلی جدی و بدون رودربایستی ( این خیلی مهم هستش ) از فروشنده میخوای که اول از همه چی باید دستگاه و بسته بندی اونو ببینی تا بعد تصمیم به خرید بکنید ... چون دارید پول میدید. اگه اون مشخصاتی که یک دستگاه آک بند واقعی که دوستان در تاپیکهای دیگه توضیح دادند و پارت نامبر رو کنترل کردید ، بعد درباره قیمت و اینکه دستگاه رو باز کنه یا نه صحبت کنید ... به هیچ عنوان نذارید هر کاری که خوده فروشنده خواست انجام بده و خجالت رو بذارید کنار.
              اینها رو به این خاطر میگم که بیشتر جاهایی که رفتم و دیدم .... به همین خاطر رفته تو پاچشون.
              حالا دوستانی که در زمینه مشخصات مخصوص آیپد جدید اطلاعات کاملتری دارند بیشتر شما رو راهنمایی میکنند.
              برای نرم افزار هم تو همین انجمن همه دوستان کمکتون میکنند ... به نظر من یک ریال به این فروشنده ها پول یا مفت ندید....!
              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 03-05-2012, 11:19 PM

نظر

فقط مطمن باشيد كه اكبند هست اونجور كه من از دوستان تهرانيم شنيدم خريد از علادين زياد جالب نيست
                اگر هم گفتن نرم افزار اجباريه اصلا قبول نكنيد خودتون گيفت كارد بخريد
                برنامه هاي مورد علاقه و كاربردي واسه خودتون رو ميخريد با ايدي خودتون امكان اپديت و نگه داري در كامپيوتر خواهيد داشت ولي در غير اين صورت خير

مبارك باشه پيشاپيش

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  به نظر من اصلا نباید گول چرب زبونی و مهندس بازی این فروشنده های بعضاً زیر دیپلم رو خورد. پست شماره 3 رو که خوندم خیلی ناراحت شدم.
                  خیلی راحت و خیلی جدی و بدون رودربایستی ( این خیلی مهم هستش ) از فروشنده میخوای که اول از همه چی باید دستگاه و بسته بندی اونو ببینی تا بعد تصمیم به خرید بکنید ... چون دارید پول میدید. اگه اون مشخصاتی که یک دستگاه آک بند واقعی که دوستان در تاپیکهای دیگه توضیح دادند و پارت نامبر رو کنترل کردید ، بعد درباره قیمت و اینکه دستگاه رو باز کنه یا نه صحبت کنید ... به هیچ عنوان نذارید هر کاری که خوده فروشنده خواست انجام بده و خجالت رو بذارید کنار.
                  اینها رو به این خاطر میگم که بیشتر جاهایی که رفتم و دیدم .... به همین خاطر رفته تو پاچشون.
                  حالا دوستانی که در زمینه مشخصات مخصوص آیپد جدید اطلاعات کاملتری دارند بیشتر شما رو راهنمایی میکنند.
                  برای نرم افزار هم تو همین انجمن همه دوستان کمکتون میکنند ... به نظر من یک ریال به این فروشنده ها پول یا مفت ندید....!
                  من خیلی چیزا یاداشت کرده بودم که اونجا دقت کنم که دستگاه آک هست یا نه ولی متاسفانه فرصت ندادن به من !
                  چندتا عکس هم از دستگاه میذارم ببینین میشه از عکسا فهمید که آک هست یا نه؟(زبانه iPad رو خودم ترکی انتخاب کردم)
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                  ویرایش توسط a.p.p.l.e : https://i-phone.ir/forums/member/69783-a-p-p-l-e در ساعت 03-05-2012, 11:39 PM

نظر

به نظر من شما نباید اجازه هیچ کاری رو به اونها میدادید.....در هر حال کاری که شده و نمیشه کاری کرد
                    از عکسهایی هم که گذاشتید من چیزه زیادی نمیتونم تشخیص بدم ... چون متاسفانه آیپد ندارم و تجربه ای هم ندارم که به شما بگم....!
                    البته یک نکته رو بگم ولی شاید ارتباطی نداشته باشه و دوستان بهتر میتونند نظر بدهند.
                    تو عکس اولی که نگاه کردم لبه محافظ روی صفحه در دو طرف لنز دوربین به نظر میاد که کمی هوا به زیر اون نفوذ کرده
                    این رو به این خاطر میگم که همین حالت برای گوشی خودم بعد از حدود یکسال کار کردن اینطوری شد...!
                    ولی مطمئنا دستگاه شما هنوز مدت زیادی نیست که به بازار اومده ..... شاید هم هنگام نصب کردن دقت کافی نکردند.
                    امیدوارم که هیچ مشکلی برای دیوایستون پیش نیاد و از کار کردن با اون لذت ببرید. مبارکتون هم باشه

نظر

سلام دوستان ......
                      بهتر نبود دوست عزیز این تاپیک رو تو قسمت سوالات قبل از خرید میزدی ؟؟؟
                      لطفا" به قوانین احترام بگذارید ......
                      ممنون .

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                        فقط مطمن باشيد كه اكبند هست اونجور كه من از دوستان تهرانيم شنيدم خريد از علادين زياد جالب نيست
                        اگر هم گفتن نرم افزار اجباريه اصلا قبول نكنيد خودتون گيفت كارد بخريد
                        برنامه هاي مورد علاقه و كاربردي واسه خودتون رو ميخريد با ايدي خودتون امكان اپديت و نگه داري در كامپيوتر خواهيد داشت ولي در غير اين صورت خير

مبارك باشه پيشاپيش
                        ضمن تایید باید خدمتتون عرض کنم از علادین آیفون ۴اس گرفتم (فروشنده جلو چشمم سیم کارتو پانچ کرد و انداخت و ... سریعم بستش) اوردم خونه دیدم هم عکس روشه هم برنامه روشه هم لیست تماس ...
                        واقعا نمیدونم چی بگم

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط blackmak50 نمایش پست ها
                          سلام به همه دوستان
                          من می خوام new ipad 4g 64 بخرم
                          لطفا من رو راهنمایی کنید برای:
                          1- چه چیز هایی رو موقع خرید باید در نظر بگیرم
                          2- از کجا و کی بخرم که هم منصف باشه هم دستگاه درست بده
                          با تشکر
                          داداش از اینجا بخر یکم پول بیشتر میدی ولی خیالت راحته
                          Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G-64GB - تبلت اپل آی پد نسخه ۳ وایفای + 4 جی - 64 گیگابایت

نظر

عزيز براي اطمينان برو ساپورت اپل اگه همون روز فعال شده بود بايد از گارانتي يكسال مونده باشه
                            ساپورت

نظر

نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                              سلام دوستان ......
                              بهتر نبود دوست عزیز این تاپیک رو تو قسمت سوالات قبل از خرید میزدی ؟؟؟
                              لطفا" به قوانین احترام بگذارید ......
                              ممنون .
                              شرمنده
                              نمی دونستم این تاپیک هست

نظر

صبر کنید ..
                              X