اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرویس کلود آمازون برای مک منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرویس کلود آمازون برای مک منتشر شد

در روز هایی هستیم که شرکت ها برای نبرد میدان جدیدی پیدا کردند . سرویس های کلود زیادی در یک سال اخیر رونمایی شدند که هر یک مزایا و معایب خاصی دارند . شرکت هایی مثل اپل با iCloud ٬ مایکروسافت با Skydrive ٬ گوگل با Google Drive یا شرکت های کوچک دیگری مثل Dropbox یا SugarSync از بازیگران اصلی این میدان نبرد هستند . سرویس کلود آمازون با اینکه سال پیش منتشر شده بود ولی نسخه ای برای کار روی دیوایس های دیگر نداشت و عملا بسیار محدود بود . اما سرویس آمازون از انتشار نسخه مک و ویندوز سرویس کلود این شرکت خبر داد .

آمازون کلود با ارائه ۵ گیگابایت حافظه رایگان برای کاربران و انتخاب فضاهای دیگر تا ۱۰۰۰ گیگابایت با پرداخت حق اشتراک این سرویس را ارائه کرده است .
    در اینجا ما بر روی نسخه مک آن تمرکز بیشتری خواهیم کرد .
    نخست می توانید از فروشگاه نرم افزاری آمازون اپلیکشن این سرویس را برای مک دانلود کنید

بعد از نصب با امکانات ویژه ای از این سرویس کلود روبرو خواهید شد . اول باید گفت که این سرویس به مانند iCloud محدودیت ارسال هر فایلی به فضای کاربران ندارد . بعد از نصب آیکون این برنامه به Menu bar اضافه می شود .
    و براحتی می توانید با دراگ فایل ها بر روی آیکون فایل خود را منتقل کنید یا با کلیک راست بر روی هر فایلی آن را کلود فرستاد .

i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

امروزی آپدیتی برای این اپلیکیشن این سرویس کلود ارائه شد. این آپدیت به کاربران اجازه می دهد به طور مستقیم به آلبوم های عکس نرم افزار iphoto متصل شده و آنها را به سرویس کلود ارسال نمایند.

i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

از طریق یکی از دوستان (rezashah) با itunes match اشنا شدم حالا هم تو فکر خرید storage هستم
      حقیقتا هیچی به icloud نمیرسه
      اینکه همه چی نظم داره مهمِ ،، اینکه sync راحتِ
      وگرنه media fire نامحدودِ فضاش

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
        از طریق یکی از دوستان (rezashah) با itunes match اشنا شدم حالا هم تو فکر خرید storage هستم
        درسته میگن مثلا البوم های موسیقی تو میدی به ایتونز مچ بعد کیفیت ایتونزشون میکنه؟(منظورم اینه که ورژن سی دی رو تیدیل میکنه به ایتونز ورژن)

نظر

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
          درسته میگن مثلا البوم های موسیقی تو میدی به ایتونز مچ بعد کیفیت ایتونزشون میکنه؟(منظورم اینه که ورژن سی دی رو تیدیل میکنه به ایتونز ورژن)
          فک کنم از سایت های دیگه لینک mp3 میده

نظر

من توسط روش زیر یک فایل RAR را توی DropBox آپلود میکنم!

و الان میتونم برم توی یک کامپیوتر دیگه فایل مورد نیازم را download کنم .
            حالا سوال من از شما اینکه چطوری فایلهای مورد نیازتون مثلا یک فایل RAR را توی iCloud میفرستید ؟که بصورت Cloud جایی دیگه استفاده کنید ؟

ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 05-10-2012, 02:13 AM
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها

حالا سوال من از شما اینکه چطوری فایلهای مورد نیازتون مثلا یک فایل RAR را توی iCloud میفرستید ؟که بصورت Cloud جایی دیگه استفاده کنید ؟
              [/SIZE]
              icloud که کلا سینک میکنه فقط مثل آیتونز
              میشه از برنامه evernote هم استفاده کرد
              عالیه
              بر روی همه پلت فرم ها هم اجرا میشه
              این مهمترین ویژگی اونه
              ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 05-10-2012, 02:50 AM

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                icloud که کلا سینک میکنه فقط مثل آیتونز
                میشه از برنامه evernote هم استفاده کرد
                عالیه
                بر روی همه پلت فرم ها هم اجرا میشه
                این مهمترین ویژگی اونه
                من میدونم کار iCloud این نیست!در واقع این سوال میخوام خطاب به دوست عزیر که میگه هیچی مثل iCloud نمیشه این را می پرسم بدونم چی دیدن از iCloud که میگن هیچی مثل iCloud نمیشه و اون را با MediaFire مقایسه کردن!
                ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 05-10-2012, 03:01 AM

نظر

من میدونم ! میخوام خطاب به دوست عزیر که میگه هیچی مثل iCloud نمیشه این را می پرسم بدونم چی دیدن از iCloud که میگن هیچی مثل iCloud نمیشه!
                  درسته من سریع خوندم متوجه نشدم منظور شما چیه
                  icloud هم بدون اینکه لازم باشه اطلاعاتت رو خودت دسته بندی کنی خودش منظم میکنه و ذخیره میکنه خیلی راحت هم دوباره بازیابی میشه
                  اما خب تو این زمینه ای که گفتین بله حق با شماست
                  سرویس یی مثل dropbox یا google drive یا evernote در این مواقع حالت مکمل دارن

نظر

سرویس کلود آمازون برای مک منتشر شد

من توسط روش زیر یک فایل RAR را توی DropBox آپلود میکنم!

و الان میتونم برم توی یک کامپیوتر دیگه فایل مورد نیازم را download کنم .

احسان جان شما تو ايديواس فايل رار ميخواي چيكار ؟
                    من از اينكه فايلهام ( عكسها ، فيلمها ، آهنگها ) رو سينك ميكنم لذت ميبرم
                    تو ايدوايس هرچي دارم رو مك هم دارم
                    من اين انتظارو ازش دارم كه انجام ميده
                    جيلبريك نميكنم وگرنه فايل رار هم ميشه تو ايكلود اپلود كرد و از سايتش تو هر pc استفاده كرد

نظر

احسان جان شما تو ايديواس فايل رار ميخواي چيكار ؟
                      من از اينكه فايلهام ( عكسها ، فيلمها ، آهنگها ) رو سينك ميكنم لذت ميبرم
                      تو ايدوايس هرچي دارم رو مك هم دارم
                      من اين انتظارو ازش دارم كه انجام ميده
                      جيلبريك نميكنم وگرنه فايل رار هم ميشه تو ايكلود اپلود كرد و از سايتش تو هر pc استفاده كرد
                      Cloud که مربوط به iDevice فقط نیست! مربوط به همه دستگاه ها هست! از PC گرفته تا مک و android و . . . اصلا شما فایلهاتو توی Cloud میفرستی که مثل ابر هرجا باشه و بتونین ازش استفاده کنید اونم توی هر نوع سیستمی و با هر سیستم عاملی! در واقع iCloud بهتر بود اسمش iBackup بود. چون خر فایلی را نمیشه درونش فرستاد! من ۱۰۰٪ همه فایلهای مورد نیاز انسان عکس و موزیک ننیس

نظر

صبر کنید ..
                      X