اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد محافظ صفحه نمایش و کیف آیپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد محافظ صفحه نمایش و کیف آیپد جدید

با سلام به دوستان عزیز.من چند روز پیش که تایلند بودم نسخه 64 گیگ آیپد جدید در مدل وای فای + 4g خریدم و همونجا دادم یه طلق محافظ صفحه نمایش روش انداختن.اونجا من مدل مات رو انتخاب کردم ولی وقتی اومدم ایران و روشن کردم آیپد رو دیدم این طبق مدل مات یه جورایی رزولیشن واقعی آیپد رو نشون نمیده واسه همین پشیمون شدم و از روش این طلق رو دراوردم و اونقت فهمیدم که چه رزولیشن دیوونه کننده ای داره.ولی دوستان خوب بدون طلق حالا بدجوری روی صفخه اش اثر انگشت باقی میمونه و لک می افته.اینکه بهترین حالت برای پاک کردن لک صفحه نمایش چیه؟اشکال نداره از دستمال مرطوب استفاده کنیم یا صدمه میزنه به صفحه نمایش؟و اینکه به نظر شما بهترین محافظ صفحه نمایش چیه؟و بهتره که مدل شفافش رو بگیرم؟

یه سوال دیگه هم دوستان در مورد کیف ایپد دارم.من زیاد علاقه ای به اسمارت کاور ندارم و خوب ترجیح میدم که یه کیف بگیرم که کارم تموم شد اون رو تو کیف بگذارم.به نظر شما چه مدلی خوبه؟

با سپاس

این برند ها تایید شده هستند:
    speck
    griffin

هم برای محافظ صفحه و هم برای کیف

نظر

برای پاک کردن من از دستمال عینک یا مانیتور استفاده میکنم خیلی خیلی عالیه
      برای طلق هم شفاف خیلی خوبه speckمارک خوبیه

کاور هم یه سر اینجا بزن مدل های زیادی داره

نظر

دوستان این مدل خوبه بگیرمش ؟

رایانه و ماشین های اداری :: اپل :: iPad & Accessories :: کیس و کاور iPad :: کاور Sleeve Stand Pink for iPad 2/New iPad - چاره: فروشگاه اینترنتی

نظر

دوستان من تا الان نزدیک 50 تومن پول بابت محافظ صفحه نمایش دادم و هنوز هم محافظ ندارم.دادم یه دونه شفافش رو واسم زدن ولی باز کندمش!چون زیرش چندتا حباب بود اعصابم رو میریخت به هم.به نظرتون چیکار کنم؟میگم قید محافظ رو بزنم.و یه کیف خریدم که اسمارت کاور هم هست ولی واسه ایپد 2 هستش و مشکل داره واسه آیپد جدید چیکار کنم به نظر شما؟

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
            دوستان من تا الان نزدیک 50 تومن پول بابت محافظ صفحه نمایش دادم و هنوز هم محافظ ندارم.دادم یه دونه شفافش رو واسم زدن ولی باز کندمش!چون زیرش چندتا حباب بود اعصابم رو میریخت به هم.به نظرتون چیکار کنم؟میگم قید محافظ رو بزنم.و یه کیف خریدم که اسمارت کاور هم هست ولی واسه ایپد 2 هستش و مشکل داره واسه آیپد جدید چیکار کنم به نظر شما؟
            یه برچسب moshi بگیرید ضد حباب
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
              شما جایی که میرید براتون محافظ بچسبونه باهاش شرط کن اگر زیرش حباب افتاد من هزینه براش نمیدم

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

منم تا الان ۳ تا محافظ کرفتم همشونو کندم! همشو به غیر از یکیشو خودم چسبوندم کلا به درد نمیخوره آي*پد میگیری ۹ ماه کار میکنی خراب میشه (یعنی از قیافه میفته! ) یکی تازشو میگیری
                .:amgr:.

نظر

ممنون از پاسختون.یعنی دوستان قید محافظ رو بزنم بهتره؟در مورد کیف هم خدارو شکر فروشنده قبول کرد که فردا برم پس بدم کیف رو!

بعد اینکه ببخشید این برچسب ضد حباب moshi کجا هست ازش؟و اینکه شفاف هستش که تغییری تو صفحه نمایش ایجاد نکنه؟!

نظر

من یه دونه کیف چرمی درسا گرفته بودم خیلی خوشگل و با کلاس بود. البته بعدش به اسمارت کاور رو آوردم. چون آیپد بدون اسمارت کاور معنی نداره

نظر

من يه بار ديدم كه وقتي ميخان محافظ صفحه بچسبون قبلش روي شيشه گوشي ايفون رو آب ميزنن يا همچين چيزي كه فكر كنم حباب نمونه زيرش

فكر كنم شبيه همون چيزي هستش كه وقتي ميخوان شيشه ماشين رو دودي كنن قبلش با اسپري اب ميزنن

يعني اينجوري درستته؟

نظر

من که دادم برچسب بزنن کل صفحه رو چسب نواری چسبوند بعد قشنگ چسبو محکم فشار داد رو صفحه و بعد از 5 دقیقه چسب رو دراورد و چسب با خودش هرچی کثیفی و لک بود از رو صفحه برداشت بعد برچسب مخافظ رو که زد دیگه حتی یه جباب نیفتاد!

دوستان یه سوال دیگه!به نظر شما اسمارت کاور به درد آیپد میخوره؟!من یه کیف موشی گرفتم که آیپدم رو میذارم داخلش راستش خیلی اعتقادی به اسمارت کاور ندارم و فکر میکنم چیز زیاد کارامدی نیست!نظر شما چیه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                          من که دادم برچسب بزنن کل صفحه رو چسب نواری چسبوند بعد قشنگ چسبو محکم فشار داد رو صفحه و بعد از 5 دقیقه چسب رو دراورد و چسب با خودش هرچی کثیفی و لک بود از رو صفحه برداشت بعد برچسب مخافظ رو که زد دیگه حتی یه جباب نیفتاد!

دوستان یه سوال دیگه!به نظر شما اسمارت کاور به درد آیپد میخوره؟!من یه کیف موشی گرفتم که آیپدم رو میذارم داخلش راستش خیلی اعتقادی به اسمارت کاور ندارم و فکر میکنم چیز زیاد کارامدی نیست!نظر شما چیه؟!
                          من خودمم کیف موشی دارم و راضی هستم.

نظر

میشه از این کیف موشی لینک خریدی چیزی بهم بدین ؟ مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
                              میشه از این کیف موشی لینک خریدی چیزی بهم بدین ؟ مرسی
                              من اینو گرفتم بسیار هم راضی هستم اسمارت کاور هم دارم ولی از moshi استفاده میکنم

رایانه و ماشین های اداری :: اپل :: iPad & Accessories :: کیس و کاور iPad :: کاور Origo White - چاره: فروشگاه اینترنتی

نظر

صبر کنید ..
                              X