اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه wifi passwords

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه wifi passwords

سلام به همه بچه های انجمن میخواستم برنامه wifi passwords رو بهتون معرفی کنم شاید یه جاهایی به دردتون بخوره

کار این برنامه اینه که شما هر وایرلسی که بهش کانکت شدید پسورد اونهارو بهتورن نشون میده بدرد کسایی میخوره که میخوان دوباره با یه دیوایس دیگه به اون وایرلس مورد نظر کانکت بشن اما پسوردشو فراموش یا ندارن .

امیدوارم که بدردتون بخوره
    در ضمن توی سورس BigBoss هست

خیلی معذرت میخوام اومدم توی مبحث cydia تاپیک بزنم اما اشتباه شد منو ببخشید
    ویرایش توسط misagh_ghorbani : https://i-phone.ir/forums/member/48502-misagh_ghorbani در ساعت 01-05-2012, 09:12 PM

نوشته اصلی توسط misagh_ghorbani نمایش پست ها
    سلام به همه بچه های انجمن میخواستم برنامه wifi passwords رو بهتون معرفی کنم شاید یه جاهایی به دردتون بخوره

کار این برنامه اینه که شما هر وایرلسی که بهش کانکت شدید پسورد اونهارو بهتورن نشون میده بدرد کسایی میخوره که میخوان دوباره با یه دیوایس دیگه به اون وایرلس مورد نظر کانکت بشن اما پسوردشو فراموش یا ندارن .

امیدوارم که بدردتون بخوره
    در ضمن توی سورس bigboss هست

خیلی معذرت میخوام اومدم توی مبحث cydia تاپیک بزنم اما اشتباه شد منو ببخشید
    کاش چند اسکرین شات از محیط برنامه میزاشتید

نظر

فقط یک بدی داره پسورد ها رو نگه نمیداره و اگر یک wifi رو از لیست پاک کنید ا این برنامه هم پاک شده ( ما میخواستیم با این برنامه پسورد wifi مدرسمونو دربیاریم که خیلی حالمونو گرفت! )

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        فقط یک بدی داره پسورد ها رو نگه نمیداره و اگر یک wifi رو از لیست پاک کنید ا این برنامه هم پاک شده ( ما میخواستیم با این برنامه پسورد wifi مدرسمونو دربیاریم که خیلی حالمونو گرفت! )
        مثل ما
        تازه خوبه ما پسورد رو هم دربیاریم فایروال داره

نظر

يعني نميشه رمز واي فاي يه جارو در اورد ؟
          من نگرفتم :d

نظر

نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
            يعني نميشه رمز واي فاي يه جارو در اورد ؟
            من نگرفتم :d
            تا زمانی که توستینگ wifi رو پاک نکنی پسور هست ولی اگر در سنینگ wifi گزینه forget this network رو بزنی دیگه از لیست برنامه هم پاک میشه!

نظر

آخه برنامه اسکرین شات نداره که بذارم وگرنه حتما این کارو میکردم . چون وقتی بازش میکنی لیست اسم وایرلس ها و پسورهاشونو بهت نشون میده . من این موضوع رو خیلی وقته میدونستم اولش سرچ کردم توی انجمن دیدم کسی پستشو نزده گفتم بزنم شاید بدرد بخوره

نظر

به نظر میرسه برنامه جالبی باشه ؛ متاسفانه امکان تستش رو ندارم وگرنه برای خرابکاری خیلی خوبه

نظر

آخه برنامه اسکرین شات نداره که بذارم وگرنه حتما این کارو میکردم . چون وقتی بازش میکنی لیست اسم وایرلس ها و پسورهاشونو بهت نشون میده . من این موضوع رو خیلی وقته میدونستم اولش سرچ کردم توی انجمن دیدم کسی پستشو نزده گفتم بزنم شاید بدرد بخوره
                  یعنی وایرلس هایی که تا حالا بهش کانکت نشدیم هم رمزشون میاد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نه خیر اول باید به اون وایرلس ها کانکت بشید بعد پسورد به شما نمایش داده میشه !

نظر

دوستان من يه كمك ميخوام

ما رمز واي فاي مدرسمون رو گير آورديم بعد از مدتي اومدن اسم واي فاي و رمزشو تغيير دادن تومن گير آورديم چند روز پيش اومدن بازم اسم و رمز

رو تغيير دادن

الان هيچ راهي نيست من پسورد جديد رو بدست بيارم؟

نظر

خيلي برنامه باحاليه.چنين برنامه اي واسه ويندوز هم هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                          خيلي برنامه باحاليه.چنين برنامه اي واسه ويندوز هم هست؟
                          من ندیدم واسه ویندوز

نظر

نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
                            دوستان من يه كمك ميخوام

ما رمز واي فاي مدرسمون رو گير آورديم بعد از مدتي اومدن اسم واي فاي و رمزشو تغيير دادن تومن گير آورديم چند روز پيش اومدن بازم اسم و رمز

رو تغيير دادن

الان هيچ راهي نيست من پسورد جديد رو بدست بيارم؟
                            نه دوست عزیز باید به مودم دسترسی داشته باشی . یا از طریق برنامه های خاص هک کنی مودمو

نظر

نه دوست عزیز باید به مودم دسترسی داشته باشی . یا از طریق برنامه های خاص هک کنی مودمو
                              يه برنامه براي هك ميگيد؟

نظر

صبر کنید ..
                              X