اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه wifi passwords

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان گرامي برنامه اي براي هك با گوشي ايفون واسه هك مودم ، وايرلس سراغ دارين..

نظر

واسه من كه خيلي برنامه خوبي بود...
      يعني مي تونم بگم عالي!
      خيلي به درد بخوره. پيشنهاد مي كنم حتما نصب كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
        يه برنامه براي هك ميگيد؟
        نه عزیز واسه آیفون چیزی نیست فعلا

نظر

نوشته اصلی توسط nerdesin نمایش پست ها
          دوستان گرامي برنامه اي براي هك با گوشي ايفون واسه هك مودم ، وايرلس سراغ دارين..
          خیر متاسفانه فعلا هیچ نرم افزاری واسه آیفون نیست

نظر

نوشته اصلی توسط misagh_ghorbani نمایش پست ها
            خیر متاسفانه فعلا هیچ نرم افزاری واسه آیفون نیست
            مگه برای مک هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط partovei نمایش پست ها
              مگه برای مک هست؟
              نه دوست عزیز کلا برنامه برای هک وایرلس وجود نداره . شما باید از طریق کامپیوتر با برنامه های خاص کار کنید که حوصله میخواد

نظر

نوشته اصلی توسط misagh_ghorbani نمایش پست ها
                نه دوست عزیز کلا برنامه برای هک وایرلس وجود نداره . شما باید از طریق کامپیوتر با برنامه های خاص کار کنید که حوصله میخواد
                و حتی سیستم عامل خاص!

این سیستم عامل رو برای این کار ساختن : BackTrack Linux - Penetration Testing Distribution

نظر

تو ویندوز هم میتونید با commview for wifi و یک برنامه ی دیگه ای این کار رو بکنید البته من خودم جواب نگرفتم ولی می گن پسوورد wep رو می شه با این هک کرد

نظر

سلام
                    شاید اینجا جاش نباشه
                    ولی این برنامه BackTrack Linux را من دارم به همراه فیلم آموزشی
                    فقط میخوام بدونم که سیستم باید مشخصات خاصی باشه...؟ از نظر سخت افزاری منظورمه

نظر

برنامه سیدیا هست تو اپ استور چرا انتقال شده؟

نظر

ایول
                        عالی بود
                        خیلی حال داد

نظر

این برنامه پسورد های saveشده رو نشون میده و واسه هک و اینجور چیزا نیست

با لینوکس backtrack پسورد های wep رو راحت میشه هک کرد ولی wpa رو باید از روش bruteforce استفاده کرد که کلی هم وقت میخواد و حوصله
                          یه برنامه ای هم واسه ویندوز هست که پسورد های saveشده رو نشون میده . البته تو ویندوز 7 که از طریق خود ویندوز میشه دید .

نظر

دوستان سیستم عامل بکترک برای این کار هست و محیط گرافیکی داره. اگر با محیط تکست مشکلی ندارید اسلکویر یا آرچ هم سیستم عاملهای خوبی هستند. این سیستم عاملها همه لینوکس هستند و نصبشون هم راحته.
                            ولی اگر حوصله تکست و محیط متنی رو ندارید بکترک بهترینه. بکترک 5 امکان نصب کنار ویندوز رو هم داره و میتونید ازش راحت استفاده کنید.

Sent from A8C CPU using tapatalk

نظر

سلام دوستان،من يه برنامه براى هك واى فاى ميخوام مثل اندرو دامپر براى اندرويد

نظر

نوشته اصلی توسط roham&ebrahim نمایش پست ها
                                سلام دوستان،من يه برنامه براى هك واى فاى ميخوام مثل اندرو دامپر براى اندرويد

دوست عزیز اپل خیلی قانون مدار تر از این حرفاست....من تا به حال همچین چیزی برای ایفون ندیدم...بعید میدونم تو فروشگاه قانونی اپل بتونید پیدا کنید....

نظر

صبر کنید ..
                                X