اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت پایین سیستم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت پایین سیستم

بتازگی به OS 10.7 مشرف شدم. سرعت سیستمم خیلی پایینه ، تقریبا میشه گفت زیاد هم مهنگ میکنه. با اپدیت کردن مشکلم حل میشه یا بخاطر کانفیگ پایین دستگاهمه که اینجوریه؟
    mac book 13" 2008 cor2 duo, 2G ram
    ویرایش توسط m_ensafi : https://i-phone.ir/forums/member/21335-m_ensafi در ساعت 02-05-2012, 02:51 PM

حتما آپدیت ها رو منظم انجام بده.
    رم دستگاهتون هم خیلی کمه.

نظر

نوشته اصلی توسط m_ensafi نمایش پست ها
      بتازگی به OS 10.7 مشرف شدم. سرعت سیستمم خیلی پایینه ، تقریبا میشه گفت زیاد هم مهنگ میکنه. با اپدیت کردن مشکلم حل میشه یا بخاطر کانفیگ پایین دستگاهمه که اینجوریه؟
      mac book 13" 2008 cor2 due, 2G ram
      البته برای اولین بار که نصب میشه mac os شروع به index کردن فایلها میکنه برای spotlight و چند ساعت طول میکشه این قضیه ، برای این ببینید در حال انجام هست یا خیر روی ذربین بالا سمت راست(SPOTLIGHT) کلیک کنید و ببینید آیا چیزی در حال پردازش هست ، همچنین روی عدسی ذره بین هم نقطه ای خاموش و روشن میشه اگر در این حالت باشه.
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

البته ایندکس شده و چند روزی هم گذشته. احتمالا رم جواب نمیده. مثلا ۲ تا برنامه بازت بشه ۳ تا دیگه کم کم یواش میشه سیستم. حالا نمیدونم بزارم اپدیت هم بشه یا کلا رجعت کنم به همون اسنو؟

نظر

البته ایندکس شده و چند روزی هم گذشته. احتمالا رم جواب نمیده. مثلا ۲ تا برنامه بازت بشه ۳ تا دیگه کم کم یواش میشه سیستم. حالا نمیدونم بزارم اپدیت هم بشه یا کلا رجعت کنم به همون اسنو؟
          شما بذار آپدیت بشه و اگه در توانتون هست، رم رو ارتقا بدید درست میشه.
          حالا ضرری نداره اگر هم خواستی میتونی یه بار دیگه از اول نصب کنی اگه همینجوری بود، کارایی که گفتم انجام بده.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
            شما بذار آپدیت بشه و اگه در توانتون هست، رم رو ارتقا بدید درست میشه.
            حالا ضرری نداره اگر هم خواستی میتونی یه بار دیگه از اول نصب کنی اگه همینجوری بود، کارایی که گفتم انجام بده.
            رم رو خودمم میتونم تهیه کنم ارتقا بدم؟ تا چقد ارتقا بدم با بقیه سیستم جوره؟

نظر

رم رو خودمم میتونم تهیه کنم ارتقا بدم؟ تا چقد ارتقا بدم با بقیه سیستم جوره؟
              فکر کنم تا ۸ بخوره.
              در مورد رم خودم دارم جستجو می کنم تا یه چیز مطمئن و خوب گیر بیارم، اما هنوز به نتیجه ای نرسیدم.
              الان رم ۴ روشه، میخوام برسونم به ۸.
              دوستان اگه رم خوب و فروشگاه خوب سراغ دارن، معرفی کنن لطفا.

نظر

صبر کنید ..
              X