اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک مشکل عجیب در ایفون 3gs که از چین اورده شده!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک مشکل عجیب در ایفون 3gs که از چین اورده شده!

با سلام خدمت اساتید محترم و کاربران گرامی.یک ایفون 3gs رو که ادعا شده از چین اورده شده برای رفع ایراد به دستم رسیده.این ایفون روی لوگوی اپل گیر کرده و هر ده الی پانزده ثانیه لوگوی اپل میرود و دوباره می اید.اصلا بالا نمی امد تا بدونم رو چه ورژنی است ،لاک است یا انلاک و ....اون رو به شارژر وصل کردم و گذاشتم کنارتا اینکه دیدم بالا اومد (البته برای ده تا دوازده ثانیه)و دوباره رفت روی لوگوی اپل و دوباره هر ده تا پانزده ثانیه مثل قبل لوگو میرود و دوباره میاید.توی اون ده ثانیه ای که اومد بالا سریع به setting دستگاه رفتم ودیدم رو ورژن 4.0 است و بیسباند 4.12.01 .در ضمن دستگاه جیلبرک بودو چند تا پکیج از سایدیا که به زبان چینی و لوگو های عجیب و غریب که تا حالا ندیده بودم روش نصب بود.تصمیم گرفتم دستگاه رو به صورت قانونی به 5.1 ریستور کنم (چه در حالت dfu و چه در حالت recovery mode و چه با برنامه ireb 5 و چه با مک و چه با ویندوز )در اواسط ریستور با ارور 1611 مواجه میشم.عقیده خودم اینه که به علت روشن و خاموش شدن مداوم اجازه ریبوت شدن و در حالت dfu بودن (که امکان داره سخت افزاری باشه )در طول ریستور رو نمیده و عملیات ریستور رو ناموفق میکنه.جای پورت ها رو هم عوض کردم و کابل رو هم عوض کردم ولی جواب نداد.بیش از ده بار تست کردم نشد که نشد .واقعا کلافه شدم .تا حالا همچین جیزی ندیده بودم.سیکل مرتبی تو بالا اومدن نداره و یک بار هم که دوباره بعد از بالا اومدن reset all setting کردم (گفتم شاید اینطور لوگو ثابت بشه)باز هم فرقی نکرد.با کاستوم هم باز همین ارور رو داد.توسایت های خارجی هم تحقیق کردم 1611 رو سخت افزاری دونسته بودند.دوستان و اساتید راه کاری به ذهنشان میرسد؟ممنون میشم.

به نظر منم سخت افزاریه ! ( کار هاش شبیه مشکلات سخت افزاری هست چون خودم تجربش کردم ولی نه روی ایفون )

نظر

پيشنهاد ميكنم يه بار واسه امتحان هم كه شده ، گوشي رو خاموش كنيد و بزاريد نيم ساعت شارژ شه . بعد به dfu ببريد و با كاستوم 4.1 ريستور كنيد .

نظر

با سلام اول اینکه به احتمال زیاد مشکل برای باطری هست دوم اینک گوشی احتمالا لاک هست شما اول به ورژن مطمعن ببر بعد اگر ok بود بعد برو به 5.1

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          پيشنهاد ميكنم يه بار واسه امتحان هم كه شده ، گوشي رو خاموش كنيد و بزاريد نيم ساعت شارژ شه . بعد به dfu ببريد و با كاستوم 4.1 ريستور كنيد .
          ارور 1611

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
            با سلام اول اینکه به احتمال زیاد مشکل برای باطری هست دوم اینک گوشی احتمالا لاک هست شما اول به ورژن مطمعن ببر بعد اگر ok بود بعد برو به 5.1
            ارور 1611

نظر

با سيستم ديگه اي هم تست كردين . ممكنه ايراد از پورت usb هم باشه !

نظر

دادش می گی گوشی رو خاموش کن بگذار شارژ شه

اپل ها کلا خودکار روشن می شند و....

نظر

بعد از اينكه به شارژ زدن و روشن شد، خاموش نميشه !؟
                  البته فكر ميكنم اگه گوشي رو به dfu هم ببرن و ريستور نكن گوشي شارژ شه.

نظر

شما گوشی رو ببر تو ریکاوری مد، بعد با tiny گزینه fix recovery رو بزن، بعدش ریستور کن ببین میشه یا نه.
                    کلا اگه حل شدنی باشه، مشکلش برمیگرده به recovery mode.
                    http://theiphonewiki.com/wiki/index....rs#Errors_16xx
                    اگه هیچکدوم هم نشد، یه بار دیگه جیلبریکش کن.

نظر

صبر کنید ..
                    X