اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فايل هاي ويدئويي و انتقال عكس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فايل هاي ويدئويي و انتقال عكس

فايل هاي ويدئويي را گوشيم قبول نمي كند و چطوري بايد از گوشي به pc عكس ها را انتقال داد؟ گوشيم 4s مي باشد

فقط فایل های mp4 رو می تونی با video ی خود گوشی سینک کنی و برای عکس ها هم تو کامپیوتر فولدر درست کن و بعدش تو آیتیونز تو قسمت فوتو مسیر رو مشخص کن و سینک کن

در مورد سایر فرمت فیلم ها هم باید اول یه پلیر نصب کنی و با اون منتقل کنی

نظر

فايل تصويري قبلا ريختم ولي الان همون فايلو قبول نميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط eteimuri نمایش پست ها
        فايل هاي ويدئويي را گوشيم قبول نمي كند و چطوري بايد از گوشي به pc عكس ها را انتقال داد؟ گوشيم 4s مي باشد
        چك كنيد ببينيد توو آيتونز تيك سينك قسمت ويدئو ها خورده ؟

واسه انتقال عكس هاي گرفته شده با گوشي به pc هم ميتونيد گوشي رو pc وصل كنيد و بعد از اينكه گوشي شناسايي شد my computer رو باز كنيد . يه فولدر به اسم گوشيتون ايجاد شده كه عكس هاي گرفته شده با گوشي داخل اون فولدره . از اونجا عكس ها رو كپي كنيد ...

نظر

سلام دوستان
          من چند وقت پیش گوشمو خاموش کردم وقتی روشنش کردم کلیه عکسهام پاک شد بود ،لازم به توضیح هاست که خودم با سدیا جیلبرک کردم حل این به کنار الان هر کار میکنم نمیتونم از طریقه آیتونز چیزی رو گوشیم بریزم و فقط از اینستالوس یا برنامه های رایگان اپل آن هم از خود گوشی میتونم دانلود کنم کسی میتونه راهنمایی بکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط simplex_sigma نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من چند وقت پیش گوشمو خاموش کردم وقتی روشنش کردم کلیه عکسهام پاک شد بود ،لازم به توضیح هاست که خودم با سدیا جیلبرک کردم حل این به کنار الان هر کار میکنم نمیتونم از طریقه آیتونز چیزی رو گوشیم بریزم و فقط از اینستالوس یا برنامه های رایگان اپل آن هم از خود گوشی میتونم دانلود کنم کسی میتونه راهنمایی بکنه؟
            آيتونز گوشي رو نميشناسه يا فايل ها سينك نميشن ؟*

نظر

با سلام
              عضو جدیدم وایفون 4s دارم ایا اموزش ایتونز میشه لینک بدید از کجا ببینم

نظر

این تاپیک ها رو ببینید:
                آموزش ها - انجمن تخصصی آیفون
                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                X