اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لیست برنامه و بازی های سازگار با iAP Cracker

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

روی 5.1.1 با چه سورسی دانلود کنم هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکرد و اون سورسی هم که نوشته بود نوشت اینولیده ضنما با آیپد اینکارو کردما نه با آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_n_006 نمایش پست ها
      روی 5.1.1 با چه سورسی دانلود کنم هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکرد و اون سورسی هم که نوشته بود نوشت اینولیده ضنما با آیپد اینکارو کردما نه با آیفون
      ورژن جدید iAP Cracker ارائه شد

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

دوستان لیست موجود رو می تونید با دریافت و نصب iAP Cracker List از سورس cydia.xsellize.com هم در دیوایس خود داشته باشید .

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

دوستان یکی نیست به ما بگه چطوری باید از این برنامه خرید کنیم ؟نصبش کردم ولی پیداش نمیکنم

نظر

نوشته اصلی توسط rezaya نمایش پست ها
            دوستان یکی نیست به ما بگه چطوری باید از این برنامه خرید کنیم ؟نصبش کردم ولی پیداش نمیکنم
            آیکون برنامه نداره و فقط وارد ستینگ میشه.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
              آیکون برنامه نداره و فقط وارد ستینگ میشه.
              مگه برنامه پیش نیاز لازم داره ؟اخه تو ستینگ هم نیومده

نظر

نوشته اصلی توسط rezaya نمایش پست ها
                مگه برنامه پیش نیاز لازم داره ؟اخه تو ستینگ هم نیومده
                فقط برين تو برنامه اي كه ميخواين چيزي ازش بخرين و گزينه خريد رو بزنيد

نظر

می تونی به activator یه جوری بگی که من فلان کار و می کنم این برنامه رو فعال کن

در صورتیه که نخوای همیشه فعال باشه

بعدشم می ری تو هر برنامه ای که خواستی راحت خرید می کنی(البته برنامه هایی رو که ساپورت می کنه ها)

نظر

چجوری با iap free باید کار کرد؟ رو ایکونش tab میکنم کرش میکنه!

نظر

دوستان تو بازی Where is my water هر کاری میکنم نمیشه خرید کرد !
                      مشکل چیه به نظرتون ؟

نظر

با بازی lane splitter هم سازگاره.ولی حس بازی رو میگیره.

نظر

دوستان میخواستم ببینم اگه خرید کنیم از برنامه بعد ریستور کنیم همه میپره؟ و دوباره باید خرید کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                            دوستان میخواستم ببینم اگه خرید کنیم از برنامه بعد ریستور کنیم همه میپره؟ و دوباره باید خرید کنیم؟
                            اگه بکاپ نداشته باشین ریگه قابل بازیافت نیست

نظر

سلام
                              میشه راهنمایی بفرمایید
                              من برنامه رو نصب کردم بعدشم برنامه talkatone رو نصب کردم
                              حالا بفرمایید داخل برنامه که میرم از کجا باید کردیت بگیرم !؟ ممنون میشم
                              راستش من میرم توی ستینگ و بعد add acount ولی وقتی روی رجیستر یکماهه یا ششماهه یا یکساله میزنم مینویسه invalid receipt
                              ویرایش توسط civil123 : https://i-phone.ir/forums/member/36311-civil123 در ساعت 12-09-2012, 04:59 PM

نظر

دوستان کسی خبر داره قراره این برنامه آپدیت شه یا نه؟اکثر برنامه ها این باگ رو بستن و دیگه نمیشه ازشون با iap خرید کرد.اگه کسی خبر داره بگه لطفا.
                                ویرایش توسط opda : https://i-phone.ir/forums/member/30011-opda در ساعت 16-11-2012, 02:26 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X