اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل وصل شدن وایرلس در لاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل وصل شدن وایرلس در لاین

سلام

دوستان این بحث قبلا هم شده بود ولی هیچ کس جواب درست و حسابی ای برای این مشکل نداشت

من هم این مشکل رو دارم و واقعا داره منو دیوونه میکنه شاید شما درک نکنید ولی اینکه وقتی اینترنت و لازم دارید و مجبورید ۱ساعت تا دو ساعت باهاش سرو کله بزنید و باز هم درست نمیشه واقعا آدم رو دیوونه میکنه

من هنوز هم بعد از ۴ ساعت هنوز نتونستم درستش کنم و دارم با آیفون پست میدم

دوستان این مشکل واقعا برای خیلی ها جدیه

اگر کسی میتونه راهنمایی کنه خواهشا دریغ نفرمایید

من تا به حال تقریبا هر چی سوال در مورد مک در این انجمن پرسیدم کسی جواب نداره شاید تعداد سوالات بی جوابم بالایه ۲۰ شده باشه نمیدونم چرا دوستان در مورد مک اینقدر بی انصافی میکنند ولی واقعا این مشکل خیلی رنج اور هست و فقط مشکل من نیست خیلی ها این
    مشکل رو دارن

مشکل از مودم نیست به هیچ وجه چون مودم تعویض شده

از ای اس پی نیست چون اونم با چند تا تست کردم

مشکل از نصب نرم افزار نیست چون من این مشکل رو از دقیقه اول استفاده از لاین داشتم در واقع مشکل کاملا مربوط به لاینه

تمام تنظیمات و اقداماتی که دوستان قبلا فرموده بودن کاملا انجام شده و هیچ تاثیری نداشت

خیلی خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون

شرمنده که پست جدید زدم میخواستم این بحث با موضوع قبلی قاطی نشه
    بازم ممنون
    ویرایش توسط arash068 : https://i-phone.ir/forums/member/12908-arash068 در ساعت 28-04-2012, 11:14 PM

دوست عزیز من فکر کنم مشکل از مودم باشه. چون یکی از دوستان من این مشکل رو داشت و من مک بوکشو گرفتم که یه بار چکش کنم. تو خونه تست کردم با مودم من اصلا مشکل نداشت و خیلی راحت وصل می شد. برای امتحان مک بوک خودمو بردم خونشون مشکل وصل نشدن برای من هم پیش ااومد. البته این تجربه شخصی منه از برخورد با این مشکل. شاید هم مشکل از مودم نباشه

نظر

دوست عزیز اول مودم رو ریست کنید و از نو کانفیگ کنید و اسم وایرلسشو عوض کنید یه چیزی بذارید که قبلا نبوده هیچوقت.

اگه درست نشد از این راهنما استفاده کنید:
      WiFi Dropping in OS X Lion? Here are Some Wireless Troubleshooting Solutions

و اگه باز هم نشد از این راهنما:
      Still Having Lion Wi-Fi Problems? This Solution Works

ایشالا که حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط abbaspoor نمایش پست ها
        دوست عزیز اول مودم رو ریست کنید و از نو کانفیگ کنید و اسم وایرلسشو عوض کنید یه چیزی بذارید که قبلا نبوده هیچوقت.

اگه درست نشد از این راهنما استفاده کنید:
        wifi dropping in os x lion? Here are some wireless troubleshooting solutions

و اگه باز هم نشد از این راهنما:
        still having lion wi-fi problems? This solution works

ایشالا که حل میشه
        خیلی ممنون از راهنماییتون ولی تمام کار هایی که در لینک شما اومده بود رو انجام دادم ولی باز هم کانکت نمیشه و همش تایم اوت میده

نظر

دوستان واقعا عذاب اوره منم این مشکل یه جند روزه با مک بوک ۳۷۴ پیدا کردم و هنوزم نتونستم حلش کنم و تفریبا تمامی راهها رو هم رفتم

نظر

دوستان کسی نمیدونه چی کار کنم
            من الان ۴ روزه که وایرلس ندارم هر کاری هم میکنم وصل نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
              دوستان کسی نمیدونه چی کار کنم
              من الان ۴ روزه که وایرلس ندارم هر کاری هم میکنم وصل نمیشه
              شما یه ریست بکن و قبل از اینکه سیستم بوت بشه option رو نگه دار تا منوی بوت نمایش داده بشه.
              بعد ببین میتونی اونجا به وایفای وصل بشی یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                شما یه ریست بکن و قبل از اینکه سیستم بوت بشه option رو نگه دار تا منوی بوت نمایش داده بشه.
                بعد ببین میتونی اونجا به وایفای وصل بشی یا نه.
                نه اونجا که اصلا نمیشه به وای فای وصل شد ولی وقتی میرم تو ریکاوری مود یا همون دیسک یوتولیتی اونجا خیلی راحت بدون هیچ مشکلی وصل میشه
                همون طور که گفتم ایراد از لاین هستش و همه چیز های دیگه درست دارن کار میکنن
                حتی رو ویندوز هم که روش نصب کردم رفتم اون جا هم بدون مشکل وصل شد

نظر

نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
                  نه اونجا که اصلا نمیشه به وای فای وصل شد ولی وقتی میرم تو ریکاوری مود یا همون دیسک یوتولیتی اونجا خیلی راحت بدون هیچ مشکلی وصل میشه
                  همون طور که گفتم ایراد از لاین هستش و همه چیز های دیگه درست دارن کار میکنن
                  حتی رو ویندوز هم که روش نصب کردم رفتم اون جا هم بدون مشکل وصل شد
                  خوب پس از نو نصب کن. اگه با کابل مشکلی نداری، از کابل استفاده کن.

نظر

خوب هر دوی این کار هارو نمیخوام بکنم که اینقدر دارم به درو دیوار میزنم دیگه
                    کابل رو که نمیتونم چون هم برای پی سی میخوام هم اینکه لپتاپم جای ثابت نداره
                    نصب هم جواب نمیده چون دوباره همین طوری خواهد شد اگر فقط مشکل من ۱ نفر بود قطعا با تعویض او اس درست میشد ولی این مشکل رو n نفر دارند

نظر

شما اینا رو هم یه امتحانی بکن.
                      Troubleshooting Wi-Fi issues in OS X Lion and Mac OS X v10.6
                      https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0
                      Re: Macbook keeps dropping connection- Lion - Help & Support Forum

از troubleshooter مک هم استفاده کن.

اگه من جای شما بودم و هیچ کدوم از اینا جواب نمیداد، یه ML کنار لیون میریختم،
                      هم یواش یواش برای مهاجرت آماده میشی و هم مشکل حل میشه. ایشالا.

نظر

سلام دوستان
                        بالاخره پیدا کردم که چی کار باید بکنم
                        در واقع هیچ کدوم از این راه هایی که جاهای مختلف گذاشتن برای حل این مشکل هیچ کدوم کمک نمیکنه
                        فقط توی این لینکی که دوستمون زحمتشو کشیده بودن و گذاشته بودن به یه نکته اشاره کرده بود که نکته اصلی بود
                        در واقع همه مشکلا از آیفونه
                        راه هایی رو که میگم رو اگر انجام بدید ۱۰۰٪ کار میکنه
                        اول اینکه برید به تنظیمات مک و تمام روتر ها و وایرلس ها رو پاک کنید
                        اگر میتونید ای پی دستی بدید (من دستی دادم شاید با اتوماتیک هم جواب بده)
                        بعد هر ای دیوایسی که به وایرلس وصله رو وای فای ی اونو خاموش کنید (هر چی ایپد و ایپاد و مخصوصا ایفون هست)
                        بعد به تنظیمات مودم برید و کانال وایرلس رو روی اتوماتیک قرار بدید
                        بعد مودم رو ریست کنید
                        مودم که آنلاین شد وای فای رو سرچ کنید پیدا میکنه و کانکت میشه
                        برای دفعات بعد هم اگر قطع شد حداکثر کاری که باید بکنید که وای فای آیفون رو قطع کنید و مودم رو ریست کنید
                        یعنی هر وقت آیفونم به وایرلس وصله لاین کانکت نمیشه

دوستان اگر ممکنه این مطلب رو یه جا قرار بدن که تو دید باشه آخه خدایش خیلی مشکل ناجوریه
                        اگر بازم دوستان مشکل در این مورد داشتن در خدمتم
                        ممنون از راهنمایی دوستان

نظر

خوب به سلامتی.
                          اما عملا و تئوریاْ نباید مشکلی باشه اگه باند رو روی Automatic تنظیم کنید هر دستگاهی میتونه وصل بشه.
                          مگه اینکه تعداد user ها رو از تنظیمات مودم محدود کرده باشین.

نظر

با این راه هم وایرلس من درست نشد...

نظر

کسی راه دیگه ای نمیتونه به ما پیشنهاد بده؟؟؟

- - - - - - - - - -

کسی راه دیگه ای نمیتونه به ما پیشنهاد بده؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X