اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنلاک آیفون با ورژن جدید sam

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنلاک آیفون با ورژن جدید sam

بعد از آمدن متد جدیدی که بوسیله SAM روی بیسبانهای غیر قابل آنلاک آمد
    امروز ورژن 2 آن از سیدیا قابل دریافت می باشد که بدون اتصال به آیتونز امکان آنلاک را میدهد
    روش کار :
    1- ابتدا آیفون را جیلبریک مینمائیم
    2- به سیدیا رفته و سورس repo.bigner.com را اضافه مینمائیم
    3-از لیست برنامه ها ی سورس sam را نصب مینمائیم(درصورتی که قبلا آن را نصب کرده این فقط یک بار دیگر سورس را ریلود نمائید)
    4- سیم کارتی که میخواهید با گوشی از آن استفاده نمائید در داخل گوشی میگذاریم
    5- داخل برنامه SAMPrefs رفته و در قسمت Utilities زیر مجموعه Attempt Activation را میزنیم
    6- در این زمان شما در یک باکس می بایست جمله "Please Wait......this may take a while" ببینید
    7- بعد از آن آیفون شما ریبوت شده و میبایست آنلاک شده باشد....

منبع:
    Easy SAM Unlock iPhone 4 - Simple iPhone 4S Unlock Method | iPhone 4 Jailbreak.org

اقا جواب نمیده من هر کاری میکنم این ارور رو میدهactivation reports error activationlnfo rejected. you must select the original carrier simid of your phone !!!

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar666 نمایش پست ها
      اقا جواب نمیده من هر کاری میکنم این ارور رو میدهactivation reports error activationlnfo rejected. you must select the original carrier simid of your phone !!!
      شما با همین مراحلی که عرض کردم انجام دادید ؟ورژن sam شما باید-29 1.1.16 باشه

نظر

سلام بچه ها اپل جلو این کارو گرفت

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
          شما با همین مراحلی که عرض کردم انجام دادید ؟ورژن sam شما باید-29 1.1.16 باشه
          نه ورژن واسه من اینه 1 -0.1.16 چه جوری میشه اپدیت کرد ؟؟

نظر

يه بار از قسمت changes سيديا رو رفرش كنيد . اگه ورژن جديدي اومده باشه اضافه ميشه .

نظر

برین توی سیدیا قسمت آپدیتها sam رو آپدیت کنید...

نظر

گوشی من ایفون ۴ فرم وره ۰۴.۱۲.۰۱ چطوری میشه انلاک کنم. با سم نشد .اروره اخرو نمیده.

نظر

نوشته اصلی توسط farid6142 نمایش پست ها
                  گوشی من ایفون ۴ فرم وره ۰۴.۱۲.۰۱ چطوری میشه انلاک کنم. با سم نشد .اروره اخرو نمیده.
                  الآن تنها روش همان sam است ولی اگر شما ورژن 2 آن را نصب کنید و مراحل گفته شده در تاپیک را بروید جواب نگیرید باز هم مثل حالت تا چند روز پیش باید منتظر بمانید

نظر

اقا من ایران نیستم راهی هست سیم همراه اول رو از اینجا انلاک کنم وقتی انتن ندارم ؟ یا باید بیام ایران حتما؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
                      اقا من ایران نیستم راهی هست سیم همراه اول رو از اینجا انلاک کنم وقتی انتن ندارم ؟ یا باید بیام ایران حتما؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      شما اگر با روش sam بخواهید آنلاک کنید فقط همان سیمکارتی که در آن زمان داخل گوشیتان هست قابل استفاده میشود حالا چه در موقیت مکانی شما آنتن باشد یا نه ، ولی اگر با روش دیگری مانند گووی یا اولترااسنو آنلاک شوید فرقی نمیکند کجا باشید.. مشخصات دیواسیتان را بگویید تا بهتر بشود راهنمایی کرد..

نظر

4s ۵.۰.۱ لاک (att usa) سیم کارت ایران هم اینجا دارم مشکلی نیست از اون نظر فقط سوالام اینجاس که باید حتما وقتی* سیم داخل گوشی آنتن داشته باشه یا نه ؟ و مورد بعدی اینکه واقعاً راسته* که میگن جلوی این راهو* اپل گرفته ؟یا هنوز امکانش هست ؟

نظر

ظاهرا همینطوره. اپل سرویسهاش رو اپدیت کرده.

نظر

نمیشه من کل دیروز را در گیرش بودم

نظر

دوستای عزیزم سرور بسته شده منتظر راه حل دیگه ای باشید

نظر

صبر کنید ..
                              X